Nekonečný příběh 2

Götz Weidner

Kostýmy:

Heidi Wujek
  • Gemini

V mnohém hluboká jednička je pošlapána a vycucnuta druhým dílem, který je v zásadě o tomtéž, a k tomu mu chybí glanc a kouzlo prvního setkání s Orinem.(14.8.2005)

Giganti mi vždycky naháněly hrůzu, hlavně jako malému děcku. Stříbrné město je prostě překrásné a když jsem měla poprvé skočit z tří metrového můstku, vybavla s emi scéna právě z tohohle filmu. Pro mě ještě ne tak špatné pokračování kultovní "pohádky" Pozn Předtím mi to nepřišlo, ale ted když slyším Filipa Jančíka jak mluví dětským hlasem, zní to úplně stejně jako když mluvil toho transvestitu v snídani na Plutu. Takže máme gaybastiena(10.12.2008)

• klerik

Nevravím, že jednotka nepôsobila skutočnejšie a poctivejšie, ale v tredej triede (3.C) som toto žral ako číňan ryžu...(28.2.2006)

• Djkoma

Slušný pokles od jedničky....(20.3.2005)

• Slartibarkfast

Typický případ filmové série a jízda výtahem.. pomalu do suterénu kvality. Řekl bych že od prvního dílu jsme sjeli tak o 10 pater. Pohádka o tom jak se točí pohádka aneb jak zlomit vaz nadějnému nápadu. Já byl tedy velmi zklamán 35%(2.12.2009)

• - Jediným hercem, který si zopakoval svou roli z původního filmu, je Thomas Hill (Koreander). (HappySmile)

• - Ve filmu se objeví několik záběrů Atreje na koni z předchozího filmu. Přesto není Noah Hathaway uveden v titulcích. (HappySmile)

• - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného románu Michaela Endeho. (Hans.)