Babe 2: Prasátko ve městě

Prasiatko Babe v meste

Rodinný / Fantasy / Komedie

Austrálie / USA, 1998, 97 min

• Slarque

Tak nějak nechápu, co tím chtěli tvůrci říci a pro koho je film vlastně určen. Tváří se jak alternativa k animákům pro předškolní děti, ale nevyznívá tak. Rozhodně není vhodný pro diváky, kterým se líbila jednička. S přibývajícími minutami jsem dostával stále větší chuť na knedlo, vepřo, zelo - a hádejte z koho?(17.11.2003)

• MMR

Jednička alespoň o něčem byla, i když mě moc nebavila, ale tohle bylo děsný...(5.4.2011)

• Trellíno

Docela drsná divnost, kterou jsem napoprvé s dost velkýma potížema vůbec dokoukal. Vizuálně pastva pro oči, ale jinak nevim, nevim, co tim chtěl básník říct.(3.6.2003)

• mzss1

Tak tohle už bylo o dost horsi jak nadprůměrná jednička. Tohle se už vážně nepovedlo. Film drží lehce laťku díky pár vtipných momentů. To je asi všechno. Příběh, nostalgie - to vše chybí (v jedničce to bylo), zde bohužel ne. Tudíž hodnotím jen na 19% = *(9.3.2013)

Dost jsem se divil, že se mi něco jako Babe: Galantní prasátko může líbit. Ještě víc se divím, že ujetý druhý díl má tak nízké hodnocení.(6.8.2011)