Nekonečný příběh 2

Scénografie:

Götz Weidner

Kostýmy:

Heidi Wujek

Hmm, mě se dvojka docela líbila, i když je jasné, že jedničce nesahá ani po kotníky.(18.3.2009)

O hodně slabší, ale pořád ještě dobré.(20.4.2003)

• Slartibarkfast

Typický případ filmové série a jízda výtahem.. pomalu do suterénu kvality. Řekl bych že od prvního dílu jsme sjeli tak o 10 pater. Pohádka o tom jak se točí pohádka aneb jak zlomit vaz nadějnému nápadu. Já byl tedy velmi zklamán 35%(2.12.2009)

• Nancy

Tak tady už populární fantasy pohádka značně hraničí s extrémní nudou. Scény nejsou tak zajímavé jako předtím, chybí některé postavy z prvního filmu a hlavně tu skoro nic není tak jak bylo dřív. Film je často hodně nudný a zdlouhavý, ale aspoň že létající pes je pořád stejný. Stejně tychle, jak jsem k snímku přišla, se i vypařil z hlavy a celou sérii Neverending Story posunuje do kategorie slušných, ale nudných filmů.(2.3.2005)

• honajz

Zajímavý nápad s kuličkami vzpomínek, ale jinak je to celé takové ... vypelichané. stejně jako je tady vypelichaný Falco, ten pták, co pobíhá všude kolem. Triky mizerné, atmosféra studiové pohádky, herecky mizerné.(3.6.2012)

• - Jediným hercem, který si zopakoval svou roli z původního filmu, je Thomas Hill (Koreander). (HappySmile)

• - Bastian (Jonathan Brandis) měl ve filmu celkem 33 přání. (CANNIBAL)

• - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného románu Michaela Endeho. (Hans.)