• Mirokukii
  ****

  Ti kuci si na indiány nehráli. Oni jimi byli. Pro dnešní, cokoliv sdílející, generaci - nepředstavitelné. Krásná Pálava, hudba. Příběh, který byl po celou dobu spíše průměrný, byl na konec i celkem dojemný.(27.4.2015)

 • gjjm
  odpad!

  Nechutná agitka o pohraničnících a socialistickém dětském domově, maskovaná za dětský film, se v TV vysílala ještě v devadesátých letech...(25.10.2009)

 • fannah
  ***

  Rodinný film z roku 1979. Nic víc, nic míň.(26.1.2008)

 • igi B.
  *

  Hrozné je, jak ti naši normalizační >umělci< dokázali zneužívat i malé děti. Ten film sám o sobě je zoufale průměrný, byť to téma dětí v dětském domově mohlo být zajímavé, muselo by však být jinak a !nepoliticky! podáno. Takto do důsledku vzato je ten film vlastně takový propagandistický hnus pro mládež, natočený s cílem vychovávat tu šťastnou novou stádní generaci pro pseudosocialistický husákovský ráj. Nakolik se to povedlo, je bezesporu vidět na generaci dnešních třicátníků a čtyřicátníků... Jó, nakonec stačí se podívat na zdejší hodnocení. Hnus relativizmus... :-( . . . Jedna hvězdička jen za některé ty dětské nevinné výkony...(29.1.2006)

 • Ivoshek
  **

  Vlastěn si z toho tu agitku ani nějak nevybavuju, spíš takové ty klasické dětské výkony, co se mi jako děcku líbily a jako dospělému mi lezou na nervy. Jinak Zinnerová byla na dětskou tvorbu dobrá, ale tohle není úplně nejpovedenější dílko.(22.10.2009)

 • - Filmovalo se na Pálavě, v Pavlově a na zámku ve Valticích. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace