• Ony

Je to něco jako Panika v městečku. Jenže místo postaviček indiána, kovboje a koně jsou tu postavičky feťáků, překupníků a sektářů, a tím pádem jsme ochuzeni o jeden podstatný rozměr. Škoda, že to nestálo trochu víc na pražských exteriérech a že nebyly nějak lidsky nasnímané. Takhle to se mnou neudělalo naprosto nic.(18.9.2011)

• honajz

Hm, hlavní hrdinové na celoživotním tripu, krádeže v kostele při půlnoční, mizernej bejvák a sny o poušti... Odnikud nikam a nijak to nezačíná ani nekončí, celkově vlastně o ničem.(22.2.2013)

• kingik

Odpad!!!!! Nemíním pozitivně hodnotit ječící smradlavé feťáky! Mám dost takovýho ksindlu. 0%(19.2.2009)

Výjimečný snímek v kontextu našich zeměpisných šířek Vladimír Michálek dokáže skvěle natočit snad jakoukoliv látku. Úchvatná vizuální stránka s podpisem Martina Štrby si zaslouží hodně dlouhé ovace a sama o sobě utáhne i místy slabší děj.(8.8.2002)

• ChewieDC

Divný, místy poněkud zmatený a uřvaný, film, pro jehož plné pochopení bych si ho musel pustit znovu, k čemuž ovšem nějak nemám pražádné tendence.(8.4.2003)

• - Při scéně na půlnoční mši měl kameraman kameru schovanou pod kabátem, aby se všichni ostatní chovali autenticky. (HappySmile)

• - Film byl natočen na motivy knihy „Anděl“ od Jáchyma Topola, který se podílel také na tvorbě scénáře (gladdyss)

• - Film se natáčel chronologicky. (HappySmile)