Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nunka
  **

  Nemôžem si pomôcť, ale i napriek hereckým velikánom a ich výkonom to zas taká filmová kreácia nie je. Pokiaľ ma staršie filmy z dôb socialistického Československa z nejakeho dovodu priamo neoslovia, tak mam s nimi problem, ako aj v tomto pripade s Menzlem. Verim, ze si to vsetci na placi nesmierne uzivali, no tentokrat nahanacky divej svine, hadky ci sipkovu nebo s knedlikom ide mimo mojho gusta.... na mna to zaposobilo mdlo a obycajne...(31.3.2008)

 • Sarkastic
  *****

  Dříve jsem tento film považoval za průměr a docela mě nudil. Ale čím jsem starší, tím víc se mi líbí. Výborné herecké výkony (navíc skvělě vykreslené charaktery postav), úžasná poetičnost, chytlavý humor a z každého záběru sálající pohoda. "Jak by tady bylo krásně...kdyby nebyly ty děsný vosy."(16.12.2007)

 • sud
  *****

  Vynikající česká komedie podle románu Bohumila Hrabala. Na pozadí denní mozaiky chatové oblasti Kerska (ranní běžec, dva natěrači, fousáč, který veze kozy na pastvu v Pontiacu, filozofování malíře před Jednotou...) se odehrává příběh o dvou rozhádaných vesnicích, zastřelení divočáka a jedné společné hostině (hádejte jak mohla dopadnout). Opravdu vynikající roli předvedl Rudolf Hrušínský (ten nikdy nezklamal) a Jaromír Hanzlík jako pan Leli. A hlášky, ty už dávno zlidověly ("Na co přídu, to sežeru!"..."To zas bude v alejích nablito"..."Já žádný zfušovaný obrázky nedělám"..."Se šípkovou x se zelím"...).(1.9.2005)

 • Enšpígl
  *****

  Zábavně poetická pohlednice odeslána z Kérska všem milovnikům humoru, krásných záběrů, kvalitních herců a především obyčejně kouzelných příběhů o obyčejně kouzelných lidičkách. Sněženky nemohly dostat lepší slavnosti.(5.1.2008)

 • Gilmour93
  ****

  Kerská chatová oblast, dva znesvářené myslivecké gangy, ulovený kňour a predikce zvratků ve stromořadí. Menzel pábený Hrabalem stvořil další poetickou slavnost. Neznám jiný film, kde by oslovení „Dědku!“ bylo tak nervy drásající..(30.9.2008)

 • - Dlouhovlasá tenistka jedoucí na kole vlevo ve 14. minutě filmu je Milada Štýbrová, známá jako Michaela Lamková se stříbrnými botami hromnicemi v Troškově filmu Bota jménem Melichar (1983). (Ipuwer)

 • - Ve filmu si zahrál i režisér Jiří Krejčík, který ztvárnil nenažrance, co sežral čtyři salámy. (J R C Pecuchet)

 • - Bohumil Hrabal bol s predstaviteľom Franca - Rudolfom Hrušínským tak spokojný, že mu k filmovému kostýmu zapožičal svoj klobúk. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace