Myšák Stuart Little 2

Stuart Little 2

Myšiak Stuart Little 2

Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2002, 78 min

Dr.House jako otec adoptovaného galantního myšáka létajícího po N.Y. ve dvojplošníku a sledujícího v autokině Hitchcockovo Vertigo? Nakonec proč ne.. Zdejší nízké hodnocení mě trochu překvapuje, už jen proto, že nevím, co lepšího očekáváte od žánru rodinný film a ty se Faidro smiř s tím, že až bude antikoncepce jednou vysazena, nebudeš se pak s nimi koukat na Krajinu stínů, ale oceníš i Stuartovy přednosti..(29.1.2009)

• JohnnyD

Typické rodinné pokračovanie. Moralizovanie, jednoduchý humor a ešte jednoduchší príbeh. Niečo ako digitálny rozprávajúci Beethoven.(27.6.2012)

Horší než jednička, ale pořád Myšák.(10.2.2007)

Rozpočet $120miliónovTržby USA $64,956,806Tržby Celosvetovo $169,956,806║ Druhý počin ako skoro vždy je dosť odbytí a ani z ďaleka neponúka nič čo by sme už nevideli, a to je problém hlavne rodinných filmov, ktoré sa len námetovo prevárajú a nič nové nedokážu ponúknuť. V takýchto prípadoch sa teda dá pobaviť aspoň na nejakej tej komickej zábavke a tej tu je tiež len minimum aspoň tej vydarenejšej, čo sa ale tvorcom vydarilo je opäť vizuálne poňatie a teda špeciálne triky, to je jediné čo skutočne poteší, len škoda že tento počin zapadá do nevýrazných priemerov. Presné hodnotenie filmu 50%(3.7.2006)

• Aleee89

Tak tenhle film je typický příklad toho, že dvojky bývají horší a je to taková nastavovaná kaše. Děj a celý film doslova kulhá za jedničkou a prostě ji nikdy nedožene. Filmaři se nechali ukolébat zisky jedničky a dvojka se kvalitou prostě nepovedla, moc se mi to nelíbilo, teda až opět na dabing Martina Dejdara.(9.6.2014)

• - Celý film byl převeden do digitální podoby v rozlišení 4K. (Cheeker)

• - Noviny, pomocou ktorých pristane Stuart, nesú titulok "Feathered Filcher Fleeces Fifth Avenue". (misterz)

• - Sokol mal mať pôvodne armádu holubov ako jeho prisluhovačov. (misterz)