poster

Nevěsta na útěku

 • USA

  Runaway Bride

 • Slovensko

  Nevesta na úteku

Komedie / Romantický

USA, 1999, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Galadriel
  **

  Snaha o komerční úspěch opětovným spojením Julie Roberts a RIcharda Gera do milenecké dvojice, bohužel nevyšla zcela dobře.(19.3.2004)

 • pan Hnědý
  ***

  Omamným parfémem navoněná romantika, která má své srdce. Odraz v zrcadle Pretty Woman je okouzlující.(24.2.2013)

 • JohnnyD
  ***

  O niečo menej romantické a o trochu viac vtipné ako Pretty Woman, ale aj tak stále priemer.(9.1.2013)

 • emma53
  ***

  Už to nebyl takový kasovní trhák jako Pretty Women, který tehdy slupnul každý několikrát a pak tady později zamachroval s dvojkou. Nevěsta na útěku už nedosáhla takových kvalit, ale stále to byl film, který byl příjemně koukatelný a já na něj ráda vzpomínám.(22.5.2014)

 • ScreamJay
  **

  Neromantická romantická komedie, se kterou se Garry Matrshall vrátil ke dvojici jenž proslavila jeho Pretty Woman, ovšem původní náboj se ztratil kdesi na hranicích dvou Moldavských vesniček. Ta sladká naivita a jemné romantické opojení jímž Julia Roberts disponovala v Pretty Woman tady absolutně chybí a spíš si na něj chce hrát, než aby z ní vyzařovalo. Ani Richard Gere, jenž jest jinak velmi charismatickým hercem tady nechal své charisma v křesle s důchodkama. Takže tudíž vlastně dostáváme mix slabé komedie, postrádající tu třebas minimalistickou romantičnost a pokusu o ten takzvanej doják, jenž spíš podojí krávu než dojme diváky. I přes tahle negativa odevzdávají herci celkem slušné výkony a ze scénáře jednoduchého jak dekor na mém spodním prádle dostávají maximum. Jo kdyby se Marshall nesnažil kopírovat Pretty Woman jenž kdysi udělala díru do světa, mohlo to být slušné pokoukání. Takže dávám uslintané dvě hvězdičky, neb mi místy trochu poklimbávala očka a pes mi voslintal ruku :o)(19.8.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace