Deník princezny

Denník princeznej

Rodinný / Komedie / Romantický

USA, 2001, 114 min

• 666teen

Další debilní klon pohádky o Prdelce. Nebo to byla Popelka?(7.12.2009)

• hellstruck

Ono to poprvé splní svůj účel a celkem to pobaví,někoho možná nadchne..ale když to opakují v televizi několikrát dokola,člověku se to ohraje.Princezna Mia se stane otravnou a ukňouranou a dvakrát zábava už to prostě není.Řekla bych,že milovnice Popelek si na Deníku smlsnou,ale mě to momentálně přijde jako dětská klišé ""zábava"".(22.3.2011)

• gouryella

Film pro mala devcatka. Kazdemu pod patnact let musi tento film pripadat hodne smesnej.(27.7.2002)

• Radyo

Proč se snažit vymyslet nějaký opravdu inteligentní nebo napínavý nebo humorný scénář, když se všude kolem povaluje taková spousta stupidních námětů, že? Stačí se jen sehnout, trochu je oprášit od nečistot, malinko přikrášlit nějakým hezkým obalem, zaplatit si reklamu a můžeme se tvářit, že máme v hrsti skvělý film, který nám nasype hafo doláčů do kapsičky. Asi tak by se dalo ve stručnosti popsat, jak vznikl tenhle film. Někdo si sedl, vykradl základní myšlenky z několika filmů, splácal dohromady rádobyscénář, ukecal producenty a mohlo se točit. Pravda, úplná kravina tenhle snímek není, ale už mě fakt unavuje sledovat ty teenagerské "komedie", kdy se z nějaké "škaredky" stane miss, princezna, nebo prezidentka vesmíru jen díky tomu, že si sundá brýle a rozčeše vlasy.(16.11.2003)

• M.a.t.t.

Príjemný námet zabitý stupídnymi vtipmi a dvojhodinovou stopážou. A to pritom mohla byť slušná oddychová komédia. Anne Hathaway je vlastne jediným dôvodom, kvôli ktorému som ochotný to sledovať znova aj keď úplne málo to zase nie je...(17.2.2007)