poster

Aféra Thomase Crowna

 • USA

  The Thomas Crown Affair

 • Slovensko

  Aféra Thomasa Crowna

Krimi / Romantický / Thriller

USA, 1999, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  **

  Rozvlelký blábol, ve kterém se Brosnan nudí a přestárlá Rene Russo se snaží přesvědčit diváka, že je ještě pořád sexy...(1.6.2009)

 • Pepinec
  ***

  Z tohoto filmu si beru jedno užitečné ponaučení, a sice, že tu nejkrásnější holku vždycky dostane padouch.(28.10.2013)

 • jojinecko
  ***

  Na rozdiel od Nunky chlap som, ale mozem len potvrdit, ze obsadenie Rene Russo do role femme fatale je tazky fail, keby aspon hrat vedela, ale jej umele pozy boli viac iritujuce ako zvodne. Ako celok je tento filmik veľmi príjemnou ľahkou oddychovkou. Posledný "dobrý" film Johna McTiernana...(26.5.2014)

 • Terva
  ***

  Úvodní scéna mě trochu odradila a úvodní titulky, kde se písmena "přelévají" tomu taky moc nepřidala. Neustálá hudba mě ze začátku taky vadila, ale pak jsem si zvykl. CITÁT - Co řeknou ostatní, až zjistí, že jste mi dali o 30 000 000 víc, než oni?........ Když už byly karty rozdány, rozjela se celkem slušná hra kočky s myší. Jen člověk nemohl zjistit, kdo je kočka a kde je myš. CITÁT - Mám to pod kontrolou........ Asi v půl se to rozjelo ve falešné romantice, ale divák hned pochopil., jak to asi tak všechno dopadne. Nebylo to tak těžké. Očekávaný konec je součástí příběhu. Jen dívčí část divaček si to musí probrečet a pak si oddychnout. CITÁT - Ještě jeden podvod a přelámu ti ruce!!.......(23.8.2014)

 • petaspur
  ****

  Byl jednou jeden milionář s obstojnými sklony ke kleptománii. Pro zpestření života si vymýšlel způsoby, kterak své sbírky uměleckých předmětů rozšířit, aniž by musel znuděně zvedat ruku s přiděleným numerem v aukční síni. Dokonalé zabezpečovací zařízení a podezíravá agentka pojišťovny na stopě rafinované krádeže - to je splněný sen zloděje, který krade vždy hlavně pro zábavu. Pro svou i pro mou.(21.11.2009)

 • - Když Thomas Crown podepisuje smlouvu, dá se podle pohybu pera poznat, že píše "Pierce" a ne "Thomas". (StarsFan)

 • - Ve scéně s havárií lodě veškeré kaskadérské kousky natočil Pierce Brosnan osobně. (StarsFan)

 • - V závěrečné scéně se v muzeu kvůli zmatení policistů prochází řada mužů v saku s kufříky a buřinkami. Podobný nápad už diváci mohli o deset let dřív vidět v Loupeži, jiném filmu s Brosnanem v hlavní roli, kde se během závěrečné loupeže na dostizích objevila řada mužů v havajských košilích. (StarsFan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace