Deník princezny

Denník princeznej

Rodinný / Komedie / Romantický

USA, 2001, 114 min

• Nancy

Nezávazná ptákovinka pro mladší teenagery, které to ovšem nebaví, protože je v tom málo fekálií a ty ostatní už tuplem ne, protože je to opravdu blbost. Začátek byl ještě celkem vtipný a zábavný, ale konec celý dojem příjemné komedie zkazil - byl strašně rozvleklý a rádoby dojemný. Herecké výkony mizerné a amatérské a dialogy značně hraničící s trapností. Ale aspoň, že se maj děti (dívky 8-11 let) na co koukat a snad se jim to i líbí. Jenom na závěr zpráva pro plagjoklase: podle toho popisu, co říkáš jsi viděl těch nejhorších deset minut celého filmu (to jen tak mimochodem), ale podle pouhých 10 minut nemůžeš IMHO nic soudit.(30.4.2005)

• moviesfan

Slaďoučký film, který je až moc přeslazený, že škodí. Nebýt několika vtipných scén, tak se film propadne ještě níž. Takhle čistý průměr.(7.12.2007)

• Jamal

Čekal jsem něco trošinku dospělejšího, každopádně holkám jakéhokoliv věku se ten film líbí - to je dobré vědět. Film opravdu až hodně dětinský a holčičí - pustil jsem si ho jen kvůli Ďábel nosí Pradu. Holky to ale rozesměje atd. a my si u toho můžeme třeba luštit sudoku ( samozřejmě nenápadně ).(7.7.2007)

Teenedzerska limonada, ktora ma celkom pobavila. Reziser Garry Marshall ma uz davno za sebou casy, ked este natocil kvalitnu PRETTY WOMAN (1990) a ta zrejme asi navzdy zostane jeho najuspesnejsim filmom. Prekvapila ma aj Whitney Houston, ktora je pod filmom podpisana ako producentka. Anne Hathaway som si oblubil uz v komedii DABEL NOSI PRADU (2006) a odvtedy sa na nu divam stale radsej, takze aj to bol dovod, preco som si chcel pozriet aj tuto komediu... 19.12.2009______ Anne Hathaway - (Mia Thermopolis) +++ Hector Elizondo - (Joe) +++ Julie Andrews - (Kráľovna Clarisse Renaldi) +++ Mandy Moore - (Lana Thomas) +++ Heather Matarazzo - (Lilly Moscovitz) +++ Caroline Goodall - (Helen Thermopolis) +++ Robert Schwartzman - (Michael Moscovitz) +++ Erik von Detten - (Josh Bryant) +++ Produkcia: Whitney Houston +++ Hudba: John Debney +++(19.12.2009)

• Richie666

Sice je to strašná ptákovina, ale docela zábavná. Rozhodně mě tento film neobtěžoval ani nenudil... Možná to bylo způsobeno THC, ale koneckonců má to být komedie a já jsem se "bavil".(23.12.2006)

• - Miinu (Anne Hathaway) milovanú mačku Fat Louie hrali dokopy štyri mačky. Jednou z nich bola aj mačka, ktorú vlastnila rodina Hathawayovcov. (Raccoon.city)

• - Ve scéně v závěru filmu, kdy je Mia (Anne Hathaway) s Michaelem (Robert Schwartzman) na zahradě, si dává Michael ruku za záda. Hned v dalším záběru ji však má podél těla a dává ji za záda podruhé. (Mr.Hudson)

• - Večer, kdy si Mia (Anne Hathaway) povídá se svým kocourem, je slyšet, že zamňoukal. Přitom však neotevřel ústa. (Mr.Hudson)