Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  *****

  Geniální.....Mistr Šust a režisér Menzel.....klasika..(10.8.2007)

 • Niles
  ****

  Československá klasika s výbornými hercami, ktorej nečakaný koniec zvyšuje moje hodnotenie o jednu hviezdičku.(9.1.2012)

 • Skejpr
  ****

  Srovnatelné s Postřižinami, přesto zaostávající za Menzelovou Vesničkou. Každopádně krásně hrabalovské...(11.6.2009)

 • Amarcord_1
  *****

  97% - Slavnosti sněženek mě velmi oslovily. Už začátek upoutal mou pozornost krásnou hudbou Jiřího Šusta, která jako by mě okamžitě vtáhla do děje, a jako bych díky ní přesně věděl, z jakého úhlu pohledu já, coby nezávislý pozorovatel vše vidím, a jakou mám při tom náladu. Dále se rozehraje překrásná přehlídka lidských malých starostí, jež jsou v dojemných kontrastech střídány záběry na přírodu. Na úplném konci, při stoupání kamery, jsem vždy přeplněn všemi emocemi. Jednak dojetí z nádherného filmu, ale i smutek, že se takové filmy už dnes netočí, a že Jiří Menzel tak dlouho čeká na scénář hodný jeho režisérských kvalit...(1.2.2006)

 • Enšpígl
  *****

  Zábavně poetická pohlednice odeslána z Kérska všem milovnikům humoru, krásných záběrů, kvalitních herců a především obyčejně kouzelných příběhů o obyčejně kouzelných lidičkách. Sněženky nemohly dostat lepší slavnosti.(5.1.2008)

 • - Dvojici Bohumil Hrabal a Jiří Menzel nechcelo vedenie po snímke Skřivánci na niti (1969) 11 rokov dovoliť realizovať spoločný projekt. Až po veľkom úspechu Postřižin (1980) sa rýchlo rozhodlo o schválení scenára k tomuto filmu. (Raccoon.city)

 • - Scéna s naháňaním diviaka prebiehala tak, že pred cvičeným kancom išlo auto, vzadu sedel kameraman a za volantom sedel majiteľ diviaka a rozhadzoval kúsky mäsa, aby diviak utekal. (Raccoon.city)

 • - Automobil, ve kterém Liman (Bořík Procházka) vozí kozy na pastvu, je čtyřdveřová verze Pontiacu Ventura, model 1975. (Foxhound#1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace