• Mirokukii
  ****

  Ti kuci si na indiány nehráli. Oni jimi byli. Pro dnešní, cokoliv sdílející, generaci - nepředstavitelné. Krásná Pálava, hudba. Příběh, který byl po celou dobu spíše průměrný, byl na konec i celkem dojemný.(27.4.2015)

 • Šandík
  **

  Velmi průměrná, ničím nepřekvapující a zajímavá adaptace ve své době poměrně známé dětské knihy.(15.12.2009)

 • veronikav
  ****

  Hezký dětský příběh -příjemný rodinný film -proč tam tahat politiku :-) V dnešní době si takhle neužívají ani děti , které nežijí v děcáku ... Doba je jiná -filmy frčí taky jiné :-)))(15.2.2009)

 • Lima
  *

  "Sympatičtí kluci to jsou, tihleti indiáni. Dokonce i nám, pohraničníkům, kteří chráníme naše hranice před diverzantními narušiteli, pilně pomáhají. Nedávno dokonce jednoho takového narušitele zatkli a přivedli k nám. Hajzl, nelíbilo se mu u nás a chtěl za kopečky. Tak dostane co proto."(11.5.2003)

 • Martin741
  *

  S postupujucou normalizaciou zacali popri kvalitnych reziseroch /Vavra, Lipsky, Menzel/ tvorit aj sudruhovia neschopni reziseri. Krasnym prikladom moze byt Matula, ale chodit netreba prilis daleko /Vojtech Trapl a dalsi/. Pribeh je prilis detsky, siti na deti a na detske vnimanie sveta. Herecke vykony su tragicke, snad len Somr a Mistrik vedeli hrat. Rezia hrozna, scenar je uplne demetny a nepomoze ani zasadit dej do pohranicia s Nemeckom. 5 %(21.1.2014)

 • - Filmovalo se na Pálavě, v Pavlově a na zámku ve Valticích. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace