• Austrálie

Rodinný / Dobrodružný

Austrálie / Japonsko, 1995, 81 min

Ivan Menchell

Bill Conti

Rozpočet $-miliónovTržby USA $47,687Tržby Celosvetovo $1,950,000(4.1.2010)

tenhle film jsem opravdu milovaj když jsem byl mále dítě :)(23.8.2010)

Príjemná rodinná kómédia, ktorá mi pripomína moje detské časi, keď som si cez víkendy zasadol ráno k telke a vždy v nej bežali podobné filmy. V svojom žánre patrí určite k tomu lepšiemu, keďže neskĺza do trápnosti ani nenudí ako veľa iných. Spolu s Beethowenom a Neuveriteľnou cestou patri k tomu najlepšiemu, čo nám zvieracie komédie ponúkajú.(18.11.2007)

Moje naprostá srdcovka z dětství s přenádherným prostředím, roztomilým psíkem, kvalitním dabingem a skvěle nazpívanými písničkami. Kdo se slzou v oku vzpomíná, jak se Shadow v Neuvěřitelné cestě propadl do díry a nemohl vylézt ven, tak ten rozhodně bude tenhle australský rodinný snímek zbožňovat. Nikdo by mi neuvěřil, jak složitě jsem musel tenhle film shánět a jak dlouho jsem ho dával do koukatelné podoby (kvalitní obraz 16:9 a sedící český dabing). "Celý svět pode mnou, neznámé cíle, všechno je přímo přede mnou, od téhle chvíle, kdo nezkusí, to o čem sní, jak vlastně ví, kam dóóletí,..." Link(1.9.2012)

No tak dneska už by mě to asi nebavilo, ale jako dítě jsem měl tenhle film fakt rád. Jaké dítě by také mohlo kritizovat film s ''roztomilým pejskem'' že ? :D(28.8.2009)