poster

Smrtonosná past 3

 • USA

  Die Hard: With a Vengeance

 • Slovensko

  Smrtonosná pasca 3

Akční / Thriller / Krimi

USA, 1995, 131 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  ***

  Třetí díl celé trilogie už je o něco slabší, ale rozhodně se divák nenudí. Zaujal mě Jeremy Irons v roli psychopatického teroristy. Ten chlap vážně zahraje cokoli.(31.7.2002)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  "Jsem bomba a právě jsi mě odjistil." To by mohl říct každý. Takže Simon říká, John hádá a New York vybuchuje. Má to hodně akce, ještě víc vtipu a dokázalo to zaměstnat obě mé mozkové buňky. Navíc mám pro trable pomalu střízlivějícího Johna McClanea opravdu velkou slabost, takže jsem se bavil pětihvězdičkově.(16.8.2016)

 • kOCOUR
  ****

  Třetí díl už je úplně o něčem jiném než jeho dva starší bratříčci. Do děje se vkrádá příliš mnoho postav a John dostává relativně málo prostoru. Řemeslník McTiernan ale uspívá s hrou na kočku a myš stále úspěšně a film neztrácí tempo a humor ani ke konci. Dvěma největšími slabinami jsou nepochybně odfláklý závěr, který vypadá vedle svých závěrových bratří z předešlých dílů jako postižené batole, a především pak mužatkovitý Jeremy Irons, kterému sice nelze upřít snahu nahradit respekt inteligentními formulemi místo vypracované tělesné schránky, ale...není dost zlý a podlý na záporného hrdinu. Celkově vzato je ale "Past trojka" velice zdařilou akční peckou, na třetí díl filmové série až pozoruhodně rychlou a údernou.(17.5.2003)

 • molotov
  ****

  Ať žije bruce a jeho tentokrát nevánoční dobrodrůžo.(31.3.2004)

 • Cival
  ****

  Nadprůměrný akční film. McTiernan dokazuje, že si s McClanem rozumí mnohem lépe než Harlin. samozřejmě, že tahle věc není tak dokonalá jako legendární jednička, ale i tak jde o slušnou kvalitku. Skvělé hlášky a osvědčená ústřední dvojice. Čtyřka si může o tomhle poctivém stylu jen nechat vyprávět pohádky.(18.5.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace