Nevěsta na útěku

Nevesta na úteku

Komedie / Romantický

USA, 1999, 112 min

• Gilmour93

Kančí očička Gere je obarvený Jednooký had a Julia „usměj se, si skoro jak Audrey Hepburn“ Roberts představuje bohyni Kálí s tváří ptakopyska. Nedivte se, Marshallův, potažmo producentský běžný účet se rozhodli, že vstoupí podruhé do téže řeky a berou si sebou i záchranný kruh s nápisem Elizondo.. Asi půjdu proti proudu, ale mně „Nevěsta, co stále nenašla to, co hledá“ nepřišla horší, než Pretty Woman - ve své povrchnosti totiž byla stejně špatná a dokonce jí mohu přičíst k dobru, že sebou nenese to shnilé poselství o právu každé „Fair Lady“ na finančně zabezpečeného prince Edwarda..(3.2.2014)

• lesumir

Dost fadni romanticka komedie, ktera se snazi navazat a znovu spojit dvojici z Pretty Woman, Gere a Roberts sice tvorili skvely par, ale tady uz to kouzlo neobnovili. Musim uznat, ze to bylo pro me velke zklamani, kdyz obsadili takove hvezdy! 3/10(11.7.2006)

Pretty woman tuto dvojici vynesla do nebes, tak se rozhodli dát to zase do kupy a já musím konstatovat, že to pro mě nebylo nějaký zklamání. Přibližně takovou průměrnou podívanou jsem očekával, takže jsem si ji užil a 3 hvězdičky si to zaslouží.(27.9.2009)

• Dever

Soundtrack James Newton Howard: 1. I Still Haven't Found What I'm Looking For - U2 [4:39] ,2. Ready To Run - Dixie Chicks [3:51] ,3. I Love You - Martina McBride [2:53] ,4. Maneater - Daryl Hall & John Oates [4:32] ,5. From My Head To My Heart - Evan and Jaron [3:12] ,6. Blue Eyes Blue - Eric Clapton [4:42] ,7. And That's What Hurts - Daryl Hall & John Oates [4:03] ,8. Never Saw Blue Like That - Shawn Colvin [4:39] ,9. You Can't Hurry Love - Dixie Chicks [3:06] ,10. You Sang To Me - Marc Anthony [5:25] ,11. You're The Only One For Me - Allure [4:03] ,12. Before I Fall In Love - Coco Lee [3:44] ,13. Where Were You (On Our Wedding Day)? - Billy Joel [1:59] ,14. It Never Entered My Mind - Miles Davis [4:01],(16.5.2011)

• swamp

Tak to byl velký skok vedle.. někdy je nostalgie zkrátka špatná sázka na jistotu.(23.1.2012)