Nevěsta na útěku

Nevesta na úteku

Komedie / Romantický

USA, 1999, 112 min

• Chrustyn

Nepříliš povedené přiživení na úspěchu "Pretty Woman", kde to téhle sympatické dvojici slušelo o moc více. Tohle už je moc velká tuctovka.(2.7.2010)

• AngelAngie

Gere není takovej svůdník, aby ho pořád hrál ..(23.5.2008)

• gouryella

Hodne spatna milostna komedie, ktere se v zadnem pripade nepodarilo navazat na predchozi skvelou spolupraci Gere – Robertsova.(8.8.2002)

• Dever

Soundtrack James Newton Howard: 1. I Still Haven't Found What I'm Looking For - U2 [4:39] ,2. Ready To Run - Dixie Chicks [3:51] ,3. I Love You - Martina McBride [2:53] ,4. Maneater - Daryl Hall & John Oates [4:32] ,5. From My Head To My Heart - Evan and Jaron [3:12] ,6. Blue Eyes Blue - Eric Clapton [4:42] ,7. And That's What Hurts - Daryl Hall & John Oates [4:03] ,8. Never Saw Blue Like That - Shawn Colvin [4:39] ,9. You Can't Hurry Love - Dixie Chicks [3:06] ,10. You Sang To Me - Marc Anthony [5:25] ,11. You're The Only One For Me - Allure [4:03] ,12. Before I Fall In Love - Coco Lee [3:44] ,13. Where Were You (On Our Wedding Day)? - Billy Joel [1:59] ,14. It Never Entered My Mind - Miles Davis [4:01],(16.5.2011)

• sta

Asi to v moc poměřuji s Pretty woman, ale tenhle film už nefunguje moc dobře.(6.6.2003)