• Jiří K.
  ****

  Michal Pavlata jako dělník na povrchovém dole obviněný z vraždy bejvalky. Docela solidní krimi, zdánlivě je vše nad slunce jasné, ale jak to tak bývá, vše je ouplně jinak. V rolích policistů předvedli dobré výkony V.Ráž a P.Kostka.(25.8.2004)

 • dobytek
  ***

  Taková obyčejná detektivka, kterejch se tady v 70. letech natočily mraky. Zajímavý je prostředí povrchovýho dolu, kde se děj odehrává. Jinak nevybočuje z průměru. Trochu mi dojem z filmu pokazilo to, že jsem si tady prohlídnul galerii a tim pádem jsem dopředu věděl, kdo je vrah...(27.3.2011)

 • YURAyura

  Ty puncochace jsem si pamatoval jeste jako ditko snad jeste ne skolou povinne - takova skoro eroticka scena. Zbytek jsem zapomnel a tak jsem si tu detektivku uzil i po letech. Spousta falesnych stop, Raz v kabatu a hucce jako prislusnik SS, naprosto nepochopitelne prostredi tezebni masiny - ano, vyjma zavalu o nicem. Skoda ze Pavlata nedostaval vic prileziotsti, asi nebyl stranicky uvedomely...(5.9.2011)

 • dyfur
  ***

  ....priemerná detektivka,nič extra ,ale ani zasa zlá...i po rokoch ,keď som opäť pozrel,mám rovnaký názor...Dá sa pozrieť .(28.1.2014)

 • PatoP
  ****

  Jeden z tých lepších filmov režiséra Václava Matějku. Celkom vydarená detektívka, ktorá necháva diváka v napätí až dokonca. Škoda len, že to už nebolo vo farbe. Jedna z mála hlavných úloh Michala Pavlatu v československom filme.(26.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace