poster

Přes palubu

 • USA

  Overboard

 • slovenský

  Cez palubu

Komedie / Romantický

USA, 1987, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • igi B.
  ***

  Milá komedie s pitomým happyendem, kerý dost všechno zkazí (jak typické, že...) - která však samosebou niloho neurazí, docela i (až na ten konec!) pobaví - leč v kontextu těch stovek a stovek milých komedií zcela průměrné dílko. Budiž za tři...(15.2.2006)

 • Boss321
  ****

  Pěkná romantická komedie s manžely Kurtem Russellem a Goldie Hawn. Russellovi komedie sednou na výbornou a i Hawn, kterou moc nemusím se mi tady hodně líbila. Kdyby byl konec trochu jiný tak bych dal jasných pět, ale takhle musím čtyři.....(16.12.2007)

 • heyda
  *****

  Tak tenhle film můžu a když nad tím tak přemýšlím, tak nemá chybu. Já osobně si nic víc pod romantickou komedií nepředstavuju. Mě to bavilo a krásně jsem si u toho odpočinul. 9/10(16.9.2009)

 • Kimon
  ***

  Herecké výkony Goldie Hawn a Kurta Russella skvěle korenspondují se svižným a vtipným scénářem. Herecké podání proměny saně v milující manželku zvládla Goldie Hawn na výbornou. Tato milá oddychová komedie se v mém žebříčku US komedií řadí na vyšší místa.(15.3.2010)

 • predators
  ****

  Jo, počkat, o čem že to bylo? Pamatuju si jen zazobanou fiflenku, a pak už mám trochu mlhavo. To bude asi tím pádem ze schodů... Pohodový taťulka Kurt Russell a skvělá Goldie! Pár úsměvných fórků a romanťárna, jak má být. Po dlouhatánské době jsem viděl film na našich "análech", v tomto případě Noha a myslím, že hned tak brzo se na tyto anály nevrátím. Jj, reklamy na 200% hlasitosti jsou něco úžasného! 75%(9.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace