poster

Let vetřelce

 • USA

  Flight of the Intruder

 • slovenský

  Let votrelca

Akční / Válečný

USA, 1991, 110 min

 • 5150
  **

  Tak nevím jestli to měla být obžaloba špatné válečné politiky USA nebo oslava statečných amerických chlapců bojujících ve Vietnamu, ale to je dost možná úplně jedno. Prostě jen další z řady válečných filmů, který už dávno upadnul v zapomění.(16.3.2006)

 • Phos4rus
  **

  Neprsilis presvedicvy vykon Dannyho Glovera. William Dafoe naopak hraje skvele. Obcasne vypadky scenare vyvyzuje kamera, ktera divaka do niceho nenuti, ale dava ma prijemnou porci zabavy...Film na zahnani vecerniho nicnedelani(13.8.2003)

 • monolog
  **

  další ze zbytečných patosáckých amerických válečných filmů. sice se tu snaží o akci a hlubší postavy (alias Četa) ale nedaří se. jakoby tu bylo všechno navíc, jakoby to k sobě nepatřilo a bylo poslepovaný jen pattexem kupovaným u vietnamců (takže nedrží a dělá skvrny). bitevní scény jsou ovšem zajímavé (přesně tři). a finální "bojůvka" se taky dá koukat. herci nepřesvědčiví, jedině snad Danny Glover mě přesvědčil, že ty italský mafiány má opravdu někde v rodokmenu. jinak nebýt zobrazené války je to ztráta času.(22.1.2006)

 • Chupacabre
  *****

  Suprově - dokonalé. Jenom opět škoda, že je opět podprůměrně hodnocen - podprůměrnými uživateli !(17.1.2009)

 • otík
  ***

  Poměrně pohodový válečný film o amerických letcích ve Vietnamu, kteří shazují bomby na netaktické cíle, až jednou přijde rozkaz zaútočit na významné cíle a teprve teď půjde do tuhého a o život. Jedna z mála skutečně kladných rolí Willema Dafoea.(2.2.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace