Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houdini

  Křišťálový glóbus - výběr, Český Lev 2 : Výprava, Střih + 5 nominací: Režie, Herečka HR - Klára Issová, Herečka VR - Zuzana Stivínová, Kamera, Zvuk(6.9.2004)

 • aluna
  *****

  Elitní extrémní vejškrabky celý společnosti se sešli na jedný pavlači, kamera je pro mě, odpůrce klepání, poměrně nesnesitelná a neherec Honza je občas dost nehereckej :-). Zato to ale vytahujou holky - Klára i Zuzana jsou na jedničku, atmosféra je stísněná a temná jako celá chodba onoho poplivanýho smradlavýho činžáku a jedna věc se tomuhle kousku nedá upřít tuplem: je na naše vody originální a rozhodně utkví. I mně.(22.4.2012)

 • BoPo
  ***

  Nech si hovorí kto chce čo chce, svoje miesto si tento film v českej kinematografii zaslúži.(26.9.2009)

 • ChewieDC
  **

  Divný, místy poněkud zmatený a uřvaný, film, pro jehož plné pochopení bych si ho musel pustit znovu, k čemuž ovšem nějak nemám pražádné tendence.(8.4.2003)

 • Vojcl
  ****

  Po všech stránkách originální dílo od originálního tvůrce. Ze začátku mi chvíli trvalo než jsem si zvykl na roztřesenou kameru, která chvílemi vyvolává pocit, jako když se díváte na něčí domácí video. Ale ve druhé polovině snímek nabere tempo a i zdánlivě nevýrazný děj nakonec dojde uspokojivému závěru. Řekl bych autentická sonda do života určité skupiny našich spoluobčanů a především musím vyzdvihnout herecké výkony. Třeba taková Klára Issová působí, jako když byla po většinu natáčení opravdu pod vlivem čehosi :-)(12.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace