Jeden čas jsem si tenhle film opakovaně pouštěl, a právě proto, že mě bavil.(9.11.2010)

• Enšpígl

Nějak jsem si nevšiml, že by Matěje ty holky nechtěly, naopak tolik holek neleze snad ani za Deppem. To bylo až trapný, jak mu každá chtěla dát. To já v jeho věku byl vůbec rád, když si přede mnou holky alespoň zhnuseně odflusly. A ty perly co tam Matěj ze sebe vyládoval "Ty jo to je kus ženský" a Matěj na to "Nelíbí se mě jak takhle mluvíš o holce" další Matějova perla - kluci : Matěji, vidíš tamhletu kozatou, když dostane prachy, tak se slíkne" No a Matěj ze sebe vybalill tuhle blbost "Ne, nezlobte se, do toho s Vámi nejdu, kluci." V tu chvíli u mě soudruh Matěj klesnul hodně hluboko. Odmítat pohled na kozy považuji za pozérské, nenormální a škodící klučičímu zdraví.(23.5.2008)

• Orlau32

Buuuuu !!(5.11.2007)

• Tosim

Typický případ trapné komunistické zábavy - velká snaha o srandu za každou cenu. Výsledkem je křeč.(5.8.2002)

"Hele, nejseš ty náhodou nějakej vadnej, mládenče ??" ;)(30.8.2015)