• Pohrobek
  **

  Za socialismu rozhodně životní problém skloubení pracovní kariéry a péče o dítě a manžela v dost nevěrohodném podání. Až tady jsem si s hrůzou všimnul toho, že se má jednat o komedii - to je tak jediné, čemu se na tom lze zasmát. Jako dramatu bych tomu trochu naděje dal spíš.(13.8.2005)

 • zette
  **

  Sledovani tohoto filmu da stejne zabrat, jako manzelstvi Hradeckych. Par dobrych momentu se ve filmu najde, cele je to tak nezazivne natocene, az divak neveri vlastnim ocim. Jeste, ze tu nudu svymi hudebnimi vsuvkami bourala Petra Janu... Za zminku urcite stoji rada znamych hercu v malych rolich a par zajimavych postav.(12.11.2015)

 • fantoci
  ***

  Koukatelná snímek s neškodným humorem. Je to film, který filmoví distributoři a televize v současnosti asi příliš nevyhledávají. Je to trochu škoda.(20.6.2006)

 • Karrfik
  **

  Tento film nemám rád. Tolik známých a dobrých herců a tak neslané, nemastné. Snaha o film ze života osmdesátých let, bohužel totálně bez humoru. Což je škoda, když je to oficiálně presentováno jako komedie...(19.7.2009)

 • FilmFan24
  **

  Téma jak skloubit rodinu s pracovní kariérou je aktuální i dne, ale jinak film moc jako komedie nefunguje.(26.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace