• sud
  ***

  Zajímavý příběh muže, který si „přivlastnil“ to co mu nepařilo a dostal se do křížku se zločinem. Jiří Bartoška je dobrý, více mě však ve své roli zaujal charismatický Boris Rösner. Kdyby byl film více propracovaný, mohl bych ho nazvat thrillerem. Takhle je to průměrná kriminálka, ovšem pokaždé koukatelná(27.11.2006)

 • LiVentura
  ****

  Tato krimi mi utkvěla hlavně poměrně dosti zajímavou pointou coby do odhalení pachatele tajemných výhružných telefonátů a muže v pozadí..!(8.8.2008)

 • Tosim
  ***

  Mě taky skoro všechny socialistické detektivky připadají hodně nudné. Nápad je to zajímavý, zpracování v podstatě normální. Jen v závěru se leccos pohne dopředu a i tempo je rychlejší a dynamičtější. Prostě ten nápad "zdvojení", abych tak řekl, je více než dobrý.(20.8.2004)

 • WANDRWALL
  **

  Takovouhle detektivku už dneska nikdo nedokáže natočit. Někdy pro její kouzlo na ni možná ještě mrknu, vytáhnu si ji ze svého archívu.(4.8.2010)

 • Big Bear
  ***

  Kriminálka ničím nevybočující z balíku podobných filmů z let osmdesátých. Bartoška šlohne prakticky zcela náhodou zloději tašku plnou pětistovek s partyzány coby náhodný svědek přepadení spořky. Za nedlouho kdosi volá a chce kupodivu tašku s prachama zpět. Jirka se ale nadité tašky hned jen tak vzdát nechce a stupňující se žádosti nebere moc vážně. Pak se ale začne střílet i unášet a to už jde do tuhého. Nezbývá nic jiného než přikvačit pro pomoc na VB, tam ale samozřejmě o schované tašce nic neřekne... Bohužel o lupu ví ještě někdo, kdo nakonec Bartoškovi zle zavaří. Inu není nad pomoc v nevhodnou dobu! :-). Tři kapky žíraviny. * * *(2.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace