Aféra Thomase Crowna

The Thomas Crown Affair

Aféra Thomasa Crowna

Krimi / Romantický / Thriller

USA, 1999, 113 min

Neviděla jsem původní film, ale tenhle mi přišel jako příjemná oddychová podívaná s velmi příjemnými herci a svižným tempem vyprávění.(19.3.2004)

Vůbec to není tak špatné, jak jsem podle nelichotivých recenzí čekal. Přesto mě dost zklamal výkon Rene Russo ve stylu "jsem děsně sexy a všechny vás dostanu" a jeho následná rozkolísanost. Nicméně Brosnan je sympaťák non plus ultra a McTiernan svoje řemeslo zvládá pořád dost dobře! I když dávám spíše 3 a půl hvězdy!(26.12.2002)

Docela průměrný film, který si sliboval úspěch na základě "miláčka žen" Pierce BROSNANA. No, já jsem z toho nebyla "na větvi", mám vůbec k jeho hraní výhrady, ale to sem nepatří. Dějově je takových filmů netočeno mnoho a lepších.(3.9.2010)

Příjemný oddychový snímek s elegantním Brosnanem a Renee Russo (která je přes svůj pokročilejší věk stále velmi velmi přitažlivá:-). Bohužel McTierman¨takřka vůbec nepřitlačí na pilu, nezačne diktovat rychlejší tempo, a proto Aféře chybí pořádná gradace a silnější emoce.(26.12.2002)

Rene Russo opaľovanie bez akýchkoľvek pochýb pristane, no táto pseudobondovka inak za väčšiu pozornosť nestojí.(27.6.2012)