Soumrak

Twilight

Súmrak

Drama / Mysteriózní / Thriller / Krimi

USA, 1998, 91 min

Nebolo to úžasné, ale dívať sa na to vcelku dalo. Dá sa zabiť čas aj horšie.(15.1.2006)

Rozpočet $37miliónovTržby USA $15,055,091Tržby Celosvetovo $-(18.4.2009)

• dobytek

Je sice hezký, že ve filmu hraje tolik hvězd a Reese Witherspoon tu ukáže kozy, ale takhle nudnou detektivku jsem už hodně dlouho neviděl. Scénář neni zrovna moc originální, chybí tomu amosféra, napětí, prostě skoro všechno, co by člověk u dobrý detektivky očekával. Ke konci už jsem spíš koukal na hodiny a bylo mi úplně jedno, jestli Paul Newman ten případ vůbec vyřeší...(23.6.2015)

Standardní thriller model americká drsná škola. Nebýt skvělého Paula Newmana a nahé Reese Witherspoonové, nebylo by na něm nic zajímavého.(29.1.2003)

• golfista

Nechal jsem se nalákat zvučnými jmény hereckých hvězd, ale tohle by nazachránila ani dvojnásobná hvězdná dávka :-( Podprůměrný thriller, který zaujme jen několika světlými záblesky, aby se v zápětí vypařil z paměti.(16.3.2003)