Zhlédnete a zapomenete - přesně ten typ filmu Double jeopardy je.(23.1.2012)

Solidní thriller o jednom manželském páru ,který si vyjede na plachetnici po moři. Žena se probudí a vidí okolo sebe krvavé stopy ,ale manžel nikde jen najde na palubě nůž jenže v tom se objevuje police a žena jde za vraždu manžela do báně. po šesti letech je propuštěná na podmín¨ku, a tak sesnaží zjistit co se stalo s jejím synem a hlavně kde je její manžel jestli tedy nezemřel....Někdy je to trochu chaotické ,ale celkem to jde. Závěrečná pointa je dobrá..(28.9.2008)

Poměrně svižný i když velmi předvídatelný thriller, kde Tommy Lee Jones nepředvede víc než poněkud ohranou "gerardovskou" rutinu, režisér nepředvede víc než soubor obvyklých žánrových chvatů, ale zase tu Ashley Judd vytváří velmi sympatickou a zapamatovatelnou postavu, díky níž se to dá zkouknout bez pocitu zklamání.(10.8.2011)

Což o to, námět je dobrý, ale co z toho, když hlavní představitelka je nevýrazná? Pak nevíte, jestli jí máte fandit, nebo ne. Jediný, kdo to všelijak zachraňuje je Tommy Lee Jones, ale i ten už měl lepší role. A nechce se mi věřit, že tohle natočil ten samý režisér, který natočil Řidiče slečny Daisy. To fakt ne. Takže když tu je všechno nemastné, neslané, jaké z toho asi vykouzlím hodnocení?(12.4.2009)

rozpočet : $70 million tržby celosvetovo : $177,841,558(24.4.2007)