Babe 2: Prasátko ve městě

Prasiatko Babe v meste

Rodinný / Fantasy / Komedie

Austrálie / USA, 1998, 97 min

• Houdini

Oscar 1 nominace: Píseń - "That'll Do"(16.11.2006)

• TeeAge

Sorry svetu, ale filmy o prasatách sú jedným z mála, ktoré nemôžem vystáť z žiadneho uhlu pohľadu. A serú ma, že vôbe sú! :D(30.5.2010)

• Pepinec

To mi vysvětlete, o co horší je dvojka oproti jedničce? Anebo jinak - o co lepší je jednička oproti dvojce? Není náhodou jednička stejně ptákoidní jako dvojka? Anebo - není náhodou dvojka stejně dobrá jako jednička? Buď jak buď, nemůžu přijít na to, proč je mezi nimi taková procentuální propast. Vždyť je to přeci obojí stejně blbé! :-D(30.4.2008)

Lidi jsou svině a jak vidno z přijetí publikem, neradi to o sobě slyší.(19.11.2013)

• gouryella

Narozdil od pohodove jednicky hodne "ponure" pokracovani, ktere by me jako dite asi strasilo ze sna.(30.7.2002)

• - Billboard ve městě hlásá název "Eternity" (věčnost), což odkazuje na výstřední misi reformního drobného kriminálníka Arthura Stace, který v roce 1932 začal anonymně psát slovo "Eternity" na měděné desky po celém Sydney. Pokračoval s tím až do své smrti v roce 1967. (HappySmile)

• - Okno v Babeově pokoji ve zvířecím hotelu nám poskytuje výhled na nápis "Hollywood," most Golden Gate, operu v Sydney, Sochu svobody, Eiffelovu věž, Big Ben, sochu Krista v Rio de Janiero, World Trade Center, Empire State Building, moskevskou katedrálu a mnoho dalších slavných pamětihodností. (HappySmile)

• - Jméno opičky "Thelonious" odkazuje na slavného jazzového klavíristu Theloniouse Monka. (HappySmile)