Vzteklej pes a Glorie

Besný pes a Glória

Komedie / Drama

USA, 1993, 97 min

• Oskar

Podle mě je ten film tak nezáživný proto, že původně měl hrát Murray 'vzteklýho psa' a DeNiro, jako vždycky, mafiána. Jenže Robert DeNiro rád hraje role různých typů a žánrů, takže trval na tom, že bude hrát Murrayho roli. Podle mě v tomto případě šlápl vedle.(20.2.2003)

• kingik

Policista Robert De Niro zachrání život šéfovi mafie, který se mu za to chce nějak odvděčit. Proto zaním pošle krásnou servírku Umu Thurman. Blbému scénáři postrádající reálný kontext pomoci není a tak jen herci si poctivě odehráli své party, ale já jako divák jsem se moc nebavil.(5.3.2009)

Příjemná oddychovka. De Niro,Caruso a Murray se zřejmě dobře bavili a z filmu je to znát. Není to žádnej klenot, ale opravdu příjemně se na to kouká.(1.1.2007)

• tron

Zobuďte ma, keď to skončí. Fakticky som neveril, že niekto ako Bill Murray a Robert De Niro sa môžu prepožičať AŽ TAKEJ nude. Vôbec nechápem, o čo tu ide/išlo.(26.10.2004)

• Galadriel

Hvězdné obsazení slibovalo mnohem lepší podívanou, než jakou tenhle film ve skutečnosti nabízí. On vlastně nenabízí skoro nic, vyjma těch příjemných herců a několika málo povedených okamžiků. Navíc jsem měla tu smůlu vidět film s naprosto příšerným českým dabingem, který srazil celkový dojem možná i o hvězdičku níž, než bych hodnotila v případě originálního znění.(15.6.2008)