poster

The Boy

 • USA

  The Boy

 • USA

  The Inhabitant

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Chlapec

Horor / Thriller

USA, 2016, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • peiton
  ****

  Ach,a zasa tie bábiky....Pred časom som si sľúbila,že ma už len tak ľahko nenachytajú,ved povedzme si na rovinu,čo môže skúseného fajnšmekra hororu prekvapiť..Už asi nič,však?Omyl vážení!Ako som si len mohla naivne myslieť,že by obyčajná panna mohla ožiť,premiestňovať sa z miesta na miesto,schovávať veci,vystrašiť a pomotať tým hlavu odvážnej a bystrej hrdinky.Ja viem v podobne ladených snímkoch o vraždiacich bábikách sa to stáva.Bohužiaľ,lenže toto je prípad iný.Vdakabohu! A tak som narazila na túto veľmi príjemnú hororovú novinku a som tomu rada,pretože po dlhej dobe som mala opäť zimomriavky až za ušami.Atmosférická a veľká mystery záležitosť.Nenechajte sa nachytať aj Vy,pretože nikdy neviete aké tajomstvá môžu skrývať staré strašidelné domy.(18.4.2016)

 • T2
  ***

  Rozpočet $10miliónovTržby USA $35,819,556Tržby Celosvetovo $64,188,367Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ celkom v medziach, podarený horor, na to aké kvázi horory v posledných rokoch vznikajú, horor si väčšinou udržiava dobrú dávku napätia, záver troška prekvapil aj keď to už začínalo ísť do tuctové sklzu nakoniec ako tak to ustáli, herecky fajn /60%/(23.5.2016)

 • cheyene
  ***

  Krásně natočené, fajn atmosféra a prostředí, ale na horor prakticky vůbec děsivé a strašidelné, navíc ničím zvlášť zajímavé. Jednohubka za 3*.(20.7.2016)

 • castor
  ***

  Když přimhouříme obě oči, má to něco do sebe. Pravidla žánru tady lehce nakopeme do zadku, protože něco neotřelého tahle story o jedné panence a jedné panence-chůvě přeci jenom nabídne. To Američanka Gerta vezme práci u starého britského páru. Osamělé anglické panství, dlouhé chodby, vrzající interiér domu, strnulé chování manželů. A pak představení jejich potomka. Porcelánové loutky. Nejprve pořádné ušklíbnutí, pak pochopení, že zřejmě takhle se pár vyrovnává se smrtí syna, který kdysi dávno zahynul při požáru: po nevysvětleném úmrtí jisté dívky. Každý by se zřejmě otočil na podpatku a pelášil pryč, ale scénárista má jiné plány. Je to práce, navrch honosně placená, tak proč ne. Manželé následující den odjíždějí, dívka otevře víno a svou roli začne ignorovat. Sarkasmus ale vystřídá strach poté, co se začnou dít podivné věci. A co se dozvídá další střípky z minulosti znepokojivé loutky. Tvůrci nejednou netriviálně otočí divácká očekávání, variant, kam můžou příběh posunout, je hned několik. A tu, kterou vybrali, nepovažuju nakonec za nějak urážející. A NAŠTĚSTÍ to není klasická duchařina. Takže ty tři hvězdy jsou nakonec docela fajn!! Jen těch hororových momentů mělo být víc..(9.4.2016)

 • POMO
  ***

  Duchársky základ, v závere upgradnutý jednou polozabudnutou starinkou Wesa Cravena (menovanie by bolo ťažkým spoilerom). Onen záver, ktorý chce prekvapiť a strhnúť, ale bohužiaľ funguje menej než všetko to mysteriózne duchárske remeslo pred ním. Pekná holčina v hlavnej roli.(10.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace