Nevěsta na útěku

Runaway Bride

Nevesta na úteku

Komedie / Romantický

USA, 1999, 112 min

Omamným parfémem navoněná romantika, která má své srdce. Odraz v zrcadle Pretty Woman je okouzlující.(24.2.2013)

• Jenda

Pretty Woman se zopakovat nedá jen obsazením stejných herců.(17.8.2012)

Já bych to zase tak tragicky neviděl. Prvně jsem se bavil docela dost, a ani na druhý podívání mě to nenudilo.(31.10.2007)

Garry Marshall si pravděpodobně chtěl zopáknout úspěch s Pretty Woman a tak to znova zkusil s dvojkou Gere-Roberts, ale nějak se to úplně nepovedlo. Nicméně příjemě pobavit to dokáže dobře(25.11.2007)

Baví mě ty negativní reakce, ačkoli je to naprosto stejně přeslazená romkom jako Pretty Woman a navíc překvapivě s poněkud realističtějším základem. Na Richarda beru, Julča hraje velmi dobře zase někoho úplně jiného, než obyčejně, nejde v žádném případě o kopii Vivian, takže co řešíte? Že princ nakonec dostal nabídku k sňatku od princezny? Bóže.(20.8.2014)

• - Julia Roberts, Richard Gere, Hector Elizondo, Kathleen Marshall a Larry Miller si společně zahráli také ve filmu Pretty Woman (1990). (MahYa)

• - Rolu Maggie si mala zahrať Jennifer Love Hewitt, tá však pár týždňov pred začiatkom natáčania z projektu odstúpila. (martin1m2)