Vzteklej pes a Glorie

Mad Dog and Glory

Besný pes a Glória

Komedie / Drama

USA, 1993, 97 min

De Niro a Murray jsou v rolích ustrašeného poldy a dvousečného gangstera skvělí, ale popravdě - ten film se táhne jako nudle z nosu.(2.1.2003)

Příjemná oddychovka. De Niro,Caruso a Murray se zřejmě dobře bavili a z filmu je to znát. Není to žádnej klenot, ale opravdu příjemně se na to kouká.(1.1.2007)

Vzteklý pes De Niro je ke své atypické roli poctivý a přesvědčivý, dlouho jsem se nemohl rozhodnou co si myslet o Billově prapodivném mafiánovi, až jsem došel k tomu, že je tak jiný od obecně zažité "kmotrovské" předlohy až je geniální (a to jsem si v duchu chvíli pohrával i se spojením nevhodně obsazený) a Umě Thurman to tady sluší jako málokdy, i když bych její výkon rozhodně neoznačil jako nezapomenutelný. No a jako třešnička na dortu - David Caruso a jeho fantastický zrzavý rytíř, který se s ničím nepáře, jakožto Waynův (De Nirův) přítel a vzor. 70%(24.1.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $11,081,586Tržby Celosvetovo $-/60%/(16.11.2005)

Poměrně vyvedená krimikomedie o policajtovi, který neumí získat ženu a když už ji získá, nastává problém, nejen však citový.!(1.1.2010)