• Snorlax
  ***

  Průměrná detektivka, v níž divák zůstává v nevědomosti, jsou mu tajeny důkazy, zkrátka nemá šanci. Naštěstí je to dobře zahrané, má to prostředí, které by obstálo i v noiru, a Fišer si dal záležet na hudbě. Galerie obsahuje spoiler!(24.12.2012)

 • D.Moore
  ****

  Výtečně napsaná kriminálka odehrávající se v netradičním prostředí. Chodící charizma jménem Vladimír Ráž vyšetřuje vraždu, která se stala v komořanském dole, výborný výkon podává i Michal Pavlata, díky černobílému obrazu a Fišerově hudbě z řady scén až mrazí... A odhalení vraha v závěru je opravdu nečekané a pěkně napínavě podané.__P.S. Nedívejte se do zdejší galerie, která obsahuje spoilerovou fotografii.__P.P.S. A oficiální text distibutora asi raději ignorujte také, protože příslušník VB v přestrojení ve filmu sice opravdu je, ale až do poslední chvíle se neví (čti nemělo by se vědět, ovšem tenhle úmysl tvůrcům tak úplně nevychází), kdo jím je.(5.1.2012)

 • PatoP
  ****

  Jeden z tých lepších filmov režiséra Václava Matějku. Celkom vydarená detektívka, ktorá necháva diváka v napätí až dokonca. Škoda len, že to už nebolo vo farbe. Jedna z mála hlavných úloh Michala Pavlatu v československom filme.(26.6.2009)

 • dobytek
  ***

  Taková obyčejná detektivka, kterejch se tady v 70. letech natočily mraky. Zajímavý je prostředí povrchovýho dolu, kde se děj odehrává. Jinak nevybočuje z průměru. Trochu mi dojem z filmu pokazilo to, že jsem si tady prohlídnul galerii a tim pádem jsem dopředu věděl, kdo je vrah...(27.3.2011)

 • zette
  ****

  Nepravem podhodnoceny film. Zla noc je vyborna kriminalka, ktera nas privede mezi delniky povrchovych dolu a spolecne se scenarem dotvari ponurou atmosferu. Velmi dobry pribeh, dobre herecke vykony a hudba Lubose Fisera! Kriminalni zanr mi v dnesni ceske produkci chybi...(2.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace