Ronan Pierce je bývalý policajt, ktorého po tragických skúsenostiach poháňa obrovský hnev, ale i túžba po pomste. Po zavraždení oboch dcér mu gang, v podsvetí prezývaný ako Luna Kartel, unesie aj milovanú manželku McKenzie. Ronanovi tak neostáva nič iné, ako podstúpiť krutý boj na život a na smrť s vrahmi či psychopatmi, pre ktorých je hlavným biznisom unášanie mladých, krásnych žien. (*CARNIFEX*)

*CARNIFEX*

Ronan Pierce je bývalý policajt, ktorého po tragických skúsenostiach poháňa obrovský hnev, ale i túžba po pomste. Po zavraždení oboch dcér, mu gang, v podsvetí prezývaný ako Luna Kartel, unáša aj milovanú manželku McKenzie. Ronanovi tak neostáva nič iné, ako podstúpiť krutý boj na život a na smrť s vrahmi či psychopatmi, pre ktorých je hlavným biznisom unášanie mladých, krásnych žien. Neviem o čo sa snažili tvorcovia tohto hororu, no vyšla z toho riadna trapárna. Stráviť pri takomto snímku hodinu a pol prináša približne rovnaký pôžitok, ako jazdiť po horách na galuskách. Toto nemá zmysel a ja fakt nerozumiem tomu, kto tvorbu týchto pičovín dotuje. Násilnícky film bez gore či čohokoľvek čo by mal subžáner exploitation obsahovať, je ako olizovať prázdny kornútok, pričom všetkých presviedčať, že má jahodovú príchuť. Mne osobne striekance krvi nestačia - 15% ()

kaylin

Nebudu tvrdit, že je snímek „Fury: The Tales of Ronan Pierce“ naprosto jedinečnou peckou, to není, ale je to dobrý film v tom, co chce prezentovat. Jasně, je zde jednoduchá zápletka, ale proč by příběh s pomstou měl být zbytečně komplikovaný? Na konci pak tolik nejde o velké odhalení, jako spíš o to, jakým masakrem film skončí. A nástup žen je celkem zlověstný. Pro milovníky revenge filmů příjemný film. ()