• dobytek
  ***

  Taková obyčejná detektivka, kterejch se tady v 70. letech natočily mraky. Zajímavý je prostředí povrchovýho dolu, kde se děj odehrává. Jinak nevybočuje z průměru. Trochu mi dojem z filmu pokazilo to, že jsem si tady prohlídnul galerii a tim pádem jsem dopředu věděl, kdo je vrah...(27.3.2011)

 • Snorlax
  ***

  Průměrná detektivka, v níž divák zůstává v nevědomosti, jsou mu tajeny důkazy, zkrátka nemá šanci. Naštěstí je to dobře zahrané, má to prostředí, které by obstálo i v noiru, a Fišer si dal záležet na hudbě. Galerie obsahuje spoiler!(24.12.2012)

 • dr.fish
  ****

  Detektivka o vraždě na šachtě. Ponurá atmosféra povrchového dolu, věčné šero, mlha a rachot těžebního rypadla a dopravníků. Do toho mrtvá Carmen Mayerová na kolejích a spousta chlapů okolo toho. Myslím docela povedená krimi.70%(5.1.2017)

 • zette
  ****

  Nepravem podhodnoceny film. Zla noc je vyborna kriminalka, ktera nas privede mezi delniky povrchovych dolu a spolecne se scenarem dotvari ponurou atmosferu. Velmi dobry pribeh, dobre herecke vykony a hudba Lubose Fisera! Kriminalni zanr mi v dnesni ceske produkci chybi...(2.3.2013)

 • LiVentura
  *****

  Drsné krimi z drsného prostřd.se zajímavými zápletkami a vraždami..(28.7.2008)

 • - Natáčení probíhalo v hnědouhelném dole v Komořanech u Mostu. Ostatní scény se točily v Teplicích. (skudiblik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace