Strašně rád bych tomuhle snímku chtěl dát víc než těch 60 %, ale ten příběh je tak neskutečně ohraný a hlavní dějová linie bez nějakého neočekávaného zvratu, že prostě nemůžu jinak. Musí se ale filmu nechat, že i tak je zábavný a postavy a jejich vystoupení, nemluvě o skutečných muzikantech, prostě zabaví.(26.8.2016)

The Lonely Island mam celkom rada. Vacsina pesniciek tu ale nie su ani zaujimave ani vtipne, okrem samotneho faktu ake su zle. Bin Laden Song a mozno refren k I'm So Humble su fajn. Film OK na jedno pozretie.(10.9.2016)

Fiktivní dokumenty mě nikdy nebraly, ale Andy Samberg je prostě génius. S ním je všechno obrovská zábava, nejde se nesmát něčemu, kde se objeví. Nejvíc mě asi dostala ta písnička s Úsámou. :D(6.1.2017)

Pro milovníky The Lonely Islandu naprosto dokonalé. Jejich potrhlý humor, ale v kombinaci s poměrně výstižnými neřestmi dnešních celebrit - zaručená zábava :-)(19.8.2016)

Velkohubý židák s koňskými zuby si už pár let hraje na Divného Ela Jankoviče a vcelku trefně háže skvostná hudební hovna po všech těch příčinách prvních fleků na kalhotkách nevkusných školaček, beznadějně uvízlých ve slaboduchých osidlech komerční debility chlapeckých homokvartet, vyrachtaných popových kurviček a celé plejády neumětelských oslizlých buzerantů s narozeninovými dorty na hlavách, kteří místo zvukovodů dráždí především nevyvinuté klitorisy a velmi pozvolně sestupující varlata. Tento pseukument není zdaleka až tak třeskutý jako 7 dní v pekle, ale pořád je to skvěle zahraná, výborně natočená, vtipná a fekálně inteligentní satira, jež si ovšem tak trochu pokrytecky sere do huby a vyhání čerta ďáblem. Používat totiž k dehonestaci kdákajících buznoidů třeba Džiz-ina Tymbrgeje, který není nic jiného než jen pětatřicetiletý Bíbr, vymatlané negerské recitátory, jež jsou snad ještě větším a tupějším zlem, nebo nedejsatane Marušku Keryjovou, to je něco, jako dělat si prdel z Lunešitů, a pozvat si na to Hanychovou, Krajča, Tomáše Hnuse, Vojtu Dicka, Rytmuse, 5 Pičí, Holki a Bohuša Matuša.(12.9.2016)

• - Písnička "Equal Rights" je parodií na "Same Love" od Macklemora. (Sancoo)

• - Malé cameo si zde střihla i Emma Stone jako Claudia Catrell v kratkém klipu Turn Up the Beef. (Sancoo)