• LiVentura
  ***

  Socialistická komedie s panem Bláhou. Milí dobří herci však moc nezachránili, tedy v tomto případě.!!(27.7.2010)

 • snaked
  ***

  2 za Bláhu a 1 za Brodského.(11.4.2010)

 • sud
  ****

  Překvapivě dost dobrá komedie. Sice se při ní nebudete válet smíchy, ale je to příjemný oddechový film. Nijak výjimečný příběh však posouvají někam dál herecké výkony většiny představitelů. Zváště Josef Bláha v titulní roli, Vlastimil Brodský si úlohu dědečka také poměrně užil a Dagmar Veškrnová jako Štěpánka je také dobrá. Pokud si chcete odpočinout, tak právě tuto vyloženě odpočinkovou záležitost vám doporučuji.(6.12.2005)

 • blackrain
  ***

  Při obědě přirovnal Vlastimil Brodský svého zeťáka Josefa Bláhu ke kardinálovi Richelieu a měl téměř pravdu. Tomu jsem se upřímně zasmála, protože jsem si představila pana Bláhu v červené sutaně obklopeného svou osobní gardou, která by ho chránila před mušketýry.(12.4.2010)

 • dopitak
  ****

  Dialogy pánů Bláhy a Brodského, jakžto jejich herecké mistrovství, právem patří do zlatého fondu české komedie. Kromě mladého Sváti asi moc víc nezaujme, přesto se jedná o milou neškodnou, vesnickou, normalizační letní komedii, které vždy dokážou vyloudit na lících vyloudit úsměv.(16.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace