poster

Život je krásný

 • Itálie

  Vita è bella, La

 • slovenský

  Život je krásny

 • anglický

  Life Is Beautiful

Komedie / Romantický / Drama / Válečný

Itálie, 1997, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ****

  Jak debilne a zle Life is Beautiful začal, tak krásne skončil. Málo kto by povedal, ako sa dá z takto maximálne nevydarenej komédie prejsť na až tak dobrú drámu.Roberto zvolil zaujímavú kombináciu, no škoda prvých 30 minút........ 70%(18.2.2012)

 • B!shop
  *****

  Opravdu krasnej film, to nejlepsi co kdy Roberto Benigni natocil, nebo v cem hral a po pravu za tenhle film dostal 3 oskary, s kterejma naprosto souhlasim, krome filmu a hlavniho herce je to i za hudbu, ktera byla taky skvela, hlavne v prvni polovine filmu. Prvni polovina je spis komedie, i kdyz uz je tu poznat, ze zacinaj nemci prichazet, ale porad je to hodne vtipny. Druha cast filmu je taky vtipna, ale zaroven smutna a dojemna. Roberto Benigni zvladl scenar a rezii fakt dobre, takze to nepusobi jako zadna slatanina, ale jako krasny dojemny film, na kterej se vzdy rad kouknu.(26.8.2005)

 • xxmartinxx
  ****

  Druhá polovina vynikající - první dost nepříjemná. Nakonec dám čtyři hvězdy, protože ten konec je vážně silný...(6.3.2011)

 • paascha
  *

  Benigni se mi touto rolí definitivně zhnusil, tak nechutnou opičí pitvornost jsem ještě neviděl(4.2.2008)

 • RHK
  *****

  Jeden ze 125 nejlepších neanglicky mluvených filmů - 125 Greatest Foreign Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Jeden ze 100 nejlepších romantických filmů - 100 Greatest Romance Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Celosvětově divácky úspěšný film. Tak drsný a krásný snímek už nechci asi vidět, moje city by to asi nezvládly. Film, který mnou otřásl nejvíce ze všech, co jsem viděl. Trailer: http://www.csfd.cz/film/642-zivot-je-krasny-vita-and-232-bella-la/videa/(15.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace