Jezero

Jazero

Komedie / Horor / Thriller

Kanada / USA, 1999, 76 min

50%(15.2.2009)

Tak toto je inak zábavná krokodýlska bomba. Pekne jazero, perfektný krokodíl Stana Winstona, triky, hudba Johna Ottmana, ale hlavne skvelý herci a hlaškujúci Gleeson a Platt. Skvelá oddychovka, zábavna jednohúbka. 80% - 4*(11.2.2015)

• Reiniš

Jestli to měla být komedie, tak není moc vtipná a jestli to měl být horor tak není vůbec strašidelný. Krokouš byl ale super a na Fondovou se taky dobře kouká. Ve výsledku takové nemastné-neslané bečko.(18.8.2007)

Slušnější thriller - horor, jenž nabízí i slušnou porci zábavy - i když kdo ví, jestli tato stránka filmu byla tou chtěnou.(3.9.2002)

Po letech jsem si dal opáčko a docela jsem změnil názor. Sice béčko, ale s pěkným vizuálem, takže jako jednoduchá monster slasher zábava fajn. 65%(25.7.2015)

• - Devět metrů dlouhý krokodýl vznikl ve studiu Stana Winstona, které stojí také za filmy Terminátor (1984), Avatar (2009) nebo například Predátor (1987). (Terva)

• - Ve filmu Delores Bickerman (Betty White) řeknou, že by se lidé od PETA (Organizace bojující za práva zvířat) velice zajímali o to, jak krutě zachází s krávami. Ve skutečnosti je Betty White již od 70. let minulého století členkou mnoha organizací, které se zabývají ochranou a právy zvířat. (Stanislaus)

• - V Jezeru si režisér snímku Steve Miner zahrál cameo - a sice pilota, se kterým letěla Kelly (Bridget Fonda) do Maine. (Stanislaus)