Smrtonosná past 3

Die Hard: With a Vengeance

Smrtonosná pasca 3

Akční / Thriller / Krimi

USA, 1995, 131 min

Kohopak to tady máme? óóóó´, už zase Bruce :) Ano, ten správný chlápek co si nechal oholit hlavu, rozvedl se se svou ženou, ponechal si pár správných hlášek, a pustil se do boje s blbečkem, který je naprosto stejný idiot jako jeho bratr:)(18.5.2009)

Časom preverená akčná megapecka a totálna klasika. Nie najlepšia zo série, ale keď to človek porovná s dnešnými "akčnými" filmami, je to dokonalosť.(23.9.2011)

John McClane je pro mě vzor. Posuďtě sami - pálí mu to v bedně a má skvělé nápady, dokáže vystřílet jedno město za dvě sekundy, umí chlastat, z rakovinou plic se taky nesere, /cigáro je cigáro/, rozkazy nadřízených jsou pro něj jen zvuková kulisa, ruce používá k umlácení oponenta, nohy k jeho ukopání, auto má jako ideální doplňek k destrukční činnosti ve městě. Jinak pokud nejde o akci tak na všechno sere a má geniální hlášky. Jo a naprosto dokonale mu sednou bílé natělníky ! To všechno se dá vidět v tomhle bijáku. Willise skvěle doplňuje Samuel L. Jackson, kterej se stejně jako McClane přežral vtipné kaše a Jeremy Irons, kterej jako padouch je skoro stejná svině jako naši politici, akorát, že chodí mnohem lépe oblíkanej .(17.6.2007)

Normálně bych koukal na všechno, když tam bude běhat Bruce Willis nebo prostě někdo, komu budou říkat John McLaine. Tomu všemu bych dal za pět hvězd. Normálně. Tenhle díl ovšem úplná extáze nebyl. Nacpali to skvělými herci, udělali prvotřídního a v podstatě nezapomenutelného padoucha, Johnovi opět pěkně zavařili, ale stejně to jaksi není ono. Největší chyba se stala asi v okamžiku, kdy si tvůrci řekli, že vyženou Johna z uzavřeného prostoru a nechají ho běhat po něčem větším, třebas po městě. Nic naplat, v šestém pokračování bude John McLaine asi nějaký mezinárodní double agent či co. Jsou ovšem filmy, kde to s pokračováním jde z kopce daleko víc.(19.5.2011)

Na třetí díl to není vůbec špatné.Willis a Jackson jsou vynikající duo.Samozřejmě by tento díl neustál při srovnání s jedničkou nebo dvojkou, ale pokud ho beru jako obyčejný akčňák, nemohu být zklamaný!(29.8.2002)