• dobytek
  ***

  Taková obyčejná detektivka, kterejch se tady v 70. letech natočily mraky. Zajímavý je prostředí povrchovýho dolu, kde se děj odehrává. Jinak nevybočuje z průměru. Trochu mi dojem z filmu pokazilo to, že jsem si tady prohlídnul galerii a tim pádem jsem dopředu věděl, kdo je vrah...(27.3.2011)

 • sud
  ****

  Sice se film neubrání chvilkové naivitě (zbytečně polopatické flashbacky), ale děje se tak pouze výjimečně. Jinak děj je dobře napsaný, zápletka je poměrně neotřelá a navzdory době vzniku a prostředí, ve kterém se film odehrává je zde až nepochopitelná a potěšující absence jakýchkoli agitačních hesel a propagandy. Díky přesvědčivým hercům (především málo využívaný Michal Pavlata) jsou postavy skuteční lidé se všemi slabostmi a chybami. Je trochu nespravedlivé, že tahle zapomenutá perla má stejné hodnocení jako přehršel o několik tříd slabších žánrových filmů. 85%.(24.5.2011)

 • dyfur
  ***

  ....priemerná detektivka,nič extra ,ale ani zasa zlá...i po rokoch ,keď som opäť pozrel,mám rovnaký názor...Dá sa pozrieť .(28.1.2014)

 • dr.fish
  ****

  Detektivka o vraždě na šachtě. Ponurá atmosféra povrchového dolu, věčné šero, mlha a rachot těžebního rypadla a dopravníků. Do toho mrtvá Carmen Mayerová na kolejích a spousta chlapů okolo toho. Myslím docela povedená krimi.70%(5.1.2017)

 • YURAyura

  Ty puncochace jsem si pamatoval jeste jako ditko snad jeste ne skolou povinne - takova skoro eroticka scena. Zbytek jsem zapomnel a tak jsem si tu detektivku uzil i po letech. Spousta falesnych stop, Raz v kabatu a hucce jako prislusnik SS, naprosto nepochopitelne prostredi tezebni masiny - ano, vyjma zavalu o nicem. Skoda ze Pavlata nedostaval vic prileziotsti, asi nebyl stranicky uvedomely...(5.9.2011)

 • - Natáčení probíhalo v hnědouhelném dole v Komořanech u Mostu. Ostatní scény se točily v Teplicích. (skudiblik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace