• zette
  ****

  Nepravem podhodnoceny film. Zla noc je vyborna kriminalka, ktera nas privede mezi delniky povrchovych dolu a spolecne se scenarem dotvari ponurou atmosferu. Velmi dobry pribeh, dobre herecke vykony a hudba Lubose Fisera! Kriminalni zanr mi v dnesni ceske produkci chybi...(2.3.2013)

 • sud
  ****

  Sice se film neubrání chvilkové naivitě (zbytečně polopatické flashbacky), ale děje se tak pouze výjimečně. Jinak děj je dobře napsaný, zápletka je poměrně neotřelá a navzdory době vzniku a prostředí, ve kterém se film odehrává je zde až nepochopitelná a potěšující absence jakýchkoli agitačních hesel a propagandy. Díky přesvědčivým hercům (především málo využívaný Michal Pavlata) jsou postavy skuteční lidé se všemi slabostmi a chybami. Je trochu nespravedlivé, že tahle zapomenutá perla má stejné hodnocení jako přehršel o několik tříd slabších žánrových filmů. 85%.(24.5.2011)

 • Snorlax
  ***

  Průměrná detektivka, v níž divák zůstává v nevědomosti, jsou mu tajeny důkazy, zkrátka nemá šanci. Naštěstí je to dobře zahrané, má to prostředí, které by obstálo i v noiru, a Fišer si dal záležet na hudbě. Galerie obsahuje spoiler!(24.12.2012)

 • PatoP
  ****

  Jeden z tých lepších filmov režiséra Václava Matějku. Celkom vydarená detektívka, ktorá necháva diváka v napätí až dokonca. Škoda len, že to už nebolo vo farbe. Jedna z mála hlavných úloh Michala Pavlatu v československom filme.(26.6.2009)

 • LiVentura
  *****

  Drsné krimi z drsného prostřd.se zajímavými zápletkami a vraždami..(28.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace