Přes palubu

• slovenský

Cez palubu

Komedie / Romantický

USA, 1987, 106 min

Jedna z mála komedií, které nikdy neomrzí.(22.7.2006)

Roztomilo naivná americká komédia so sympaťákom Kurtom Russellom v hlavnej úlohe. Partnerkou v tomto filme mu je fešná Goldie Hawn. Pristane im to spolu. Jednoduchá zápletka so stratou pamäti, trocha romantiky, absencia, dnes tak obľúbeného, fekálneho humoru, robia z tohto titulu príjemnú komédiu. I filmársky je to dobre zvládnuté, takže dávam tri hviezdičky. V žiadnom prípade to nehádžte "Přes palubu", oplatí sa to pozrieť. ***(29.4.2008)

Vcelku sympatická komedie, která si dokáže nejednoho diváka získat už samotnou myšlenkou, kdy bohatá rozmazlená panička ztratí paměť a truhláře napadne se ji pomstít takovým malým vtípkem... Samotný film pak přináší nejednu vtipnou scénku nebo dialog, ale celkově vzato to tak úžasná zábava není. K tomu stačí ještě přičíst můj neobdiv k Goldie Hawn a slušná komedie je na světě:).(14.8.2009)

For ME 69%(13.8.2007)

:::::::::::::::::::::::: Jeden z mých nejoblíbenějších romantických filmů !! Spolu Pretty Woman nejlepší Marshall ! :::::::::::::::::::::::(30.6.2008)

• - Režisér Garry Marshall si zahrál malé cameo v roli bubeníka. (sir-dave)

• - Starý Dodge pick-up od Dean Profita byl později použit jako pick-up, který sledoval Chevyho Chase a jeho rodinu v úvodní scéně filmu Vánoční prázdniny (1989) (sir-dave)