Soumrak

Súmrak

Drama / Mysteriózní / Thriller / Krimi

USA, 1998, 91 min

• troufalka

Takové nijaké, ani vtipné, ani napínavé, žádná hlubší myšlenka nebo propracovanost postav, žádné převapení na konec.(15.4.2014)

"Kdykoli klient řekne, že si nemusíte brát pistoli, tak si vemte dvě." Na Harry Rossovi již jistá sešlost věkem byla znát. Prostata se mu však zatím nezvětšuje, informace o jeho ustřeleném penisu také nejsou zcela ověřené a tak mohl v relativním poklidu šetřit poměrně průhledný případ zakončený soubojem dvou gentlemanů, z nichž jeden toužil znát pravdu a druhý zachránit svou životní úroveň. Na můj vkus to tedy mohlo být svižnější, ale to by taky Harry mohl dostat infarkt, takže to takhle asi bylo správně.(23.11.2016)

• ripo

Hviezdy ešte nikdy nezaručili, že vytiahli béčko do prvej ligy. Pomalé, zdľlhavé a nudné !(14.1.2006)

• dobytek

Je sice hezký, že ve filmu hraje tolik hvězd a Reese Witherspoon tu ukáže kozy, ale takhle nudnou detektivku jsem už hodně dlouho neviděl. Scénář neni zrovna moc originální, chybí tomu amosféra, napětí, prostě skoro všechno, co by člověk u dobrý detektivky očekával. Ke konci už jsem spíš koukal na hodiny a bylo mi úplně jedno, jestli Paul Newman ten případ vůbec vyřeší...(23.6.2015)

Víckrát bych to vidět nemusel, ale řekněme že to byla pěkná pocta panu Raymondu Chandlerovi!(19.1.2003)