Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gouryella
  ***

  Sice zajimavy experiment Michalka na tema drogova problematika, ale u me vyvolaval film spise negativni emoce - coz asi mel, ale ne jako film-celek.(30.7.2002)

 • Cival
  ****

  Výjimečný snímek v kontextu našich zeměpisných šířek Vladimír Michálek dokáže skvěle natočit snad jakoukoliv látku. Úchvatná vizuální stránka s podpisem Martina Štrby si zaslouží hodně dlouhé ovace a sama o sobě utáhne i místy slabší děj.(8.8.2002)

 • Radyo
  **

  Před sledováním tohoto filmu je asi dobré si něco "šlehnout", jinak můžete být zklamáni stejně jako já.(25.7.2002)

 • Dannysek4U
  ****

  neni to spatny, ale knizni Topol je lepsi, ve filmu jsou momenty, ktery bez knihy asi nechytnete. Ale je nutny uznat, ze pozorovat ANdel pred stavebnim boomem je docela hlina.(16.1.2007)

 • D.Moore
  **

  Těžko sledovatelné, ukřičené, místy sice působivé a slušně zahrané, ovšem místy zase směšné a k závěru navíc příliš dlouhé. Takový pokus o Trainspotting CZ. "Jako amatérská" kamera, kterou je film natočen, mi ani nevadila, zato zvuk byl mnohem podivnější - postavám kolikrát nebylo rozumět, herci huhňali a ještě k tomu potichu.(30.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace