Nebezpečné hry

Divoké hry

Nebezpečné hry

Krimi / Thriller / Mysteriózní

USA, 1998, 108 min

Po celou dobu jsem se skvěle bavil... A pak přišel 100x překombinovaný konec, bezpochyby jeden z nejdebilnějších a nejsebeparodičtějších v dějinách filmu, a já musel, chtě nechtě, strhnout 1*... 50 - 60 %(23.2.2003)

Film pouze prumerny thriller, ale kde jinde uvidite erotickou scenu mezi Denise Richrds a jinou zenou - uz jenom kvuli tomu stoji tento fil za videni.(7.8.2002)

• gudaulin

Ne že by se ve filmu nevyskytovalo několik neočekávaných ba šokujících zvratů, ne že by tam nehrály dvě pohledné sexy herečky, ne že by se tam nenašlo několik napínavých momentů... Jenže je to celé tak scénáristicky přeplácané, že to vlastně paroduje samo sebe. Těch efektních dějových zvratů je zkrátka a dobře tolik, že příběh, dá se se o něm na konci vůbec mluvt, přechází do absurdity. Ve výsledku pouhé scénáristické cvičení. Celkový dojem 40 %.(5.5.2008)

Občas napínavé, no občas celkom nuda. Campbell a Richardsová príliš nezaujali a Dillon s Baconom to ako tak zachraňujú. Zaujímavá bola úloha Billa Murrayho. Námet je dobrý, lenže scenár, v ktorom nechýba pár totálnych kravín je dosť spackaným nefunkčným zlepencom, a tak je zaujímavým jedine zvrat na konci tretej polhodiny. Zbytočne dlhé, uťahané a nemotorné dielko, ktoré navždy zostane vo vodách šedého priemeru. Vlastne som to pozeral len s chute na ďalší Baconov film. A McNaughton je skoro amatér.(9.6.2013)

Ve filmu nehrají špatní herci a do určité doby to i bavilo, ale pak přišlo několik zbytečných dějových zvrátů krátce po sobě a to snímku zlomilo vaz. Plusem je Neve Campbell a Denise Richards v několika zajímavých scénách.(11.2.2012)