Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mysicka
  *****

  "To je postak, toho vy nemuzete znat, ten chodi ve vosum.." :-))(3.12.2003)

 • tron
  *****

  „Toto je Toník.“ – „Dobrý deň.“ – „Toník tu chytá hady.“ – „Tú sú hady?!“ – „Á jéje, tu je hadov...“ Svěrák & Smoljak + „A chčije a chčije“... Legenda o vodníkovi, Škoda IOO... Lesy a čarovné časy roztrhaných teplákov na lúkách a chalupách... nechcem byť patetický, ale kedysi sa robili filmy! ... „Na jar predám kravku a už nezasejem.“... S niektorými rozprávačmi sa cítime dobre, nemám pravdu? S tými, čo ctia príbeh... P.S. V čase nakrúcania bol Josef Kemr „nežiaducim pre Systém“, na čo si „kompetentní“ spomenuli uprostred nakrúcania a žiadali herca okamžite vymeniť ; režisér sa vynašiel a naokolo súhlasil, ale len pod podmienkou, že nájdu niekoho, kto vie, ako Kemr, kosiť, dojiť kravy atď. Nenašli. Viac na mojom ex-blogu: http://ivokucera.blog.sme.sk/c/165127/Na-samote-pri-lese-100.html(4.8.2007)

 • Marigold
  *****

  Rodinná komedie jak se sluší a patří. Vtipná, inteligentní, poetická, odpočinková. Děda Komárek Josefa Kemra je okouzlující, avšak zůstává ve stínů kriplkáry pana Lorence... Děti, děti, to je klekání! Lesk a bída českého zednictví personifikovaná... To Menzel uměl báječně! A Smoljak se Svěrákem zase dokázali napsat scénář, který se navždy obtiskl v českém kulturním povědomí a jazyce. Venkovská idylka a tu já moc rád!(10.2.2004)

 • petaspur
  *****

  Pražské rodině Lavičkových se zachtělo plného prožívání velkého módního hitu socialismu - víkendového chalupaření. Díky tomu vyrážejí na místa, kde slovo panelák působí cizokrajným exotičnem a potkávají spoustu neskutečných postav. Kromě mudrujícího dědy Komárka určitě zaujme pan Lorenc, stavějící domy v sedě za pozorného sledování matné láhve se zrzavým obsahem nebo "dobrácký" Kokeš radostně terorizující své přestárlé spolubydlící. Ale svérázných vesničanů je jich mnohem víc: "To máte ............"(2.11.2009)

 • viperblade
  *****

  To jsou blechy psí, ty na člověka nejdou.(1.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace