maverick10 odpad!

Takhle zprznit slavné jméno rezavým teploušem, který ani neví jak se drží zbraň a jehož klobouk mu musí působit velmi vážné deformace páteře. Film natočený lidma co filmařské řemeslo viděli jen vyfocené v černobílých novinách. Vždyť herci ani neuměli stát v lese....a vůbec co si budu ničit prsty ťukáním do klávesnice o něčem, co si sám můžu natočit na mobil v lese za barákem. ()

desade odpad!

Dosť dlho som si myslel, ze je to len paródia na western, potom som zistil, že je to vážny paškvil a dopozeral som to pri dvojnásobnej rýchlosti, aby tá strata času nebola príliš veľká. A že sa na to nechal nahovoriť aj Peter Fonda? Možno starecká demencia. ()

Rhod

Ach jaj, to bolo čo? Takto slabo natočený film sa len tak nevidí. Keby som išiel po ulici a oslovil náhodných 5 ľudí, do večera by sme zbúchali lepší film ako je toto. Ak by som išiel ďalej a oslovil ďalších 10 ľudí, všetci by to lepšie zahrali ako herci vo filme. Tie herecké výkony jedným slovom katastrofálne. Pravdepodobne ide až o podpriemerne nízko rozpočtový film, čo vidno vo všetkom. Pri bitkách ani kvapka krvi, kvalita obrazu ako keby vymazali starú platňu a natočili na ňu niečo ďalšie, dialógy som písal lepšie na základke. Je fajn, že to má len 77 min. (ale ak odrátam úvodné titulky 5 minút a záverečné titulky 7 minút), má tento film len niečo vyše hodiny. Chvalabohu!! Šancu som tomu dal len preto, lebo westernovky mám rád, ale takýmto sa už určite vyvarujem. ()

vranka

nepíšem komentáre, ale tu musím.. videl som všeličo, videl som seriál panelák v čínskej mandarínštine, videl som 6hod. dokument o Leninovej škvrne na ohanbí atd atd.. ale musím vám povedat jedno, toto som ešte nevidel, po dlhej dobe som pri filme plakal, netuším čo za emócia sa mi do mysli vkradla, ale pat hodím po dopozeraní tohoto filmu ju mám stála v hlave, a stále plačem. Ako napísal Rhod "ach jaj" neviem síce za čo dal Rhod jednu hviezdičku, ale ja ju dávam za to že pri natáčaní tohoto skvostu neumrelo ani jedno zvieratko .) apropo, bud je Brett Kelly totálny retard, alebo tažký srandista.. réžia, strih, dialógy Kevin Sorbo, Peter Fonda všetko zlé.. ps: nepíšem aby ste to nepozerali, píšem len aby ste sa pripravili.. :) ()