poster

Nebezpečné hry

 • USA

  Wild Things

 • Slovensko

  Divoké hry

 • Slovensko

  Nebezpečné hry

Krimi / Thriller / Mysteriózní

USA, 1998, 108 min

 • Marius
  ****

  Perfektný i keď trochu prekombinovaný thriller v hlavnej úlohe s poprsím Denise Richards. Rozhodne pozerajte aj titulky a snažte sa dať si dohromady čo kto o celom pláne vedel.....celý ho poznala len jedna jediná osoba.(5.11.2004)

 • Anthony
  ***

  V závěru se jinak solidní thriller změní v nesmyslný blábol. Tady i kdyby chtěl člověk spoilerovat, tak ten, kdo film neviděl by si jen klepal na čelo a nepochopil by nic. Také není co chápat. Ještě, že jsou tu celkem slušní herci.(27.7.2003)

 • klerik
  ****

  Zaujímavé, dráždivé a snáď aj prekombinované. Na "teenagerský" triler veľmi slušné...(13.1.2006)

 • packa
  ***

  Poměrně dost překombinované.......... ale nenudil jsem se. A, co si budeme my chlapi namlouvat, ženské obsazení filmu jistě vyvolá mokrý sen u leckterého z nás :-)(3.11.2007)

 • viperblade
  ***

  Komentář bude obsahovat náznaky SPOILERŮ!!! Nebezpečné hry je jeden z mála filmů, který nestojí ani tak na hercích, jako spíše na zvratech. V tomto filmu jsou hned čtyři, ale dělí se (teda, já jsem si je rozdělil) na tři kategorie. Do první kategorie patří první zvrat, který jsem nečekal a mile mě překvapil. Do druhé kategorie patří druhý a třetí, které patří do kategorie "to jsem věděl", kdy mě nijak nepřekvapily a poslední čtvrtý zvrat, který i když jsem fakt nečekal, patří do třetí kategorie, ale do té nejblbější "uděláme zvrat, aby se neřeklo, že tam je málo překvapivých momentů". A z právě z toho poslední jsem se začal málem smát. Nicméně jsou tu sympatičtí herci (Bacon a Dillon), krásné herečky (Denise byla zřejmě v životní formě, Neve super) a jeden výkon, který je mimo stupnici (Bill Murray je prostě king). Hlavně kvůli tomu poslednímu zvratu dávám za tři, ale tím nechci říct, že by to byl nějak špatný film, naopak, pro sobotní noc, kdy se vám nechce přemýšlet je to přímo ideální…(5.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace