• WANDRWALL
  ***

  Jeden čas jsem si tenhle film opakovaně pouštěl, a právě proto, že mě bavil.(9.11.2010)

 • Kamca_
  **

  Jak už tu několik lidí psalo, tak tenhle film se vážně nepovedl. Měl hrozně hluchých a nudných míst. A když už se tam něco dělo, tak to bylo trapný .. 35%.(9.9.2015)

 • Renton
  **

  Matěji, Matěji, je to pěkná ubohost..(27.3.2005)

 • Praxis
  *

  OMG. To snad nemyslejí vážně? Hlavní hnusák v podání jakéhosi Wiesnera se snaží ztratit věneček, ale ty odporný, zlý a kozatý čuby mu dát nechtěji. Nebo jo? Že mu všechny tak hrozně nadbíhaly. Na téhle hlavní dějové lince se pak odvíjí další linky v podání debilní Ježkový a jejího Vokurky, podvádějící se dva manželské páry a něco jako agitka o dojivosti krav (Šimon Plánička ruléz). Do toho proběhne pár kozatých, koupajících se holek s fakt velkým "roštím" a jedna stodola plná slámy, která pak skončí v plamenech. Všichni tam neustále tancujou, zpívaj tam kapely, které ani neumí zpívat, jak je to falešný a prezentuje se hypermoderní kulturák. Never more... Toporný normalizační agitační film, který chce být děsně vtipný, místo toho je ale děsně trapný. 20% za pekelně ujetou postavu Zdenka Podhůrskýho :-)(28.10.2013)

 • Enšpígl
  *

  Nějak jsem si nevšiml, že by Matěje ty holky nechtěly, naopak tolik holek neleze snad ani za Deppem. To bylo až trapný, jak mu každá chtěla dát. To já v jeho věku byl vůbec rád, když si přede mnou holky alespoň zhnuseně odflusly. A ty perly co tam Matěj ze sebe vyládoval "Ty jo to je kus ženský" a Matěj na to "Nelíbí se mě jak takhle mluvíš o holce" další Matějova perla - kluci : Matěji, vidíš tamhletu kozatou, když dostane prachy, tak se slíkne" No a Matěj ze sebe vybalill tuhle blbost "Ne, nezlobte se, do toho s Vámi nejdu, kluci." V tu chvíli u mě soudruh Matěj klesnul hodně hluboko. Odmítat pohled na kozy považuji za pozérské, nenormální a škodící klučičímu zdraví.(23.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace