Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sepp
  *****

  Prekrasny film, presne vystihujici atmosferu i myslenky Hrabalovy novely. Nelze mu prakticky nic vytkout a spousta vet se stala legendarnimi, osobne mam nejradsi asi "Cesi jsou smejici se bestie" a "Nase armady bojujici za blaho vsech narodu Evropy - at uz chteji nebo nechteji..." :)(17.4.2004)

 • Lynn
  *****

  K tomuto českému majstrštyku není co dodat. Můj obdiv panu Menzelovi, který si hned na začátku své kariéry nasadil laťku takhle vysoko...(23.11.2008)

 • Rob Roy
  ****

  "Inspektorská zahrádka je v prdeli!"(13.5.2005)

 • LiVentura
  ****

  Menzelův povedený "světoznámý" kus, musím uznat, že celkem dobře zpracovaný, avšak chybí tomu ještě malinko něco z pozdější "menzelovské" geniální tvorby.!(23.4.2009)

 • Aaron.
  ****

  Dobrý film se sympatickým Neckářem v hlavní roli, se kterým se dá poměrně lehce ztotožnit, ale nejsem tak nadšen, jak jsem předpokládal. Od filmu, který vyhrál Oscara bych čekal víc. Hlavní problém mám se scénářem (hlavně s monology), který mi v jistých situacích připadal, jak to jen napsat, nekvalitní(?), mizerně napsaný. Můj další problém s Ostře sledovanými vlaky je ten, že Miloš se zaobíral pouze sebou, ale o ostatní dění se moc nestaral, což mi přišlo zvláštní v té době. No a nakonec mohl být děj trochu rozvinutější, ne o moc, ale něco málo bych přidal (možná kdyby to točil někdo jiný, tak by to nevadilo). Jinak spokojenost, ale dávám 3,5*.(25.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace