poster

Dracula cerca sangue di vergine... e morì di sete!!!

 • anglický

  Blood for Dracula

Horor

Itálie / Francie, 1974, 103 min

Scénář:

Paul Morrissey

Kamera:

Luigi Kuveiller
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • wipschka
  ***

  Normálně podobné pojetí Draculy příliš neoceňuji, ale zde mi nějak výrazně nepřekáželo..Ve filmu je skvělá hudba a výborné scény zvracení krve..Nakonec jsem si Uda, přízvuky a komediální nádech přecijen docela oblíbila..:-))(23.9.2012)

 • Kusko.t2
  ****

  Doba je zlá. Sexuálna aktivita mladých dievčat sa čoraz viac posúva smerom nadol ku nižším vekovým číslam. Vyschnutý gróf Drakula bažiaci po panenskej krvi, podniká svoju strastiplnú cestu za záchranou mimo Rumunska. Svoje dlhoročné sídlo opúšťa ťažko. Tuší totiž, že ho už nikdy neuvidí. Spolu so svojim spoločníkom, nabrúsenými kusadlami, uhrančivým pohľadom Udo Kiera a nemeckým prízvukom, vyráža do sveta. Panenská cesta za ukojením však nevychádza tak ako má. “CUNT“ DRACULA nie je spokojný s ponúknutým tovarom. Kto by čakal, že čistota sa pomaly ale isto stáva výsadou pedofilov. "Kdo dřív příjde, ten dřív mele". :)(13.10.2009)

 • Mariin
  *

  Klasická předloha transformovaná do díla, stavějícího na erotických prvcích, politizující alegorii (marxistický sluha má styk s dívkami, které tím chrání před nemocným buržoustem Draculou) a šokujících detailech násilí a nechutností. Této zvrácenosti z Warholovy produkce (v roli muže v hospodě se objeví i Roman Polanski) nelze upřít formální úroveň (za to jedna hvězdička), jinak patří spolu s mokvajícími odpadky do kontejneru...(1.6.2013)

 • corpsy
  ****

  Jedna z najdivnejších podobizní draculovského námetu, akú som mal možnosť zhliadnuť. Samotný knieža temnôt je tu zosobnený ako chorľavý bojazlivec a nie ako surová obluda, či nepremožiteľný predátor. A v tom tkvie kúzlo tohto filmu. Pekne perverzný a hlavne v závere riadne krvavý pohľad.(1.5.2011)

 • dr.Orlok
  ****

  "Krev vašich kurev mně zabijí"(31.3.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace