• jhrasko

Andel Exit ma hrozne obťažoval a dráždil. Takým tým sposobom, cez ktorý to proste nejde..(27.1.2009)

• kingik

Odpad!!!!! Nemíním pozitivně hodnotit ječící smradlavé feťáky! Mám dost takovýho ksindlu. 0%(19.2.2009)

Elitní extrémní vejškrabky celý společnosti se sešli na jedný pavlači, kamera je pro mě, odpůrce klepání, poměrně nesnesitelná a neherec Honza je občas dost nehereckej :-). Zato to ale vytahujou holky - Klára i Zuzana jsou na jedničku, atmosféra je stísněná a temná jako celá chodba onoho poplivanýho smradlavýho činžáku a jedna věc se tomuhle kousku nedá upřít tuplem: je na naše vody originální a rozhodně utkví. I mně.(22.4.2012)

Ale jo, sice to všechno na první pohled působí dost zmateně, ale všechny souvislosti do sebe nakonec zapadnou aniž by si nad tím musel divák nějak extra lámat hlavu. Na "Anděla" se dá koukat bez újmy na zdraví a pocitu ztraceného času.(6.8.2007)

Sice zajimavy experiment Michalka na tema drogova problematika, ale u me vyvolaval film spise negativni emoce - coz asi mel, ale ne jako film-celek.(30.7.2002)