• WANDRWALL
  **

  Takovouhle detektivku už dneska nikdo nedokáže natočit. Někdy pro její kouzlo na ni možná ještě mrknu, vytáhnu si ji ze svého archívu.(4.8.2010)

 • LiVentura
  ****

  Tato krimi mi utkvěla hlavně poměrně dosti zajímavou pointou coby do odhalení pachatele tajemných výhružných telefonátů a muže v pozadí..!(8.8.2008)

 • triatlet
  **

  Bartoška dokáže scénáristické chyby svým dokonalým herectvím téměř zamaskovat:-) I když přestřelka na střeše věžáku a kamarád - znalec detektivek - působí komicky.(13.10.2013)

 • Terva
  ****

  Povedená Československá krimi a šikovný Jiří Bartoška.(24.8.2012)

 • Radek99
  ***

  Celkem průměrná dobová kriminálka. Drobnosti, které přispívají k autenticitě - hlavní hrdina poslouchá v soukromí hudbu anglické provenience (i když ji má ve skutečnosti na svědomí vynikající a dnes v Česku bohužel polozapomenutý Dežo Ursiny). Scéna zatýkání ozbrojeného lupiče ve výtahu byla tak absurdně neuvěřitelná, že mohla být i dobově pravdivá...elitní zásahová jednotka VB 80. let, to byli celkem opravdu komici...na to, že podobné filmy měly primární úkol propagandisticky zviditelnit pozitivní práci Veřejné bezpečnosti...(12.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace