Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Anglie
  ****

  Nápad obsadit komediální herce z Ypsilonky do vážných rolí režiséru Michálkovi vyšel. Film měl zasloužený kladný ohlas u publika. Vznikl zajímavý projekt..(27.3.2003)

 • Skejpr
  *****

  Kafkovština skrz na skrz a jeden z nejpeších porevolučních filmů.(2.9.2007)

 • J.Connor
  ****

  Velmi sympatický počin v rámci českého porevolučního filmu. Vůbec nejvíc mě oslovilo výtvarné zpracování od Róny a architekta Goetze. To se opravdu v našich luzích a hájích jen tak nevidí. Skvělá je i muzika, není od Lucie, ale jen od Dvořáka s Kollerem za asistence Hladíka jr. a dodává filmu správně ponurou atmosféru. Té Lucie se dočkáme až na konci (Pápapápá). V neposlední řadě z toho kouká ta kafkovština a člověk dostane hodně prostoru a témat k přemýšlení: Jediné co trochu vázne jsou pro mě herecké výkony.(25.1.2008)

 • Terva
  ****

  Na český snímek je to bomba.(26.3.2012)

 • Allien.9
  *****

  Dusivá atmosféra, depresivní (přesto okouzlující) vizuální stránka a všudypřítomná bezmoc mísená s marnou snahou pochopit... Rozporuplný čecho-němec v celé své prapodivné a těžko zfilmovatelné kráse a pro mě jeden z nejzajímavějších a zároveň nejzdařilejších projektů české kinematografie po roce 1990.(18.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace