• stanny

No, já nevím. Hlavní hrdina nevýrazný, princezna ošklivá, Vetchý neskutečně otravný. Pro mne na hranici sledovatelnosti.(26.12.2008)

Jinak znamenitý příběh neuvěřitelně pokažený donekonečna trapně nastavovaným motivem nedobrého kamaráda Ferka. Nic proti Vetchému.(6.8.2011)

Dle mého amaterského soudu je to skvělá pohádka.Já sama jsem na téhle pohádce tak trochu vyrostla.S odstupem let mě na ní zaujalo pokaždé něco jiného - ať je to odvaha dřevorubce Ondry nebo opět šťastný happy end apod.(25.8.2011)

Tato pohádka dělá skutečnou čest všem Ondřejům a už proto si zaslouží vysoké hodnocení. Pochází z posledního období, kdy se o Češích (a Slovácích:-) dalo říci, že umějí točit tento žánr, a tak nějak ho pro mě završuje. Nechápu, v čem byli tvůrci pohádek před rokem 1990 lepší než dnes, ale je nad slunce jasnější, že byli. Důkazem budiž tato pohádka o Ondřeji Nebojsovi.(3.10.2004)

Ondra Vetchej to tady nandal neskutečným způsobem, moc jsem se smál... ;)(10.6.2013)