Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cival
  *****

  Bruce Willis stvořil přelomový film, který stvořil Bruce Willise. Dokonalá učebnice akčního filmu.(4.6.2002)

 • Renton
  *****

  Scénář: Jeb Stuart, Steven E. de Souza .. Nemálo geniální, progresivně akční film. Božský Bruce Willis dosahuje vrcholu, který si s drobnými výkyvy drží dodnes. 100%.(21.5.2007)

 • RHK
  *****

  Jeden ze 100 filmů, které musíte vidět, než umřete. Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Jeden ze 100 nejlepších akčních filmů - 100 Greatest Action Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Celosvětově divácky úspěšný film. A jedna z mých nejoblíbenějších akčních pecek - z doby, kdy měl Bruce Willis ještě vlasy. Trailer: http://www.csfd.cz/film/6642-smrtonosna-past-die-hard/videa/(27.12.2008)

 • genetique
  *****

  Akčný film a séria svojho vlastného rozmeru. Zameraný čisto na inteligentnú akciu s množstvom zvratov, pomerne hluchý nápad, ktorý by s inou produkciu skončil zapadnutý v archívoch tvorcovia rozvili naplno. Tú dobu ešte neokukaný, drsný, bosý a akčný Willis to zatiahol dokonale a zariadil si naozaj obrnený rešpekt do konca života. Hlavne u mňa! 100%.(17.5.2006)

 • H34D
  *****

  Ani po mnoha letech mě nepřestane udivovat sofistikovanost této nesmrtelné klasiky. Osmdesátkové akce s nadliskými hrdiny, přepálenými zápletkami a nereálnou akcí jsou daleko, daleko za skvostem jménem Die Hard. Divák jakoby očima hlavní postavy poznává složitost situace pěkně postupně, pevně drží krok s jeho uvažováním a logikou, dostává se mu pod kůži... Díky režisérskému smyslu pro detail, velice vhodnému hudebnímu doprovodu a samozřejmě charismatickému Willisovi se jakoby sami ocitáme přímo v akci. Film se nemusí hnát za hromadami mrtvých, plížení se v chodbách a postupné potahování teroristů za ocásek, byť jejich plán je také pekelně promyšlený, dokáže předčit napětí a intenzitu kdejaké přestřelky. 9/10(9.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace