poster

Vzteklej pes a Glorie

 • USA

  Mad Dog and Glory

 • Slovensko

  Besný pes a Glória

Komedie / Drama

USA, 1993, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  **

  rozpočet : ? tžby americke : $11,081,586(15.12.2006)

 • Pohrobek
  ****

  Sympatický film o životním rozhodnutí a činu jednoho ustrašeného, bojácného, zklamaného a už nejspíš rezignujícího chlapíka, kterému je dána velká šance a on ji využije, tak jak nejlépe dovede. Robert De Niro se tentokrát převtělil do nezvyklé úlohy, ve které ho rozhodně nejsme zvyklí vídat a je otázkou, zda-li jsme ochotni tento jeho přerod vůbec akceptovat. Pro mě je bezesporu zajímavou podívanou, mám-li možnost sledovat De Nira, který většinou dělá ramena, jak se přikrčuje, kde může, a snaží se být ještě menším, než je. Myslím si, že i tento typ postav zvládá na výbornou, my se jen musíme smířit s tím, že i De Niro je jen člověk, který by rád našel roli, kterou by předvedl ještě něco nového.(23.12.2004)

 • sud
  ***

  Tohle je dost divný film. Divný už jenom tím hereckým obsazením. Začátek je celkem slibný, ovšem zbytek (a zvláště konec) je dosti podivný. Robert De Niro i Bill Murray se se svými rolemi vypořádali velmi dobře, ovšem víc než jednorázová oddechovka to není.(16.11.2007)

 • tron
  *

  Zobuďte ma, keď to skončí. Fakticky som neveril, že niekto ako Bill Murray a Robert De Niro sa môžu prepožičať AŽ TAKEJ nude. Vôbec nechápem, o čo tu ide/išlo.(26.10.2004)

 • Galadriel
  **

  Hvězdné obsazení slibovalo mnohem lepší podívanou, než jakou tenhle film ve skutečnosti nabízí. On vlastně nenabízí skoro nic, vyjma těch příjemných herců a několika málo povedených okamžiků. Navíc jsem měla tu smůlu vidět film s naprosto příšerným českým dabingem, který srazil celkový dojem možná i o hvězdičku níž, než bych hodnotila v případě originálního znění.(15.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace