Sice zajimavy experiment Michalka na tema drogova problematika, ale u me vyvolaval film spise negativni emoce - coz asi mel, ale ne jako film-celek.(30.7.2002)

Výjimečný snímek v kontextu našich zeměpisných šířek Vladimír Michálek dokáže skvěle natočit snad jakoukoliv látku. Úchvatná vizuální stránka s podpisem Martina Štrby si zaslouží hodně dlouhé ovace a sama o sobě utáhne i místy slabší děj.(8.8.2002)

• Radyo

Před sledováním tohoto filmu je asi dobré si něco "šlehnout", jinak můžete být zklamáni stejně jako já.(25.7.2002)

neni to spatny, ale knizni Topol je lepsi, ve filmu jsou momenty, ktery bez knihy asi nechytnete. Ale je nutny uznat, ze pozorovat ANdel pred stavebnim boomem je docela hlina.(16.1.2007)

• D.Moore

Těžko sledovatelné, ukřičené, místy sice působivé a slušně zahrané, ovšem místy zase směšné a k závěru navíc příliš dlouhé. Takový pokus o Trainspotting CZ. "Jako amatérská" kamera, kterou je film natočen, mi ani nevadila, zato zvuk byl mnohem podivnější - postavám kolikrát nebylo rozumět, herci huhňali a ještě k tomu potichu.(30.9.2013)