Nebezpečné hry

Divoké hry

Nebezpečné hry

Krimi / Thriller / Mysteriózní

USA, 1998, 108 min

Naprosto skvělý thriller, sice sem to viděl už poněkolikátý, ale tentokrát se mi to líbilo asi úplně nejvíc. Film má několik fakt geniálních zvratů a docela i nečekaných a fakt výbornej děj. Jediný co bych vytknul je, že závěr je trošku moc překombinovanej, tvůrci v duchu předchozích událostí kdy všechno co se ve filmu stalo několikrát překroutili, udělali přezvratovanej konec, to znamená, že do pár minut naravali hned několik zvratů a to už bylo fakt moc, ale jinak nemam filmu co vytknout. A ta sexy scéna s Denise Richards a Neve Campbell stojí za to(1.1.2007)

Vynikající trhriller s nečekanými zvraty a to doslova! Kdo by čekal takový konec, musí být jedině senzibil nebo největší haluzák! Skvělá atmosféra, skvělé sexy obsazení.(31.12.2006)

Když se dělí peníze, ideální dělitel je číslo 1. Tady jsem se vzhledem ke kumulaci dějových zvratů obával, aby to nakonec nebyla nula.. Nemohu se rozhodnout, jestli se jednalo o špatný thriller nebo nepodařenou komedii, ale asi od obojího, protože scénárista tak dlouho dělá z diváka blázna, až je za blázna sám. Jinak vidím, že paní Richardsová tady způsobuje hromadnou virtuální poluci (koneckonců, vždyť i Bacon při natáčení bazénové lesbi show nasadil výraz, co má Fantozzi při sledování televizní erotiky, chyběl jen z koutku vystrčený jazyk). Nebudu zapírat, taky bych ji pustil pod peřinu, ale samozřejmě jen proto, abychom mohli vést disputaci nad Nietzscheho myšlenkou věčného návratu téhož. I když…, dle odkazu v komentáři uživatele Genero to vypadá, že by se měl člověk pod peřinou spíše schovat, protože ho zpod postele přišel navštívit bubák..(6.1.2014)

Kdo od tohoto filmu nečeká nic jiného než trochu zajímavý thriller, ten zklamán nebude.(10.3.2009)

Tých zákulisných ťahov na jeden film až strašne moc, až sa z toho človek musí prejesť a preto to ostane s celkového pohľadu len na priemernej úrovni, prvá polovica bolo fajn, tá druhá už začala tápať sama v sebe a to hlavne v tom nadbytočnom kruhu prešmyčiek. ║Rozpočet $20miliónovTržby USA $30,147,739Tržby Celosvetovo $67,200,000(12.4.2008)