Dvojí obvinění

Doppelmord

Dvojnásobné obvinenie

Thriller / Akční / Drama / Mysteriózní

USA / Kanada / Německo, 1999, 105 min

Určitě nadprůměrné drama, kde dominuje perfektní Ashley Judd. Možná šlo z námětu vytěžit víc a chování postav je někdy trochu nevěryhodné, ale na druhou stranu má film skvělou atmosféru a hlavně ta část ve vězení se mi opravdu líbila. V celku jsem po zhlédnutí tohoto dramatu spokojený a můj pocit mi říká, že se do 4 hvězdiček ještě kvalitativně vejde.(21.4.2009)

Má to skvělý nápad a celkově je to příjemná podívaná. Jenom mám pocit, že ten potenciál nebyl úplně využit a že s jiným režisérem, ale vším ostatním stejným, by z toho mohlo být prvotřídní drama. Takhle jde jen o další film, který stačí vidět jednou. A to je škoda, protože tenhle film měl na mnohem víc než to.(12.12.2009)

rozpočet : $70 million tržby celosvetovo : $177,841,558(24.4.2007)

Pôvodne som nemal v úmysle tento film pozerať, myslel som, že bude nudný a úplne o ničom, ale nakoniec to nebolo až tak zlé, pozrieť sa to dá bez problémov. Ashley Judd hrá síce slušne, ale Tommy Lee Jones je dosť nevýrazný a celkovo pôsobí Dvojnásobné obvinenie úplne priemerne. Preto tie priemerné 3 hviezdičky.(7.5.2007)

Zrejme dosť lacný (a nečakane úspešný) film s peknou Ashley, kde Lee Jones ešte (stále!!) ryžuje zo svojej úlohy z UTEČENCA. Miestami je to aj napínavé...(4.11.2005)