poster

Aféra Thomase Crowna

 • USA

  The Thomas Crown Affair

 • Slovensko

  Aféra Thomasa Crowna

Krimi / Romantický / Thriller

USA, 1999, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Pierce Brosnan má v tejto úlohe už asi dosť zarytý Bondovský šarm, takže pôsobí fajn ako zbohatli milionár ale zas na druhej strane má protivníka v nesympatickej žene vyšetrovacej poistováčke ako Rene Russo a to nechápem ako takýto tip ženy môžu obsadiť do role zvodkyne. Príbeh je v celku jednoduchý, krádeže až tak neohúria ako by mali ale na našťastie to nespadá do nejakého až zbytočného gýču. John McTiernan už veru nie je to čo býval. ║Rozpočet$48milionovTržby USA $69,305,181Tržby Celosvetovo $124,305,181(25.11.2007)

 • Yardak
  ****

  Příjemná oddychovka přesně ve stylu originálu, i když ten se mi líbil ještě o něco víc! Brosnan i Russo jsou velice fajn a remake pozvedají na slušnou úroveň. Mezi 3/4 hvězdnými obrazy:)).(17.12.2014)

 • eLeR
  ****

  vcelku slušný film, Brosnan akože očarujúci a Russo zo začiatku akože neprístupná ... :-)(13.3.2014)

 • castor
  ***

  Aneb Pierce Brosnan v letech, kdy měl ukrutnou jiskru v oku, samčí sebejistotu a slušné scénáře se u něj objevovaly častěji, než jednou za tři roky. Tentokrát vytáhl jeden o tom, kterak coby multimilionář krade. Teoreticky může mít všechno, ale golf holt není tak vzrušující jako promyšlený plán, jak čmajznout nějaký veleslavný obraz. Většinou má navíc tolik odvahy a drzosti, že ukáže na údajné pachatele. Klec možná sklapne až s příchodem vyšetřovatelky pojišťovny s tváří Rene Russo (jedna z jejích skutečných velkých rolí), která je chladnokrevná a cílevědomá a používá ryze ženských zbraní. Zlodějská čísla jsou slušná (pěkně mazaně a s elegancí), s romancí je to krapet horší. Vedlejší postavy jsou zanedbané, těm hlavním chybí větší tah ve vzájemné hře na kočku a myš. Celkově je prostě snímek takový uhlazený, ostřejší hrany a víc šťávy by mu náramně slušely. Akční specialista John McTiernan na režijní stoličce docela překvapil. Sympatická kriminální zábava na dlouhé večery.(20.6.2015)

 • GodComplex
  ***

  Vyborna a svizna hudba (Sinnerman), sympaticti herci (Rene Russo na svuj vek hodne v pohode) a pekne prostredi (obzvlast pri zajezdu do Karibiku). Obsahove jinak ale lehce nuda a od McTiernana, ktery v te dobe mel jiz sva nejlepsi leta za sebou je to posledni alespon koukatelny kousek, minimalne na dalsich 12 let. 6/10(19.9.2010)

 • - Divoká erotická scéna byla ve skutečnosti natočena bez účasti hlavních dvou aktérů. Za Pierce Brosnana zaskočil model Jonathon Prandi za Rene Russo kaskadérka Cheryl Wheeler Duncan. (Reiniš)

 • - Faye Dunaway hrála v originále hlavní ženskou roli, zde si zahrála psychiatričku Thomase Crowna. Role byla vytvořena přímo pro ni, v původním filmu se nevyskytuje. (Reiniš)

 • - Monetův obraz, který je ve filmu ukraden, se jmenuje "San Giorgio Maggiore at Dusk" a samozřejmě se jedná o reprodukci. Originál se dokonce ani nenachází na území Spojených států, ale visí v muzeu v Tokiu. (StarsFan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace