Nekonečný příběh 2

Dieter Geissler

Kostýmy:

Heidi Wujek
  • salahadin

Pravidlo pokračování má tvrdá a neúprosná pravidla...málokdo se z nich umí poučit. Nekonečný příběh 2 toho důkazem.(19.3.2009)

Zajímavé, protože mě víc zaujala dvojka, než jednička... Společně s prvním dílem samozřejmě klasika všech klasik a oba díly byly jedním ze základních filmů mého dětství, i když teď už se mi tolik nelíbí.(8.7.2005)

• nash.

Velmi silný příběh, zpracovaný bohužel tak mizerným způsobem, že připomíná prázdnou skořápku. Jakoby měli tvůrci tolik přání, že je to připravilo o všechny vzpomínky. Vzpomínky na předchozí geniální díl i na to jak se vlastně mají točit filmy. Všechno, od příběhu, přes herecké výkony až po triky je mnohem horší, nejisté, nudné a prázdné.(18.9.2011)

Rozpočet $36miliónovTržby USA $17,373,527Tržby Celosvetovo $33,300,000/45%/(20.9.2005)

Giganti mi vždycky naháněly hrůzu, hlavně jako malému děcku. Stříbrné město je prostě překrásné a když jsem měla poprvé skočit z tří metrového můstku, vybavla s emi scéna právě z tohohle filmu. Pro mě ještě ne tak špatné pokračování kultovní "pohádky" Pozn Předtím mi to nepřišlo, ale ted když slyším Filipa Jančíka jak mluví dětským hlasem, zní to úplně stejně jako když mluvil toho transvestitu v snídani na Plutu. Takže máme gaybastiena(10.12.2008)