Po ránu vyskočím z postele, posnídám rohlík, vyvenčím Karla von Bahnhof, trochu se pokochám při jízdě a spěchám do práce, abych pomohl Pávkovi zbourat Pražákovi sloupek. Po práci si dám pivo ze sedmého schodu, skočím si do kina na senzační rumunský film a popřemýšlím o prohlídce pelhřimovského krematoria. Jsem sice momentálně poněkud zaostálý, ale snad to na funkci nebude mít vliv a budu se moci u tohoto snímku ještě mnohokrát pobavit.(19.4.2014)

Jeden z těch pár filmů, které můžu naprosto kdykoli a v naprosto jakémkoli stavu. Nesmrtelné(4.2.2011)

"Před bouřkou, když klesne tlak, tak to sem na umření." :) Je třeba ještě něco dodávat?(11.7.2011)

Kultovní dialogy, nezapomenutelné herecké výkony, je třeba něco dodat? Možná jen: kochejte se, opravdu je čím.(20.2.2003)

Dalsi vynikajici film od Menzela a jeden z nejlepsich ceskejch. Je tu spousta vynikajicich hercu, ale nejvetsi klad je asi János Bán, to bylo fakt stesti, ze ho Menzel obsadil. Taky tu je spousta dnes uz kultovnich hlasek, vyborny vtipy a tenhle film dokonale zvedne naladu. Rad se na nej vzdy podivam.(6.9.2006)