Dobrodružný / Drama / Rodinný

USA, 1994, 91 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $16,820,893Tržby Celosvetovo $18,633,893(23.11.2008)

Zábavná komédia o dievčatku a tuleňovi, na ktorej sa pobaví celá rodinka. K tomu samozrejme vtipné scény.(16.10.2012)

Pohodový rodinný film.(29.3.2013)

Jeden z dalsich rodinnych filmov, ktore sa mi velmi v tom obdobi pacili a to som si myslel, ze to bude akasi blbost, alebo priemerny detsky film. Reziser George Miller natocil v roku 1989 pokracovanie Nekonecneho pribehu, ktory uz samozrejme nemal kvalit jednotky, ale bol stale lepsi, ako nepodarena trojka, ale Andre sa mu podla mna dost vydaril. Skoda, ze som ho uz tak dlho nevidel, rad by som si dal reprizu. Myslim si, ze dolezitu ulohu vo filme zohrala aj hudba Brucea Rowlanda... 04.10.2009 ______ Keith Carradine - (Harry Whitney) +++ Chelsea Field - (Thalice Whitney) +++ Tina Majorino - (Toni Whitney) +++ Joshua Jackson - (Mark Baker) +++ Hudba: Bruce Rowland +++(4.10.2009)

Nezávadný rodinný film s roztomilou holčinou a ještě roztomilejším tuleněm v titulních rolích. Za zmínku stojí také Keith Carradine v roli lehce svérázného otce. Vyloženě příjemná podívaná, která prosluní upršené nedělní odpoledne. Coby náctiletá bych dala alespoň 4*, ovšem dnešní dospělá cynička už tolik nepreferuje slaďoučká zvířátka a dětičky a smích nad zvířecími gagy a morální poučení, prostě ten nezbytný balast pro školáky. "Andre" spadá do stejné filmové rodiny jako "Zachraňte Willyho", ovšem mému srdci je přece jen bližší a mírnou nostalgii ještě vyvolává - to kosatka Willy už pro mě na televizní obrazovku připlula příliš pozdě. Pro děti fajn, pro dospělé imho přinejmenším snesitelné. 65%(29.6.2010)