• NinadeL
  ***

  Trochu se mi to prolíná se Zlatými rybičkami, ale Matějka je přeci jenom více na úrovni. Jeho přístup ke klasickému problému mateřství nebo kariéra není neotřelý, nicméně poměrně realisticky rekapituluje tuto situaci v rámci šedi poloviny 80. let. Herci jsou na hranici uvěřitelnosti, dokonce Petra Janů působí svěže, vzhledem k tomu, že hraje sama sebe. Ovšem její modely a celková image zcela bez námahy zabíjejí vše, co by jen vzdáleně připomínalo ničím nerušený divácký zážitek.(12.4.2010)

 • dopitak
  ****

  Žádný majstrštyk to není, ale část věnující se vztahu dvou ambiciózních a úspěšných vědců, kteří se nešťastně vzali, je hodně ze života. Hodně potěšil Radovan Lukavský jako ušlápnutý otec, dialogy o mokrém koláči jsou umělé. Šedivý socialismus, nadržená Jana Švandová a miloučký Hartlík laškující s Dášinými odhalenými ňadry.(6.8.2016)

 • Boss321
  **

  Slušné vyobrazení doby a i když je tato tématika stále aktuální, tak mě snímek neoslovil. Dagmar Havlová, Oldřich Kaiser a Jan Hartl odehráli své průměrné role, ale bohužel na tomto snímku se hodně podepsal zub času......(6.4.2008)

 • WANDRWALL
  **

  Šel jsem na film do kina, očekával jsem, že bude zajímavý. A bavil se, takhle nám ukazovali svět dospělích za socialismu. My si žili po svém, a oni - filmaři - viděli realitu po svém. ***Tenhle film jsem si zařadil mezi ty, co jsou svérázné, ale méně praštěné, než filmy z posledního desetiletí.(5.6.2011)

 • rt12
  odpad!

  Měla jsem práci film dokoukat.(21.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace