Dvojí obvinění

Doppelmord

Dvojnásobné obvinenie

Thriller / Akční / Drama / Mysteriózní

USA / Kanada / Německo, 1999, 105 min

Ashley Judd je...prostě kočka :-)(12.4.2009)

Zhlédnete a zapomenete - přesně ten typ filmu Double jeopardy je.(23.1.2012)

• Djoker

První půlhodina je opravdu ubíjející, pak se to naštěstí trošku rozjede a hlavní hrdinka se dostane do několika roztomilých situací. Aho, thriller je v tomto případě dost silné slovo. Jako většina podprůměrných filmů i tento sází na dvě známé tváře. Ashley je určitě pěkná ženská, ale jen to nestačí. Staré koště Tommy Lee zase nedostalo tolik prostoru, aby to vytáhlo z šedi.(10.7.2010)

Přiznávám se mám slabost pro Ashley Judd a její pohled raněné laně už od Someone Like you a právě díky ní se dalo na Dvojí obvinění koukat. I přes to, že se film prvoplánově drží uprchlíkovského schématu, snadno předvídatelné zápletky a kopíruje již několikrát viděné. 6/10(12.4.2009)

Po všech stránkách průměr. Ústřední herecká dvojice se sice snaží, ale z ho*na bič neupleteš - slabý scénář, snadno předvídatelný děj, absence napětí... vlastně nebýt T.L. Jonese a Ashley Judd, strhla bych hvězdičku do podprůměru. Na druhé zkouknutí o něco lepší dojem, našlo se pár sympatických scén a detailů - lehoučký nadprůměr. 59%(28.11.2008)