Bloudění orientačního běžce

Komedie

Československo, 1986, 78 min

Jo tyhle orieňtáky známe, to jsou svinstva první kategorie. Já na rozdíl tady od Radka nebloudil, to by mě mohli milovat abych pobíhal někde po lese jenom z mapou a buzulou, by se taky mohlo stát že bych skončil někde v Maďarsku. Jsem si vždycky lehnul do borůvčí papal borůvky a čekal až mě začnou táborový vedoucí hledat, pak jsem rozkřáp o pařez buzolu nasadil výraz umírajícího buvola a šel vstříc volajícím hlasům s tím, že jsem upad na buzulu a já se dezorientoval, ale Radek to pojímal úplně opačně. Vůbec mě fascinovalo jak si lůsr jako on dělal nárok na největší kočku ze třídy. Stejně balit holku na dvě popadaný jabka :-) Zkuste to dneska chlapci a holky vám ty jabka narvou do prdele dřív než se stačíte citově vyjádřit. Nevěřím tomu, že Radek a jeho otec jsou herci, přišli mě jako realnej syn a táta, navíc teda značně obroušený i když hláškování jim šlo na jedničku, hlavně Ráďa trousil perlu za perlou. Jinak to mám s tímhle filmem na chlup stejně jako kolega dobytek.(17.1.2011)

Jo, jo, taky jsem takhle běhávala a nejlepší na tom všem nebyly diplomy, ale to opékání buřtu u táboráku. Opravdu celkem neškodný a příjemný film, až na toho Dalibora Jandu, který svým chraplavým hlasem doprávzel film. Já ho nějak strašně těžko rozdýchám. Působí na mě jako červený hadr na býka.(31.1.2011)

• triatlet

Tak tenhle film jsem viděl úplně náhodou. Kdy se vám poštěstí zajít v Žihobcích do kina:-)? Asi jsem nebyl úplně správná cílová skupina, takže jsem se trochu ztrácel. Do kina zbytečné, v televizi ucházející.(25.7.2008)

• raroh

Zcela nedůvěryhodné.(15.9.2012)

Tenhle film jsem viděl opravdu hodněkrát, protože když jsem někdy na počátku 90. let chodil do školní družiny, tak jsme často chodili do kina, kde stále dokola opakovali asi tak 5 filmů. Ty ostatní filmy asi nebyly moc zajímavý, protože si na ně vzpomínám jen velice mlhavě, ale tenhle film jsem měl opravdu rád. Pak jsem to viděl ještě po X letech znovu v televizi a sice jsem z toho už nebyl až tak nadšenej, ale pořád se mi to celkem líbilo. Příběh sice nic moc, ale občas ve filmu zazní nějaká hláška od fotra hlavního hrdiny, což byl docela dobrej pošuk.(19.11.2008)