• D.Moore

Těžko sledovatelné, ukřičené, místy sice působivé a slušně zahrané, ovšem místy zase směšné a k závěru navíc příliš dlouhé. Takový pokus o Trainspotting CZ. "Jako amatérská" kamera, kterou je film natočen, mi ani nevadila, zato zvuk byl mnohem podivnější - postavám kolikrát nebylo rozumět, herci huhňali a ještě k tomu potichu.(30.9.2013)

• Morien

Nenašla jsem jediný důvod, proč bych se na tenhle film měla chtít dívat. Ve skutečnosti jsem během sledování nacházela čím dál víc důvodů, proč bych se na něj dívat neměla. Ale protože už jsem patologický pesimista, dodívala jsem se do konce, abych mohla napsat negativní komentář. Ach, svět je tak krásný.(17.6.2010)

• Ony

Je to něco jako Panika v městečku. Jenže místo postaviček indiána, kovboje a koně jsou tu postavičky feťáků, překupníků a sektářů, a tím pádem jsme ochuzeni o jeden podstatný rozměr. Škoda, že to nestálo trochu víc na pražských exteriérech a že nebyly nějak lidsky nasnímané. Takhle to se mnou neudělalo naprosto nic.(18.9.2011)

• triatlet

Na mě byl ten snímek moc umělecký. Takže jsem se z kina ještě před polovinou vytratil na čerstvý vzduch.(8.7.2008)

Elitní extrémní vejškrabky celý společnosti se sešli na jedný pavlači, kamera je pro mě, odpůrce klepání, poměrně nesnesitelná a neherec Honza je občas dost nehereckej :-). Zato to ale vytahujou holky - Klára i Zuzana jsou na jedničku, atmosféra je stísněná a temná jako celá chodba onoho poplivanýho smradlavýho činžáku a jedna věc se tomuhle kousku nedá upřít tuplem: je na naše vody originální a rozhodně utkví. I mně.(22.4.2012)

• - Počáteční scéna byla natáčena v kostele sv. Václava ve Štefánikově ulici na pražském Smíchově - tedy skutečně kousek od stanice metra Anděl.
    (hippyman)

• - Film byl natočen na motivy knihy „Anděl“ od Jáchyma Topola, který se podílel také na tvorbě scénáře (gladdyss)

• - Film se natáčel chronologicky. (HappySmile)