Soumrak

Twilight

Súmrak

Drama / Mysteriózní / Thriller / Krimi

USA, 1998, 91 min

"Kdykoli klient řekne, že si nemusíte brát pistoli, tak si vemte dvě." Na Harry Rossovi již jistá sešlost věkem byla znát. Prostata se mu však zatím nezvětšuje, informace o jeho ustřeleném penisu také nejsou zcela ověřené a tak mohl v relativním poklidu šetřit poměrně průhledný případ zakončený soubojem dvou gentlemanů, z nichž jeden toužil znát pravdu a druhý zachránit svou životní úroveň. Na můj vkus to tedy mohlo být svižnější, ale to by taky Harry mohl dostat infarkt, takže to takhle asi bylo správně.(23.11.2016)

• dobytek

Je sice hezký, že ve filmu hraje tolik hvězd a Reese Witherspoon tu ukáže kozy, ale takhle nudnou detektivku jsem už hodně dlouho neviděl. Scénář neni zrovna moc originální, chybí tomu amosféra, napětí, prostě skoro všechno, co by člověk u dobrý detektivky očekával. Ke konci už jsem spíš koukal na hodiny a bylo mi úplně jedno, jestli Paul Newman ten případ vůbec vyřeší...(23.6.2015)

Rozpočet $37miliónovTržby USA $15,055,091Tržby Celosvetovo $-(18.4.2009)

Nebolo to úžasné, ale dívať sa na to vcelku dalo. Dá sa zabiť čas aj horšie.(15.1.2006)

• golfista

Nechal jsem se nalákat zvučnými jmény hereckých hvězd, ale tohle by nazachránila ani dvojnásobná hvězdná dávka :-( Podprůměrný thriller, který zaujme jen několika světlými záblesky, aby se v zápětí vypařil z paměti.(16.3.2003)