Přes palubu

• slovenský

Cez palubu

Komedie / Romantický

USA, 1987, 106 min

Tak tenhle film můžu a když nad tím tak přemýšlím, tak nemá chybu. Já osobně si nic víc pod romantickou komedií nepředstavuju. Mě to bavilo a krásně jsem si u toho odpočinul. 9/10(16.9.2009)

Mnohem větší zábava než pozdější Marshallova komerční slaďárna s ženskou s největšíma zubama a lodičkama č. 42 v hlavní roli. Dobrá 80. zábava na nedělní odpoledne s Kurtem vychutnávajícím si mučeníčko Goldie Hawn na plné obrátky.(3.6.2009)

Herecké výkony Goldie Hawn a Kurta Russella skvěle korenspondují se svižným a vtipným scénářem. Herecké podání proměny saně v milující manželku zvládla Goldie Hawn na výbornou. Tato milá oddychová komedie se v mém žebříčku US komedií řadí na vyšší místa.(15.3.2010)

:::::::::::::::::::::::: Jeden z mých nejoblíbenějších romantických filmů !! Spolu Pretty Woman nejlepší Marshall ! :::::::::::::::::::::::(30.6.2008)

Vtipné, originální, skvělý námět, Russel..parádní romantická komedie.(27.6.2010)

• - Režisér Garry Marshall si zahrál malé cameo v roli bubeníka. (sir-dave)

• - Starý Dodge pick-up od Dean Profita byl později použit jako pick-up, který sledoval Chevyho Chase a jeho rodinu v úvodní scéně filmu Vánoční prázdniny (1989) (sir-dave)