poster

Road to Perdition

 • Česko

  Cesta do zatracení

 • USA

  Road to Perdition

 • Slovensko

  Cesta do zatratenia

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2002, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ****

  kdo jste? mike sullivan! a doprdel.. ! čestný muž vždy platí dluhy a drží slovo. tak to mělo a má platit stále. a platilo to i v zimě 1931, když m. sullivan musel řešit problémy v rodině a ještě chránit syna nejen před zlem, ale také před cestou, vedoucí do horoucích pekel. vše je nám podávano s filmařským citem pro světlo, střih i humor. dramatické napětí při scénách ve kterých bych to nečekal (např. conorova omluva) o tom jistě přesvědčí každého. přesto tam něco chybí. a rozhodně to nejsou ruce od krve.!!(28.10.2005)

 • Hal_Moore
  *****

  Road to Perdition (Cesta do zatracení) je jeden z nejlepších (ne-li nejlepší) mafiánský film, jaký jsem kdy viděl. Hanks, hrající Mika Sullivana předvádí svůj standard (čili 100% herecký výkon), Newman taktéž... Nevím, co více napsat, vše už bylo řečeno, respektive napsáno v příspěvcích tady kolem.(10.9.2005)

 • EvilPhoEniX
  *****

  Myslel jsem si, že můj vkus je orientovaný pouze na Horory a Asii, tenhle film potvrzuje, že mým oblíbeným subžánrem jsou i drsné gangsterky. Opět vynikající herecký cásting, v životě jsem Hanskovi nedržel palce jako zde ( Strašnéj frajer!) a jakmile se na scéně objeví psychopatický Jude Law, tak od první vteřiny mu přejete to nejhorší. Určitě je potřeba vyzdvihnout i úžasně temný retro styl, inteligentní story a parádní soundtrack, ke konci i slzička ukápla. Vše je vlastně bezchybné, nelze nic vytknout.(26.11.2014)

 • golfista
  ****

  Sam Mendes natočil nablýskanou krásu v utlumených barvách, na níž dokázal, jak umí režírovat. Ale režie není jenom dokonalost záběrů. Postavy musí taky přijít naproti divákovi, který s nimi musí příběh prožívat. To rejža podle mého nějak nezvládá. Už k "AK" jsem měl vnitřně plno výhrad, které se mi tady jenom potvrdily. I když tu hrají moji velcí oblíbenci (a rozhodně ne špatně), tak jsem se na konci cítil, jako by mě někdo okradl. Vždyť já se tak těšil ! Jako bych si koupil nádherné Ferrari, ale byl v něm tak slabý motor, že bych mohl jet jenom stodvacet. No nic, je to přece jenom Ferrari a tři hvězdy by byly asi málo. Při vší dokonalosti - po střele do zad by se u dotyčného mohla objevit alespoň malá dírka v saku :)(20.5.2003)

 • B!shop
  *****

  Mendes nezklamal a ozivil zanr vynikajici gangsterkou s uzasnejma hereckejma vykonama v cele s Tomem Hanksem a Jude Lawem. Ale i vsichni ostatni hrajou vice nez dobre, vcetne detskych hercu. Pribeh je uzasny, se spoustou dokonalejch scen a prestrelek a vyborne napsanejma dialogama. Samotne postavy jsou uveritelne, takze to s Hanksem skutecne prozivate. Potesilo me, ze to nemelo zadnej happy-end. Pro me jeden z nejlepsich mafianskejch fillmu s vybornou hudbou.(7.5.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace