Anděl s ďáblem v těle

Komedie / Erotický / Hudební

Československo, 1983, 98 min

Zdena Studenková, Božidara Turzonovová, Karel Heřmánek, Miloš Kopecký, Radoslav Brzobohatý, Josef Vinklář, Jiří Korn, Hana Buštíková, Suzan Baker, Josef Větrovec, Josef Somr, Jan Hartl, Jana Gýrová, Daniela Vacková, Hana Talpová, Jaroslava Kretschmerová, Evelyna Steimarová, Zdena Sajfertová, Jana Břežková, Zora Ulla Keslerová, Ljuba Krbová, Marta Richterová, Věra Tichánková, Jiří Císler, Jiří Kodet, Bořivoj Navrátil, Renáta Doleželová, Marta Krampolová, Dana Klossová, Jana Viščaková, Milada Vnuková, Ferdinand Krůta, Jiří Hálek, Vladimír Švabík, Dana Bartůňková, Vladimír Pospíšil, Stanislav Šimek, Jaroslav Tomsa, Karel Chromík, Milan Riehs, Pavel Marek, Jaroslav Pešek, Karel Peyr, Pavel Havránek, Dana Vlková, Miloslav Homola, Petr Pospíchal, Taťána Bártová, Hana Brejchová, Jiří Cimický, Eduard Pavlíček, Petr Jákl st., Dagmar Vlčková, Zdena Gabzdylová, Eva Čechová, Jana Lojkásková, Nataša Lukanevičová, Naděžda Izakovičová, Eva Trejtnarová-Hudečková, Lída Nopová, Luděk Kopřiva, Jana Svobodová-Mařasová, Kateřina Lojdová, Michaela Dolinová, Petr Burian, Pavel Jiras, Ondřej Ernyei
  • Skip

Hrozná nuda a trapnost.(18.9.2007)

• Tetsuo

Neskutečně trapná normalizační náhražka poctivého zápaďáckého porna.(1.4.2003)

Mě to nepřipadá jako tak strašně hrozný film. Na tento film jsem se díval hlavně kvůli Zdeně Studénkové a Jiřímu Císlerovi. Tyto dva herci mi tento film rozjasnili, za film dávám dvě hvězdičky a Studénkovou a Císlera také dvě hvězdičky.(25.9.2005)

Nemusí se nám to líbit, nemusíme s tím souhlasit, ale tak nějak to ve světě, kde vládnou peníze a chvilková zábava, chodí. Tento film je předváděn jako komedie, proto věřím, že nejvíce se u něho baví pravidelní návštěvníci podobných podniků :-)(20.8.2012)

Vtipná komedie z hambatého prostředí a seriózních hostech tohoto zařízení.(31.5.2014)

• - Na realizaci Anděla se nešetřilo v ničem a film byl ve své době považován za jeden z nejnákladnějších. (Rodriguez)

• - Ako "Anton" mravnostnej polície poslúžil filmárom Steyr VI. 12/60 PS z roku 1924. (Raccoon.city)

• - Zdena Studenková (Renáta) zvládala ťažké tanečné kreácie len vďaka tomu, že sa kedysi venovala športovej gymnastike. (Raccoon.city)