poster

Dvojí obvinění

 • USA

  Double Jeopardy

 • Německo

  Doppelmord

 • Slovensko

  Dvojnásobné obvinenie

Thriller / Akční / Drama / Mysteriózní

USA / Kanada / Německo, 1999, 105 min

 • viperblade
  ***

  Což o to, námět je dobrý, ale co z toho, když hlavní představitelka je nevýrazná? Pak nevíte, jestli jí máte fandit, nebo ne. Jediný, kdo to všelijak zachraňuje je Tommy Lee Jones, ale i ten už měl lepší role. A nechce se mi věřit, že tohle natočil ten samý režisér, který natočil Řidiče slečny Daisy. To fakt ne. Takže když tu je všechno nemastné, neslané, jaké z toho asi vykouzlím hodnocení?(12.4.2009)

 • xxmartinxx
  ***

  Má to skvělý nápad a celkově je to příjemná podívaná. Jenom mám pocit, že ten potenciál nebyl úplně využit a že s jiným režisérem, ale vším ostatním stejným, by z toho mohlo být prvotřídní drama. Takhle jde jen o další film, který stačí vidět jednou. A to je škoda, protože tenhle film měl na mnohem víc než to.(12.12.2009)

 • T2
  ***

  Nič nové doslova na tú dobu už dosť pretrepaný námet v podobnosti s či už s výborne koncipovaným Utečencom alebo konkrétne s herečkou "neustále unikajúcou" Ashley Judd a nehovoriac o polohe "riešiteľa prípadov" Tommy Lee Jones práve obidvaja sa objavili v takýchto podobných úlohách už nepočetne krát, takže pôsobia až moc obohrato. Film ako taký nie je zlý ale neponúka nám nič nové proste kopíruje zaužívané trendy, vo svojom žánry zastáva slušný priemer. Vyšetrovacie metódy su dosť jednoducho odbyté hned na začiatku filmu a náležité súdne pojednávanie vyznie až smiešne. V dnešnej dobe by už podobný námet nemal takú šancu uspieť. ║Rozpočet $70miliónovTržby USA $116,741,558Tržby Celosvetovo $177,841,558(22.12.2007)

 • swamp
  ***

  Zhlédnete a zapomenete - přesně ten typ filmu Double jeopardy je.(23.1.2012)

 • tuntavala
  ***

  Uprchlik to sice neni, ale....(18.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace