poster

Přes palubu

 • USA

  Overboard

 • slovenský

  Cez palubu

Komedie / Romantický

USA, 1987, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BoPo
  **

  Zámena, výmena, to sú obľúbené filmové námety. Manželia čo nie sú manželia hrajú manželov, čo manželmi nie sú. Goldie a Kurt, keď ešte ich ksichty držali pokope aj bez zásahu plastického chirurga. Obľúbený materiál neustálej recyklácie československých TV staníc.(11.10.2012)

 • Djkoma
  ***

  Vcelku sympatická komedie, která si dokáže nejednoho diváka získat už samotnou myšlenkou, kdy bohatá rozmazlená panička ztratí paměť a truhláře napadne se ji pomstít takovým malým vtípkem... Samotný film pak přináší nejednu vtipnou scénku nebo dialog, ale celkově vzato to tak úžasná zábava není. K tomu stačí ještě přičíst můj neobdiv k Goldie Hawn a slušná komedie je na světě:).(14.8.2009)

 • StarsFan
  ***

  Osobně mám radši Pretty Woman, navíc závěr je i na mě až moc sentimentální, ale Kurt a Goldie jsou prostě skvěle sehraná dvojice a sluší jim to spolu. A to i dnes po dvaceti letech.(1.6.2007)

 • Krissty
  ****

  Není to žádné extra filmové umění a vlastně ani nic originálního nebo nového.. Ale ráda se na to kouknu a zasměju.. Goldie Hawn je fantastická.. Krásná a vtipná! :) A když k tomu přidám synáčky a tlustého pivního kamaráda, na 4* mi to stačí :)(9.4.2012)

 • keddy79
  *

  Dle mého názoru tuctová a neuvěřitelná komedie. Motiv unesení a přivlatnění si Joanny je opravdu opovrženíhodný. Tomu se mám smát? A náhlá změna chování a citů dětí Deana je nereálné. Film neuvítám ani jako prostředek k zabití času při dlouhé cestě autobusem. Na druhou stranu se mi docela líbila závěrečná scéna romantického setkání v moři.(18.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace