Přes palubu

Cez palubu

Komedie / Romantický

USA, 1987, 106 min

• BoPo

Zámena, výmena, to sú obľúbené filmové námety. Manželia čo nie sú manželia hrajú manželov, čo manželmi nie sú. Goldie a Kurt, keď ešte ich ksichty držali pokope aj bez zásahu plastického chirurga. Obľúbený materiál neustálej recyklácie československých TV staníc.(11.10.2012)

Vcelku sympatická komedie, která si dokáže nejednoho diváka získat už samotnou myšlenkou, kdy bohatá rozmazlená panička ztratí paměť a truhláře napadne se ji pomstít takovým malým vtípkem... Samotný film pak přináší nejednu vtipnou scénku nebo dialog, ale celkově vzato to tak úžasná zábava není. K tomu stačí ještě přičíst můj neobdiv k Goldie Hawn a slušná komedie je na světě:).(14.8.2009)

Osobně mám radši Pretty Woman, navíc závěr je i na mě až moc sentimentální, ale Kurt a Goldie jsou prostě skvěle sehraná dvojice a sluší jim to spolu. A to i dnes po dvaceti letech.(1.6.2007)

Není to žádné extra filmové umění a vlastně ani nic originálního nebo nového.. Ale ráda se na to kouknu a zasměju.. Goldie Hawn je fantastická.. Krásná a vtipná! :) A když k tomu přidám synáčky a tlustého pivního kamaráda, na 4* mi to stačí :)(9.4.2012)

• keddy79

Dle mého názoru tuctová a neuvěřitelná komedie. Motiv unesení a přivlatnění si Joanny je opravdu opovrženíhodný. Tomu se mám smát? A náhlá změna chování a citů dětí Deana je nereálné. Film neuvítám ani jako prostředek k zabití času při dlouhé cestě autobusem. Na druhou stranu se mi docela líbila závěrečná scéna romantického setkání v moři.(18.9.2007)