Vzteklej pes a Glorie

Mad Dog and Glory

Besný pes a Glória

Komedie / Drama

USA, 1993, 97 min

Upřímně? Tohle mi přišlo jako mainstreamovější verze MODRÉHO SAMETU, kterou scénárista okořenil o nečekanou pointu, která ale nikoho dvakrát nevytrhne. Z herců mě spíš než De Niro a Murray potěšil sympaťák David Caruso!(3.1.2003)

• lebowski

Těšil jsem se na to a byl jsem dost zklamaný,možná za tři,já čekal víc(5.3.2003)

• Galadriel

Hvězdné obsazení slibovalo mnohem lepší podívanou, než jakou tenhle film ve skutečnosti nabízí. On vlastně nenabízí skoro nic, vyjma těch příjemných herců a několika málo povedených okamžiků. Navíc jsem měla tu smůlu vidět film s naprosto příšerným českým dabingem, který srazil celkový dojem možná i o hvězdičku níž, než bych hodnotila v případě originálního znění.(15.6.2008)

• mandes

rozpočet : ? tžby americke : $11,081,586(15.12.2006)

Poměrně vyvedená krimikomedie o policajtovi, který neumí získat ženu a když už ji získá, nastává problém, nejen však citový.!(1.1.2010)

• - Natáčení probíhalo v Chicagu. (Terva)

• - Ve filmu se objevuje stejná saxofonová skladba, která zazněla ve snímku 7 Women (1966). (Terva)

• - Kvůli přepracování závěrečné scény bylo uvedení filmu zpožděno o rok. (Terva)