Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sepp
  *****

  Prekrasny film, presne vystihujici atmosferu i myslenky Hrabalovy novely. Nelze mu prakticky nic vytkout a spousta vet se stala legendarnimi, osobne mam nejradsi asi "Cesi jsou smejici se bestie" a "Nase armady bojujici za blaho vsech narodu Evropy - at uz chteji nebo nechteji..." :)(17.4.2004)

 • Lynn
  *****

  K tomuto českému majstrštyku není co dodat. Můj obdiv panu Menzelovi, který si hned na začátku své kariéry nasadil laťku takhle vysoko...(23.11.2008)

 • Stegr
  ****

  80% - Film je krásně natočený, excelují v něm jak Neckář se Somrem, tak nespočet dalších hereckých hvězd českého nebe, ale bohužel mi něco k dokonalosti chybělo. Možná to bylo tím ukvapeným koncem, ale na plný počet u mě Ostře sledované vlaky nedosáhly...(7.4.2008)

 • viperblade
  *****

  Perla české kinematografie. Zasloužený Oscar. Víc není třeba psát.(1.3.2009)

 • B!shop
  ****

  Nechapu, co na tomhle filmu vsechny tak bere. Jiste, je dobre natocenej, ma velice dobre herecke vykony, ale celej mi prisel takovej o nicem. To, ze se Neckarovi nepovede vomrdat svoji holku a pak je z toho celej film na nervy opravdu nepovazuju za dobrej pribeh. Jediny dve sceny, ktery si z filmu pamatuju je rezani zil a razitkovani a to mi pride na film, kterej byl ocenenej oskarem docela malo. Ve filmu se skoro celou dobu nic zajimavyho nedeje, a vypada spis jako film o zivote zeleznicaru. Nektery hlasky a dialogy jsou dobry, nektere mene. To samy plati vlastne o celym filmu. Neco me zaujalo, neco me uspavalo. Pro me jen dalsi prumerny cesky film. Tak po skouknuti z dvd zvysuju na 4*, sice je to pro me porad asi nejhorsi Menzelovo film podle Hrabala, ale tentokrat jsem si film docela uzil a svy kvality urcite ma.(5.5.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace