poster

Čarodějky z Eastwicku

 • USA

  Witches of Eastwick, The

 • slovenský

  Čarodejnice z Eastwicku

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 1987, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  ****

  Abych uvedl ty žánry na pravou míru - o dost víc komedie než horor, ale pár děsivějších scén opravdu stojí za to. Alespoň uvidíte, že bavit se můžete, i když se trošku bojíte (možná o to lépe:)). Ďábelský Jack Nicholson nemá chybu...(1.8.2003)

 • ScreamJay
  ****

  Dneska už klasická nakopávka George Millera Čarodějky z Eastwicku je příkladem komediálního hororu, který nelze jen tak zamést pod koberec jako jinou brakovitost z tohohle oboru. Jindy riskantní sázka na velký počet celebrit do první linie filmu tady vychází téměř na 100% a divák se tak u filmu vysloveně nudit nemůže. Napětí nahradila spíše démoničnost Jacka Nicholsona, který zase ukázal jakého herectví je schopen léta neléta. Dívčí trio v čele s Cher, jenž zahrála jednu ze svých nej rolí a nikoliv plasticky, jak by se nabízelo, Susan Sarandon a Michelle Pfeiffer jejíž hvězda už notně pohasíná, prostě všechny tři Jackovi skvěle sekundují. Filmu nechybí bohatá výprava, prima kulisy. Ďábel poslal Jacka na Zem, prej neodolatelný svůdce žen. Žádnej Casanova ale ulítlej blázen, spíš než romantika je to zlej sen. Efektově celkem slušná podívaná, režijně zvládnuté. Ale na 5 hvězdiček to nemá.(21.9.2004)

 • HoneyBunny
  ****

  Po prvním shlédnutí Čarodějek mi nebylo dost věcí jasných. Má být Nicholson skutečný ďábel, jsou ty holky opravdu čarodějky? První problém vyřešily znalosti angličtiny Darryl - devil, van Horn - rohatej. Ale co ty ženský? Opravdu uměly čarovat? Jaktože jenom ty tři, proč ne ostatní? To chce Satan děti zrovna s čarodějkama? Může ďábel umřít? Proč se na konci nevrátil? Ten film vzbuzuje moc otázek a dává moc málo odpovědí.(20.2.2003)

 • Gilmour93
  ****

  Stačí vyslovit přání a pan D. van Rohatý-Nadržený s variabilní délkou přirození je zde! Nahodí šibalský úsměv, vyhne obočí do úhlu 90° (Nicholsonova specialita) a začne na struny tří stereotypem unavených čarodějek z maloměsta brnkat svoji vábivou melodii ďábelského pokušení.. Satirické, nestoudné, vtipné, svým způsobem děsivé a plné vášně. Kníže pekel by se měl na trůnu zamyslet, jestli v rámci zachování moci nepřistoupit ke změně pohlaví - beztak v tom horku musí být věčně zapařený. Apropo, kombinace Verdi a růžové nafukovací balónky je neodolatelná..(2.1.2012)

 • ork
  ****

  For ME 84%(13.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace