poster

Andre

 • USA

  Andre

 • Slovensko

  Andre

Dobrodružný / Drama / Rodinný

USA, 1994, 91 min

 • carlos 2010
  ****

  Pohodový rodinný film.(29.3.2013)

 • Theraphosa
  ****

  Žádné hodnocení?Zajímavé.Zvlášť zajímavé,když jde o podle mě docela kvalitně natočený film,který nemá co do příběhu daleko k Zachraňte Williho.Ovšem na rozdíl od několika tunové kosatky byl tento tuleň daleko lépe vstřebatelný,co se přátelství člověk-zvíře týče.Tina Majorino byla perfektní,škoda že už jí role "dospělaček" moc nejdou...(2.5.2006)

 • Spock
  ***

  Velmi dobrý film pro všechny dětské diváky. Mají tady vše, co potřebují. Celkový dojem nakonec korunuje i sympatické zvířátko, tentokrát tuleň. Podruhé to vidět nemusím, ale dětem to klidně pustím bez obav.(28.7.2007)

 • Phobia
  ***

  Nezávadný rodinný film s roztomilou holčinou a ještě roztomilejším tuleněm v titulních rolích. Za zmínku stojí také Keith Carradine v roli lehce svérázného otce. Vyloženě příjemná podívaná, která prosluní upršené nedělní odpoledne. Coby náctiletá bych dala alespoň 4*, ovšem dnešní dospělá cynička už tolik nepreferuje slaďoučká zvířátka a dětičky a smích nad zvířecími gagy a morální poučení, prostě ten nezbytný balast pro školáky. "Andre" spadá do stejné filmové rodiny jako "Zachraňte Willyho", ovšem mému srdci je přece jen bližší a mírnou nostalgii ještě vyvolává - to kosatka Willy už pro mě na televizní obrazovku připlula příliš pozdě. Pro děti fajn, pro dospělé imho přinejmenším snesitelné. 65%(29.6.2010)

 • peto12
  ***

  Zábavná komédia o dievčatku a tuleňovi, na ktorej sa pobaví celá rodinka. K tomu samozrejme vtipné scény.(16.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace