Aféra Thomase Crowna

The Thomas Crown Affair

Aféra Thomasa Crowna

Krimi / Romantický / Thriller

USA, 1999, 113 min

Film ve staromódním duchu (že by proto,že jde vlastně o remake? ),s odpovídající atmosférou,výpravou a hereckými výkony.Odpočinková podívaná.(21.7.2003)

Rene Russo opaľovanie bez akýchkoľvek pochýb pristane, no táto pseudobondovka inak za väčšiu pozornosť nestojí.(27.6.2012)

Brosnan předvádí jak být neustále nad věcí a o tři kroky před ostatními, Russo předvádí že taky dokáže být atraktivní a vášnivá, a ten zbytek je příjemná pohodovka, která si na nic nehraje, nikde příliš netlačí na pilu, jen si tak elegantně a s nadhledem plyne.(21.3.2011)

Docela průměrný film, který si sliboval úspěch na základě "miláčka žen" Pierce BROSNANA. No, já jsem z toho nebyla "na větvi", mám vůbec k jeho hraní výhrady, ale to sem nepatří. Dějově je takových filmů netočeno mnoho a lepších.(3.9.2010)

Nie som chlap, no aj zo svojho zenskeho pohladu mi je jasne, ze Rene Russo nebola ziadna femme fatale ani v 80-tych rokoch. V tych najdolezitejsich scenach, ktore naznacovali predviest vsetky zenske zbrane, zlyhava a ide z nej nulova chemia a sexualna energia, ktoru jej postava mala mat. Mezdi nou a Brosnanom to iskrilo tak na 60 percent, comu dopomohol najma Brosnanov bondovsky sarm a domyselny scenar. Film je o nahanani pointy a to sa mu prijemne dari.(25.5.2014)