poster

Čarodějky z Eastwicku

 • USA

  Witches of Eastwick, The

 • slovenský

  Čarodejnice z Eastwicku

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 1987, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ****

  Zábava krížená s hororom. Také niečo sa len tak nevidí. Nicholson je skala a na ňom Miller postavil svoj film...(14.1.2006)

 • Campbell
  ****

  Tak teď už chápu proč mi rodiče nedovolily se na to koukat, kdysi jsem měl za to že se jedná o komedii o kterou se sice jedná ale dost černou. Humor je tu dán dost černým způsobem, a celej film působí dost temně, herci jsou geniální včetně Nicholsona kterej mi přišel že se do role nehodí a ze začátku mi přišel i naprosto obyčejnej ale postupem času jsem si ho dokonale oblíbil, a hrál na výbornou.Ostatní herci taky byly dobří a Jenkinse jsem litoval. Parádní film s pár nudnějšíma scénama.(25.12.2012)

 • betelgeuse
  ****

  Výborná zábava opatřená vibrující genderovou metaforou, nicméně je pravda, že filmu by prospělo trochu kalibrace a citu pro míru - těch poloh a nálad (fantastická komedie, satira, horor, triková exhibice, Jackova exhibice) je přece jen až dost.(16.4.2006)

 • HoneyBunny
  ****

  Po prvním shlédnutí Čarodějek mi nebylo dost věcí jasných. Má být Nicholson skutečný ďábel, jsou ty holky opravdu čarodějky? První problém vyřešily znalosti angličtiny Darryl - devil, van Horn - rohatej. Ale co ty ženský? Opravdu uměly čarovat? Jaktože jenom ty tři, proč ne ostatní? To chce Satan děti zrovna s čarodějkama? Může ďábel umřít? Proč se na konci nevrátil? Ten film vzbuzuje moc otázek a dává moc málo odpovědí.(20.2.2003)

 • ork
  ****

  For ME 84%(13.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace