poster

Nebezpečné hry

 • USA

  Wild Things

 • Slovensko

  Divoké hry

 • Slovensko

  Nebezpečné hry

Krimi / Thriller / Mysteriózní

USA, 1998, 108 min

 • Shit
  ****

  Naprosto skvělý thriller, sice sem to viděl už poněkolikátý, ale tentokrát se mi to líbilo asi úplně nejvíc. Film má několik fakt geniálních zvratů a docela i nečekaných a fakt výbornej děj. Jediný co bych vytknul je, že závěr je trošku moc překombinovanej, tvůrci v duchu předchozích událostí kdy všechno co se ve filmu stalo několikrát překroutili, udělali přezvratovanej konec, to znamená, že do pár minut naravali hned několik zvratů a to už bylo fakt moc, ale jinak nemam filmu co vytknout. A ta sexy scéna s Denise Richards a Neve Campbell stojí za to(1.1.2007)

 • lesumir
  ****

  Vynikající trhriller s nečekanými zvraty a to doslova! Kdo by čekal takový konec, musí být jedině senzibil nebo největší haluzák! Skvělá atmosféra, skvělé sexy obsazení.(31.12.2006)

 • Gilmour93
  ***

  Když se dělí peníze, ideální dělitel je číslo 1. Tady jsem se vzhledem ke kumulaci dějových zvratů obával, aby to nakonec nebyla nula.. Nemohu se rozhodnout, jestli se jednalo o špatný thriller nebo nepodařenou komedii, ale asi od obojího, protože scénárista tak dlouho dělá z diváka blázna, až je za blázna sám. Jinak vidím, že paní Richardsová tady způsobuje hromadnou virtuální poluci (koneckonců, vždyť i Bacon při natáčení bazénové lesbi show nasadil výraz, co má Fantozzi při sledování televizní erotiky, chyběl jen z koutku vystrčený jazyk). Nebudu zapírat, taky bych ji pustil pod peřinu, ale samozřejmě jen proto, abychom mohli vést disputaci nad Nietzscheho myšlenkou věčného návratu téhož. I když…, dle odkazu v komentáři uživatele Genero to vypadá, že by se měl člověk pod peřinou spíše schovat, protože ho zpod postele přišel navštívit bubák..(6.1.2014)

 • Davies182
  ***

  Kdo od tohoto filmu nečeká nic jiného než trochu zajímavý thriller, ten zklamán nebude.(10.3.2009)

 • T2
  ***

  Tých zákulisných ťahov na jeden film až strašne moc, až sa z toho človek musí prejesť a preto to ostane s celkového pohľadu len na priemernej úrovni, prvá polovica bolo fajn, tá druhá už začala tápať sama v sebe a to hlavne v tom nadbytočnom kruhu prešmyčiek. ║Rozpočet $20miliónovTržby USA $30,147,739Tržby Celosvetovo $67,200,000(12.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace