90%(9.10.2011)

To jsou blechy psí, ty na člověka nejdou.(1.8.2007)

Těžko se popisuje tento film, protože i superlativy mají své meze a ne všechno jde slovy popsat! Asi nejpříhodnější označení pro tuto příjemnou komedii z dílny Svěrák&Smoljak je slovo "geniální"! Fakt je ovšem takový, že toto slovo přesně vystihuje naprostou většinu tvorby tohoto dua!(11.3.2006)

Tohle bych si poslechnul ještě jednou...ale vždycky tak s odstupem pár let.(20.2.2003)

"Uvezu to pane Lorenz? ... ne ... a teď? ... Teď už jo"*** "Já tu mám pana Lorence, to je nejlevnějšíí zedník v kraji, bere jen dvacet korun na hodinu, že jo, pane Lorenc ... No tak to je krása, takhle levnej zedník ... Že jo... takhle už tady postavil tři domy. Von teda na cihlu ještě nešáh, ale odborník je to na slovo vzatej!” :-))))) *** Vtipné dialogy, které se člověku vryjí do paměti, krásný příběh, prostě jeden z diamantů na šňůře česko-slovenských filmů.(5.8.2011)