Deník princezny

Denník princeznej

Rodinný / Komedie / Romantický

USA, 2001, 114 min

• 666teen

Další debilní klon pohádky o Prdelce. Nebo to byla Popelka?(7.12.2009)

• B!shop

Tak tohle je desne trapnej film. Necekal sem od toho moc, precejen rodinna komedie, ale porad sem doufal, ze precejen parkrat se aspon zasmeju, kdyz uz nic jinyho. Jenze ono hovno. Nezasmal sem se ani jednou, hlavni predstavitelka mi prisla hnusna jak pred tak i po zkrasleni, zapletka stupidni a charaktery postav nacrtnuty tak, aby kazdej od zacatku vedel kdo je kdo. (protivna blondyna, skolni frajirek atd.) Po zhruba hodine a pul sem si rikal, jo pohoda koukat se na to dalo, nastesti to uz konci. Jenze pak jsem zjistil, ze film ma pres dve hodiny a malem to se mnou seklo. Konec sem dokoukal uz jen tak, spis proto abych nekomentoval film, kterej sem nevidel dokonce. Uznavam, ze nejakejm holcickam, ktery chtej bejt princezny se to bude asi libit, jenze ja bych precejen od dobryho rodinnyho filmu cekal vic.(17.4.2005)

• Renton

Scénář: Gina Wendkos .. Trapné a zbytečné zpracování dementního a naivního scénáře. Plýtvání úsilí a peněz...(17.4.2005)

• moviesfan

Slaďoučký film, který je až moc přeslazený, že škodí. Nebýt několika vtipných scén, tak se film propadne ještě níž. Takhle čistý průměr.(7.12.2007)

Příběh o popelce která se promění v hezkou holku.....Není to nic originálního ale já se bavil.(22.6.2005)

• - Filmový otec bol skutočným otcom herečky. V zábere, kde princ Renaldo píše list svojej dcére Mii, sa objavil herec Gerald Hathaway, skutočný otec Anne Hathaway. (Raccoon.city)

• - Miinu (Anne Hathaway) milovanú mačku Fat Louie hrali dokopy štyri mačky. Jednou z nich bola aj mačka, ktorú vlastnila rodina Hathawayovcov. (Raccoon.city)

• - Ve scéně v závěru filmu, kdy je Mia (Anne Hathaway) s Michaelem (Robert Schwartzman) na zahradě, si dává Michael ruku za záda. Hned v dalším záběru ji však má podél těla a dává ji za záda podruhé. (Mr.Hudson)