Nevěsta na útěku

Runaway Bride

Nevesta na úteku

Komedie / Romantický

USA, 1999, 112 min

Omamným parfémem navoněná romantika, která má své srdce. Odraz v zrcadle Pretty Woman je okouzlující.(24.2.2013)

• lesumir

Dost fadni romanticka komedie, ktera se snazi navazat a znovu spojit dvojici z Pretty Woman, Gere a Roberts sice tvorili skvely par, ale tady uz to kouzlo neobnovili. Musim uznat, ze to bylo pro me velke zklamani, kdyz obsadili takove hvezdy! 3/10(11.7.2006)

• salahadin

Gere měl pade a Julia 32...to je fajn točit romantické komedie pro seniory :) Ale ne, vážně...v USA od oltářů utíkají nevěsty, ve Francii a u nás zase ženichové...holt oceán nás rozděluje...jiný kraj, jiný útěk...(10.1.2010)

• SexyAjinka

Julia Roberts mi nikdy nepřišla jako žena, o kterou by se měli muži bít a ani jako žena, která by byla natolik charismatická, aby mě obměkčila, když se ve své roli chová jako fracek, který neví, co chce. Tohle rádoby pokračování / nepokračování Pretty Woman mě nikdy nebralo.(15.2.2013)

Rozprávka pre chudobnejších o tom, ako to chodí v strednej (Maggie) a bohatšej vrstve (Ike). Osvedčení romantickí hrdinovia Julia Robertsová a Richard Gere v príjemnej romantickej komédii. Film je po všetkých stránkach profesionálne dobre zvládnutý, ale nie je to nič výnimočné, iba mierny nadpriemer.(3.1.2004)

• - Julia Roberts, Richard Gere, Hector Elizondo, Kathleen Marshall a Larry Miller si společně zahráli také ve filmu Pretty Woman (1990). (MahYa)

• - Rolu Maggie si mala zahrať Jennifer Love Hewitt, tá však pár týždňov pred začiatkom natáčania z projektu odstúpila. (martin1m2)