• Kimon
  *

  Milane Muchno - režisére, proč tě diváci nechtějí? .... Tak, tak, typická bývalá totalitní tvorba, kdy se dostávalo možnosti natočit film lidem možná víc politicky angažovaným než tvůrcovsky schopným, ale možná se v tomto případě mýlím. Možná se to stalo "svázanými uměleckými rukami tvůrce" tehdejší cenzurou. Těžko soudit, ale tenhle výplod je vážně dost "křečovitý" , jak už ostatně kdosi přede mnou napsal. Přišel jsem, viděl jsem .... vyšumněl jsem. Jen ten rýmující název filmu mi po dlouhá léta zůstával v hlavě. Obsah filmu se tenkrát za pár dní z mé paměti odporoučel. A to je známka špatného filmu.(11.7.2007)

 • duklak2
  ****

  Příjemná komedie o chlapci, který je panic i v "pokročilém" věku. Chybou je, že tento film mladší generace moc nezná. Není moc reprízován. Je to škoda. I děti by se u některých scének zasmáli. Jsem rád, že film vyšel před dvěma lety na DVD.(20.6.2010)

 • kingik
  ***

  Ze slibného potencionálu se dalo vytěžit víc. Tenhle film totiž zůstává, i přes zjevnou snahu herců, mírně nevýrazným. 60%(30.3.2009)

 • Praxis
  *

  OMG. To snad nemyslejí vážně? Hlavní hnusák v podání jakéhosi Wiesnera se snaží ztratit věneček, ale ty odporný, zlý a kozatý čuby mu dát nechtěji. Nebo jo? Že mu všechny tak hrozně nadbíhaly. Na téhle hlavní dějové lince se pak odvíjí další linky v podání debilní Ježkový a jejího Vokurky, podvádějící se dva manželské páry a něco jako agitka o dojivosti krav (Šimon Plánička ruléz). Do toho proběhne pár kozatých, koupajících se holek s fakt velkým "roštím" a jedna stodola plná slámy, která pak skončí v plamenech. Všichni tam neustále tancujou, zpívaj tam kapely, které ani neumí zpívat, jak je to falešný a prezentuje se hypermoderní kulturák. Never more... Toporný normalizační agitační film, který chce být děsně vtipný, místo toho je ale děsně trapný. 20% za pekelně ujetou postavu Zdenka Podhůrskýho :-)(28.10.2013)

 • Tommassi3
  ***

  "Hele, nejseš ty náhodou nějakej vadnej, mládenče ??" ;)(30.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace