Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hunt
  *****

  Balzám, jeden z nejlepších filmů československé kinematografie.(27.12.2007)

 • Radyo
  *****

  Co k tomuhle filmu dodávat. Já myslím, že není třeba velkých slov. Každý, kdo to viděl, jistě uzná, že jde o špičkovou podívanou s vynikajícími herci a spoustou milého a nenásilného humoru. Každý, kdo to neviděl, by neměl dlouho váhat a někde si ten film sehnat, půjčit, v horším případě ukrást. :) Protože jde o klasické dílo českého filmu, o kterém se jednou budou možná děti učit ve školách. :)(21.3.2003)

 • Gilmour93
  *****

  Kdo není ochoten se kochat, půjde po žních k Turkovi.. Legenda české komedie opírající se o hvězdný herecký personál s pro mě vyčnívající křehkou jedničkou vedlejších rolí Miladou Ježkovou. Potkat ji na ulici, dostanete okamžitě nutkání vzít si ji sebou domů..(1.9.2008)

 • lesumir
  *****

  Jeden z nejkultovnějších českých filmů vůbec! Jiří Menzel nabíral znovu formu a tak mohl vzniknout ve spolupráci se Zdeňkem Svěrákem (dokonalý scénář) výborný film, který jsem sice viděl už alespoň 20x, ale vždycky pobavil a zahřál.(17.6.2006)

 • Jamal
  ****

  Viděl jsem ho teprve před nedávnem a konečně celý, právě byl v tom problém, že jsem vždy viděl jen kus, ale konečně jsem to viděl nerozkouskované a myslím, že je to paráda (( ::(28.11.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace