Nebezpečné hry

Divoké hry

Nebezpečné hry

Krimi / Thriller / Mysteriózní

USA, 1998, 108 min

Zajímavý ale také hodně průměrný thriller se sexy Denise Richards a její legendární lesbickou scénou. Film s hvězdným obsazením, který sráží dolu nepovedený scénář a režie.(16.5.2008)

• Dadel

Největší problém tohoto filmu je, že se někdo snažil nacpat co nejvíce "šokujících" zvratů na co nejmenší plochu, v důsledku čehož vůbec nepochopíte, o co tam šlo, a nebude to vaše vina. A Denise Richards bývala v jiných filmech sympatičtější.(23.10.2003)

• gudaulin

Ne že by se ve filmu nevyskytovalo několik neočekávaných ba šokujících zvratů, ne že by tam nehrály dvě pohledné sexy herečky, ne že by se tam nenašlo několik napínavých momentů... Jenže je to celé tak scénáristicky přeplácané, že to vlastně paroduje samo sebe. Těch efektních dějových zvratů je zkrátka a dobře tolik, že příběh, dá se se o něm na konci vůbec mluvt, přechází do absurdity. Ve výsledku pouhé scénáristické cvičení. Celkový dojem 40 %.(5.5.2008)

Poměrně dost překombinované.......... ale nenudil jsem se. A, co si budeme my chlapi namlouvat, ženské obsazení filmu jistě vyvolá mokrý sen u leckterého z nás :-)(3.11.2007)

Dnes také již amer.klasika zvláště co se týče žhavých erot.scén. Snímek má celistvost a i téma, motiv zločinu a vyvrcholení je dobré, ale stále tomu chybí hnací motor v podání dobrého režiséra či kamery..?!!!(12.7.2009)