Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  *****

  Kdo není ochoten se kochat, půjde po žních k Turkovi.. Legenda české komedie opírající se o hvězdný herecký personál s pro mě vyčnívající křehkou jedničkou vedlejších rolí Miladou Ježkovou. Potkat ji na ulici, dostanete okamžitě nutkání vzít si ji sebou domů..(1.9.2008)

 • kitano
  *****

  Neviem ale ceskoslovensku tvorbu moc nemusim. Ani neviem povedat cimto vlastne je.Akosi ma jednoducho nedokaze oslovit. Avsak...aj tu existuju vinimky a tou jej aj tato uzasna tragikomedia s krasnym koncom. Ten Oscar by bol namieste, ale nech sa amici aj so svojimi Cistymy dusami strcia do prdele. 10/10(8.11.2006)

 • zputnik
  *****

  Nádherná "česká poetika", excelující herecké výkony (János Bán, Marián Labuda, Rudolf Hrušínský etc.), perfektní a inteligentní humor či přiměřené a především nemoralizující zamyšlení nad některými mizernými vlastnostmi, které přežívají mezi lidmi bez ohledu na společenské zřízení či dobu. To vše a mnohem více dělá ze snímku VESNIČKO MÁ STŘEDISKOVÁ mou bezkonkurenčně nejoblíbenější českou komedii... a vlastně nejen českou.(18.9.2003)

 • gouryella
  *****

  Sice dosti zidealizovany pohled na zivot na vesnici, ale hlavne vyborna podivana pro divaka kazdeho veku, vyznani a barvy pleti.(25.7.2002)

 • Hunt
  *****

  Balzám, jeden z nejlepších filmů československé kinematografie.(27.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace