Přes palubu

• slovenský

Cez palubu

Komedie / Romantický

USA, 1987, 106 min

Jo, počkat, o čem že to bylo? Pamatuju si jen zazobanou fiflenku, a pak už mám trochu mlhavo. To bude asi tím pádem ze schodů... Pohodový taťulka Kurt Russell a skvělá Goldie! Pár úsměvných fórků a romanťárna, jak má být. Po dlouhatánské době jsem viděl film na našich "análech", v tomto případě Noha a myslím, že hned tak brzo se na tyto anály nevrátím. Jj, reklamy na 200% hlasitosti jsou něco úžasného! 75%(9.4.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $26,713,187Tržby Celosvetovo $27,700,000║ Nepomôžem si ale celé to ide len na pól plynu, takže po tejto komédii ostane len príšerné sucho v ústach, tých pár dobrých zábavných momentiek to nevytrhne ani k priemeru, celkovo to prišlo dosť plano podané, čakal som viac. Klasická rutinná réžia Garry Marshalla, keď ho nepodržia nad vodou herci. /40%/(18.1.2010)

Co bystě chtěli od Garyho Marshalla? Sentiment a zase jen sentiment. Tady na mě spolu s dobře namíchanou atmosférou působil o MNOHO více, než odporná Pretty Woman.(9.5.2003)

Holt - Kurt Russell se do komedií hodí a tahle je opravdu výtečná.(19.10.2005)

• kingik

Výhodou filmu je, že si v něm zahrála skutečná partnerská dvojice, a víc kladů jsem už na filmu nenašel. Děj otřesný a neoriginální, koncept naprosto slaboduchý, a někdo se u toho třeba mlátí smíchy (věřte, i z mého okolí se pár takových individuí najde), ale styl humoru mně není ničím blízký a v poslední třetině se pokusí vymezit humor, a když k tomu připočtu naprosto nevtipnou Goldie Hawn, jde film dolů. Kurt Russell film udržel na takové úrovni, že jsem to nevypnul. Tahle nanicovatá komedie jde mimo mě, a po jejím zhlédnutí také trpím ztrátou paměti jako hlavní představitelka. Nic si z ní díky její chabosti nepamatuji. 20%(9.4.2012)