Aféra Thomase Crowna

The Thomas Crown Affair

Aféra Thomasa Crowna

Krimi / Romantický / Thriller

USA, 1999, 113 min

Tohle je můj velmi oblíbený film. Ani nevím proč. Na zimní podvečer jako dělaný. Nehraje si na umění, jenom chce inteligentně pobavit. Muzika výborná, Pierce Brosnan velmi šarmantní a Rene Ruso dle svých možností přitažlivá.(17.2.2003)

Vyborna a svizna hudba (Sinnerman), sympaticti herci (Rene Russo na svuj vek hodne v pohode) a pekne prostredi (obzvlast pri zajezdu do Karibiku). Obsahove jinak ale lehce nuda a od McTiernana, ktery v te dobe mel jiz sva nejlepsi leta za sebou je to posledni alespon koukatelny kousek, minimalne na dalsich 12 let. 6/10(19.9.2010)

Neviděla jsem původní film, ale tenhle mi přišel jako příjemná oddychová podívaná s velmi příjemnými herci a svižným tempem vyprávění.(19.3.2004)

Perfektne natočené remake. Má to tempo, humor, elegantného Brosnana a šarmantnú Russo... Veľmi príjemné pozeranie. Takto si predstavujem skvelú oddychovku.(14.2.2007)

Rene Russo opaľovanie bez akýchkoľvek pochýb pristane, no táto pseudobondovka inak za väčšiu pozornosť nestojí.(27.6.2012)