poster

Nebezpečné hry

 • USA

  Wild Things

 • Slovensko

  Divoké hry

 • Slovensko

  Nebezpečné hry

Krimi / Thriller / Mysteriózní

USA, 1998, 108 min

 • klerik
  ****

  Zaujímavé, dráždivé a snáď aj prekombinované. Na "teenagerský" triler veľmi slušné...(13.1.2006)

 • StarsFan
  **

  Šílená hovadina. Mohl to být sice sympatický thriller, jenže pod pojmem dějový zvrat si představuju jeden na konci filmu, ne dvacet v jeho průběhu. Jen pro představu. {{SPOILER}} 1 je obviněna z toho, že znásilnila 2 a později i 3, jenže se ukáže, že to není pravda a 2 s 3 to na 1 jen ušili. Vzápětí se ale ukáže, že celý případ byl jen léčkou, aby 1, 2 a 3 dostaly peníze od 4, což je máma 2. 5 a 6 začnou něco tušit a snaží je 1, 2 a 3 dostat. Jenže pak záhadně zemře 3 a v zápětí 5 zabije v sebeobraně 2 a je vyhozena z práce. Ale už o chvíli později, se dozvídáme, že v případě 5 nešlo o sebeobranu, nýbrž to, že celou dobu spolupracuje s 1. 1 a 5 tedy mají všechny peníze a vyjedou si na loď. Tam pro změnu 1 zabije 5 a ukáže se, že 3 vlastně nikdy nezemřela a jedem zabije 1... zvláštní film, že? Ale když už nic jinýho, má to sympatický obsazení :-)(26.5.2006)

 • petaspur
  **

  Čekal jsem thriller, pak aspoň krimi a nakonec z toho vyšla parodie na inteligentní filmy. Jenže v této parodii chybí humor. Někde je chyba. Já ji ale hledat nebudu. Gratuluju všem milovníkům nesmyslných zvratů.(20.12.2008)

 • viperblade
  ***

  Komentář bude obsahovat náznaky SPOILERŮ!!! Nebezpečné hry je jeden z mála filmů, který nestojí ani tak na hercích, jako spíše na zvratech. V tomto filmu jsou hned čtyři, ale dělí se (teda, já jsem si je rozdělil) na tři kategorie. Do první kategorie patří první zvrat, který jsem nečekal a mile mě překvapil. Do druhé kategorie patří druhý a třetí, které patří do kategorie "to jsem věděl", kdy mě nijak nepřekvapily a poslední čtvrtý zvrat, který i když jsem fakt nečekal, patří do třetí kategorie, ale do té nejblbější "uděláme zvrat, aby se neřeklo, že tam je málo překvapivých momentů". A z právě z toho poslední jsem se začal málem smát. Nicméně jsou tu sympatičtí herci (Bacon a Dillon), krásné herečky (Denise byla zřejmě v životní formě, Neve super) a jeden výkon, který je mimo stupnici (Bill Murray je prostě king). Hlavně kvůli tomu poslednímu zvratu dávám za tři, ale tím nechci říct, že by to byl nějak špatný film, naopak, pro sobotní noc, kdy se vám nechce přemýšlet je to přímo ideální…(5.9.2010)

 • Tosim
  ****

  Ano...i já jsem byl trošku na kolotoči ze všech těch scénáristických fint...mám ale pocit, že to byla jakási nevyřčená hra s divákem...jako co všechno je schopen vydržet a že si z něj scénárista dělá tak trošku legraci...(24.3.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace