Příjemná komedie o chlapci, který je panic i v "pokročilém" věku. Chybou je, že tento film mladší generace moc nezná. Není moc reprízován. Je to škoda. I děti by se u některých scének zasmáli. Jsem rád, že film vyšel před dvěma lety na DVD.(20.6.2010)

"Hele, nejseš ty náhodou nějakej vadnej, mládenče ??" ;)(30.8.2015)

• dobytek

Hlavní hrdina sice vypadal poněkud bizarně, ale všechny holky ho chtěly. Dokonce nakonec sbalil i tu svou vysněnou, kterou přebral Podhůrskýmu. Jinak Podhůrský tam měl fakt vostrou hlášku. Stará mu přinesla pivo a řekla, že to trvalo tak dlouho, protože právě naráželi novej sud. A Podhůrský pivo vyleje na zem a řekne něco jako: "No to si snad děláš prdel. Tohle pít nebudu. Padej pro nový." Jó, takhle se s čubkama musí jednat :-) Ale bylo tam víc takovejch hlášek, který mě pobavily. Ještě mě dostalo, co do toho filmu vybrali za exoty. Hlavně kámoš hlavního hrdiny byl solidní modýlek. Vypadal asi jako Jack Osbourne, ale byl snad ještě ošklivější, což je při levelu ošklivosti Jacka Osbourna docela husarskej kousek najít někoho takovýho. Prostě tenhle film je tak divnej, že mě až zaujal. Doporučuju sledovat pod vlivem alkoholu.(25.12.2010)

Konečně je jasné, odkud pochází snowboarďácká hláška ,,Stříkej!" :-)(28.10.2013)

Jeden čas jsem si tenhle film opakovaně pouštěl, a právě proto, že mě bavil.(9.11.2010)