The Boy

Daniel Pearl

Bear McCreary

Roy Lee

Brian Berdan

Ano, to, co se mi na filmu moc líbilo, bylo to, že postava Grety se nechovala jako kráva. Oproti předchozímu Frozen tu byla radost poslouchat rozhovory. Lauren je fakt sympatanda, klidně bych ji brala jako novou Laru Croft.(23.3.2016)

Příjemný horor, kde se toho ve výsledku sice moc nestane, ale zato dokáže předvést pár poctivých scén, slušnou atmosféru a závěr s naprosto nečekaným rozuzlením, a to se mi u hororu dlouho nestalo. Samozřejmě netřeba spoilerovat, protože tím by se celá zápletka kompletně zabila a jsem rád, že v tomhle zůstal trailer při zemi. Celkový nápad s panenkou je velké plus a místy působí děsivě a pro diváka až komicky. Lauren Cohan je tady oproti Walking Dead vážně kost, protože dlouhý vlasy jí sluší mnohem víc. Za mě pěkný 3*.(21.2.2016)

Šílená vykrádačka, která paradoxně působí relativně svěžím dojmem. Především díky tomu, že se nesnaží diváka vyděsit lacinými lekačkami nebo hektolitry krve, ale svou atmosférou. Je to předvídatelné, chvilkami hodně statické a závěrečný twist působí přinejmenším hodně směšně, ale díky super castingu a sem tam libové filmařině se na to dá dívat. Průměrný hororový zážitek, kterých je rok co rok spousty.(7.5.2016)

• - Přestože se film má odehrávat v Anglii, byl natáčen pouze v Kanadě. A to ve městě Victoria ve vile Craigdarroch Castle, která posloužila jako dům Heelshireových. (hansel97)

• - Do role Grety Evans byla zprvu obsazena herečka Jane Levy, později však tvůrci svěřili roli Lauren Cohan. (hansel97)

• - Původně nesl film názvy In A Dark Place a The Inhabitant, ty ale byly změněny, jelikož se autorům nezdály vhodné. (hansel97)