poster

The Boy

 • USA

  The Boy

 • USA

  The Inhabitant

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Chlapec

Horor / Thriller

USA, 2016, 97 min

Scénář:

Stacey Menear

Kamera:

Daniel Pearl

Hudba:

Bear McCreary
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • akisha
  ****

  Prima, prima, prima. I horor s panenkou se dá ještě natočit zajímavě a člověk je příjemně napnutý. Starej dobrej ponurej anglickej barák kdesi v prdelově, málo okoukaná Lauren Cohan je sympatická a Rupert Evans jí zdatně sekunduje. Příběh několikrát překvapí v pozitivním slova smyslu, a to je minimálně za jednu hvězdu. V porovnání s Lesem sebevrahů tohle vyhrává na plné čáře.(3.9.2016)

 • Ruut
  ****

  Po shlédnutí traileru jsem čekal klasickou duchařinu, podpořenou lacinými lekačkami, gradovanými hudbou ohulenou na maximum. To taky přišlo :-). Jenže The Boy dokázal v průběhu ještě třikrát zajímavě změnit žánr, čímž mi mimoděk připomněl pár novějších kousků znovuzrozeného studia Hammer. A nakonec, i přes vyloženě nepovedený strašidelný dům, nabídl zajímavý zážitek se sympatickou Lauren Cohan v hlavní roli.(16.2.2016)

 • LIVINGDEAD
  ***

  Pro mne překvapivé rozuzlení :-)(10.4.2016)

 • Dever
  ***

  // Distribútor: STX Entertainment // Počet premietajúcich kín v USA: 2,671 // Otvárací Víkend v USA: $10,778,392 //(17.6.2016)

 • hous.enka
  ****

  The Boy je strašidelný film o chlapci, který se stal loutkou. Lekačky mohly být mnohem brutálnější, ale tahle civilní znepokojivost nebyla vlastně vůbec špatná. Pokud jde o herce, tak obsazení se mimořádně povedlo: tak trochu vyšinutí staří rodiče, sympatický dodavatel jídla a hezká Američanka, která utíká před sebou samou. A Brahms je výborný. Finální rozseknutí celé věci mě opravdu nenapadlo, takže oceňuji parádní nápad a myslím, že při druhém zhlédnutí dostane spousta věcí nový smysl a pořád je to dobré.(14.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace