Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sarkastic
  *****

  Dříve jsem tento film považoval za průměr a docela mě nudil. Ale čím jsem starší, tím víc se mi líbí. Výborné herecké výkony (navíc skvělě vykreslené charaktery postav), úžasná poetičnost, chytlavý humor a z každého záběru sálající pohoda. "Jak by tady bylo krásně...kdyby nebyly ty děsný vosy."(16.12.2007)

 • whack
  *

  Prázdne vtípky spitých sedláckych poľovníkov. "Nejkrásnější svátek je, když je zabité prase."(4.7.2011)

 • salahadin
  ****

  Jako byste ty příběhy zažili sami. Chlapi ze sousedních vsí si nejprve pošmáknou na divočákovi a pak si dají obrácenou Břežněvovu trojobruč. Film o běžných jevech, slovech, činech a charakterech. Žádná dramatická složka, nulová zápletka, vyvrcholení s hodnotou zera. Ale přesto - sledovat Vláčila jak se snaží přihnout, masožravého Krejčíka, akademického malíře nebo hon na divočáka, to je prostě lahůdka. Menzelovy filmy podle Hrabalových předloh jsou zcela obyčejné a zároveň netuctové. Jak by tady bylo krásně, kdyby bylo více takových filmů. Ale přesto nemůžu s hodnocením výš. Jak to ten Menzel dělá, že po Postřižinách a Sněženkách mám nutkavou chuť na pivo a pečínku. No nekupte to...(15.9.2008)

 • Gilmour93
  ****

  Kerská chatová oblast, dva znesvářené myslivecké gangy, ulovený kňour a predikce zvratků ve stromořadí. Menzel pábený Hrabalem stvořil další poetickou slavnost. Neznám jiný film, kde by oslovení „Dědku!“ bylo tak nervy drásající..(30.9.2008)

 • Ainy
  *****

  Nádherné zpracování jednotlivých postav, vtipné dialogy, dojemné scény které mi vehnaly slzu do oka (Jaromír Hanzlík ve filmu umírá a zachraňuje bandasku s polévkou, aby se nevylila), nesmrtelné hlášky - "se zelím nebo s šípkovou".(26.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace