Dobrodružný / Drama / Rodinný

USA, 1994, 91 min

Jeden z dalsich rodinnych filmov, ktore sa mi velmi v tom obdobi pacili a to som si myslel, ze to bude akasi blbost, alebo priemerny detsky film. Reziser George Miller natocil v roku 1989 pokracovanie Nekonecneho pribehu, ktory uz samozrejme nemal kvalit jednotky, ale bol stale lepsi, ako nepodarena trojka, ale Andre sa mu podla mna dost vydaril. Skoda, ze som ho uz tak dlho nevidel, rad by som si dal reprizu. Myslim si, ze dolezitu ulohu vo filme zohrala aj hudba Brucea Rowlanda... 04.10.2009 ______ Keith Carradine - (Harry Whitney) +++ Chelsea Field - (Thalice Whitney) +++ Tina Majorino - (Toni Whitney) +++ Joshua Jackson - (Mark Baker) +++ Hudba: Bruce Rowland +++(4.10.2009)

Už dosť dávno som videl tento film, ale pamätám si, že ten tuleň bol sympaťák.(21.3.2008)

Velmi dobrý film pro všechny dětské diváky. Mají tady vše, co potřebují. Celkový dojem nakonec korunuje i sympatické zvířátko, tentokrát tuleň. Podruhé to vidět nemusím, ale dětem to klidně pustím bez obav.(28.7.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $16,820,893Tržby Celosvetovo $18,633,893(23.11.2008)

Rodinná podívaná, která splní všechna očekávání, ale více už toho nenabízí. Na odreagování je to příjemná dětská záležitost. Zajímavé herecké obsazení, tuleň/lachtan celkem legrační, příjemná hudba x infantilnost, některé herecké výkony však působí pochybně. --> Pro mě prostě průměr. 50%(21.7.2009)