poster

Nekonečný příběh 2

 • USA

  NeverEnding Story II: The Next Chapter, The

 • slovenský

  Nekonečný príbeh 2

Rodinný / Dobrodružný / Fantasy

USA / Německo, 1989, 86 min

Režie:

George Miller

Předloha:

Michael Ende (kniha)

Scénář:

Karin Howard

Kamera:

David Connell

Hudba:

Robert Folk

Producenti:

Dieter Geissler

Kostýmy:

Heidi Wujek
(další profese)
 • PetrPan
  **

  Dvojka předznamenala smutný konec Nekonečného příběhu.(7.11.2011)

 • AGAMENON
  ***

  O hodně slabší, ale pořád ještě dobré.(20.4.2003)

 • Slartibarkfast
  **

  Typický případ filmové série a jízda výtahem.. pomalu do suterénu kvality. Řekl bych že od prvního dílu jsme sjeli tak o 10 pater. Pohádka o tom jak se točí pohádka aneb jak zlomit vaz nadějnému nápadu. Já byl tedy velmi zklamán 35%(2.12.2009)

 • MaedhRos
  ***

  Původní Nekonečný příběh je filmem mého dětství a jedním z nejfantastičtějších filmů vůbec. Končí ale tam, kde se knižní předloha dostává teprve do poloviny. Dvojka vychází právě z druhé části Endeho knihy. Což jí lze připsat k dobru. Není zas až tak špatná, ale půvab a kouzlo jedničky nemá. Už jednička, jakkoli báječná, nedosahovala magičnosti a krásy knižní předlohy, dvojka je kouzlu knihy ještě mnohem vzdálenější, byť vizuálně je bezesporu působivá. Každopádně je vlídným pohlazením oproti trojce, což je jedna z nejhroznějších sraček, co jsem viděla. To je teprve ukázka toho, jak sequel nemá vypadat.(10.8.2002)

 • Gilmour93
  *

  Nedívejte se, nebo vás pohltí příběhová Nicota! Kamenožrout by měl nastartovat svůj jednostopý válec a udělat z George Millera a jeho „Never Ende Story“ tortillu..(31.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace