Let vetřelce

Let votrelca

Akční / Válečný

USA, 1991, 110 min

• Kaka

Naprosto ničím nezajímavý akčňák, který vypráví o stíhacích námořních pilotech za dob kruté války ve Vietnamu. Jejich radosti a strasti však vidíme dosti nezáživným a jednotvárným způsobem s naprostou plochostí a bez jakékoli snahy zabrousit do detailů, potažmo dát charakterům trochu větší hloubku. Akční scény jsou špatné, takže ani tam pozitivum nenajdeme. Nejvíce šokující jsou šíleně okaté miniatury. Kdepak, toto ne. Zlatý Top Gun.(20.10.2007)

Hlavní hrdina mi nebyl ani trochu sympatickej a při finální bitvě jsem si přál, aby to schytal právě on a ne Dafoe, kterej byl naopak výbornej. Jednu * navíc dávám za něj a jednu za Rosse a Pana Velkýho.(31.1.2008)

Poměrně pohodový válečný film o amerických letcích ve Vietnamu, kteří shazují bomby na netaktické cíle, až jednou přijde rozkaz zaútočit na významné cíle a teprve teď půjde do tuhého a o život. Jedna z mála skutečně kladných rolí Willema Dafoea.(2.2.2006)

• mandes

rozpočet : $35 million tžby americké : $14,587,732(17.12.2006)

• Phos4rus

Neprsilis presvedicvy vykon Dannyho Glovera. William Dafoe naopak hraje skvele. Obcasne vypadky scenare vyvyzuje kamera, ktera divaka do niceho nenuti, ale dava ma prijemnou porci zabavy...Film na zahnani vecerniho nicnedelani(13.8.2003)