Dvojí obvinění

Doppelmord

Dvojnásobné obvinenie

Thriller / Akční / Drama / Mysteriózní

USA / Kanada / Německo, 1999, 105 min

Uprchlik to sice neni, ale....(18.6.2012)

Film vás zaujme hlavne svojim neotrelým námetom, ten zvyšok je už len klasicky zostavený thriller, avšak napínavý a profesionálne natočený.(5.12.2010)

• castor

U podobně laděných filmů vždycky záleží hodně na brýlích, které nám život posadil na nos. Hodně přetřásaný námět, hodně průměrné zpracování, hodně zvláštní jednání některých postav. Herci v čele s Tommy Lee Jonesem nicméně bez větších výhrad. Nedělní odpoledne, pauzy na záchod nebo na návštěvu ledničky jsou povolené. O nic moc se nepřijde.(3.3.2015)

Dej bol vcelku slušný (narozdiel od vizuálu), nenudil, no mal množstvo zvratov (miestami prvoplánové a bolo ich až príiš), ktoré prispeli k tomu, že ku koncu som z toho celého mala guláš, bolo to jednoducho moc prešpekulované až miestami človeka napadlo, akú a či to malo vlastne logiku. Ako plus by som spomenula Ashley Judd, kvôli ktorej, si myslím sa oplatí film vidieť.(15.8.2012)

• Djkoma

Bud jsem zatraceně dobrej nebo je to hodně špatný film. Od začátku (na té lodi) je jasné, jak ten film skončí a co se v něm odehraje. Když rychle prohlédnete zápletku, film ztrácí všechno. Atmosféra vás nezajímá, postavy konají jak čekáte a vše dokola... Je to škoda, že se podobné filmy snaží být tak okatě zajímavé právě jistými, již klasickými, scenáristickými kličkami. Nebýt krásné Ashley Judd tak se na to snad ani nedívám.(31.7.2004)