poster

Barbar Conan

 • USA

  Conan the Barbarian

 • Československo

  Barbar Conan

Akční / Fantasy / Dobrodružný

USA, 1982, 129 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gudaulin
  **

  Opět nadhodnocený snímek, na kterém je zajímavá pouze hudba a velkorysá výprava a záleží na každém, nakolik je tyto dva faktory ochoten ohodnotit. Děj je plytký a herecké výkony nevalné i v případě jinak kvalitních herců. Režie rovněž nestojí za zmínku. K vrcholům žánru, jakým je např. trilogie Pán prstenů nebo starší Excalibur vzhlíží Barbar Conan z velké dálky. Když nic jiného, tak je pozitivem že role Conana nevyžadovala po Schwarzeneggerovi nějaké charakterní herectví, takže s odstupem doby jde o jednu z jeho nejlepších rolí šitou na tělo. Celkový dojem: 40 %.(13.1.2009)

 • Cervenak
  *****

  Najlepšia heroic fantasy, aká kedy bola natočená. Brutálne, atmosférické, no a samozrejme s najlepším soundtrackom všetkých čias.(11.7.2007)

 • Galadriel
  ***

  Musím tady jenom opsat pár již existujících komentářů - první čtvrthodinka filmu je skvělá, pak se začne vytrácet děj a nejde o nic jiného něž o Arnieho svaly a umění boje. A opravdu je lepší mít doma fantastický soundtrack Basila Poledourise než DVD s filmem.(20.9.2004)

 • Radek99
  **

  Tohle že má nějakou sílu mýtu?! To každá druhá pohádka je mýtem mnohem víc... Primitivní film, který zachraňuje jenom ta nevšední vynikající hudební složka...(28.6.2007)

 • kiddo
  **

  Extrémně dlouhý videoklip, z kterého si nejsem schopna vybavit naprosto žádné souvislosti, momenty ani scény i přesto, že jsem ho viděla snad už osmkrát.(26.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace