Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ampi
  *****

  Film, který potěší na duši. Menzel je v tomto případě kouzelník.(11.9.2008)

 • B!shop
  *****

  Film postaveny v podstate jen na hadce dvou spolku o divocaka a jeho nasledna konzumace. Perfektni adaptace Hrabala. Menzel opet ukazal, ze je vybornej reziser. Spousta nezapomenutelnejch scenek a dialogu a vyborny herci v cele s Hanzlikem a Hrusinskym. Jeden z mych nejoblibenejsich Menzelovo filmu.(6.3.2005)

 • novoten
  **

  Čepek, Hrušínský, Hanzlík a Menzelova jistá ruka. Jenže to všechno zamčené v toporných replikách, nefunkčním humoru a neoslovujícím příběhu. Postřížiny se dají obdivovat ze všech stran, Slavnosti jsou melancholicky zabaleným nic.(26.7.2006)

 • juta
  ***

  Mnozí mě budou nenávidět, ale já v tom nevidím to co ostatní. Ony za to také ve velké míře můžou upoutávky, které neustále melou dokola ty samé hlášky a situace, takže když se pak podíváte na film, tak už vám to nepřijde vtipné, ale spíš trapné, chladné, bez známky pohody. No a bez těchto hlášek to je vlastně průměrnější český film.(3.1.2016)

 • flanker.27
  ****

  Jediná výjimka z adaptací Hrabala (který mě vážně jako spisovatel nebere), kterou mám rád, což je asi díky zaměření na lidi a lidičky jedné chatové kolonie a perfektně vyvážené směsi humoru a nostalgie. Nejvíc se mi líbí Šafránková usmiřující myslivecké spolky.(9.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace