Monica s Phoebe se vydaly koupit novou matraci do obchodu, který vlastní bývalý manžel Janice. Ross a Rachel jdou na večeři s jejím otcem, situace se ale nevyvíjí zrovna dobře. Joey a Monika reklamují postel a spatří, jak se Janice líbá se svým mužem. Joey učí skupinku studentů, jak hrát úspěšně v seriálech. Jednomu mladíkovi poradí, jak se má připravit na konkurz. Později zjistí, že se oba ucházejí o stejnou roli. (TV Nova)

vydumnica

Najlepšie bolo intro, ako každý na niečo myslel a divák to mohol počuť, dokonca aj Gunther (platonicky zamilovaný do Rachel) a Joey bol v empty boxe a nemyslel na nič :-) len si pospevoval melódiu, ktorú Phoebe počula. Fakt skvelo vymyslené, napísané, zahrané. Joey by bol super učiteľ, škoda, že sa na to nedal, veľmi mu to pred tabuľou pristalo :-). Večera Ross, Rachel a jej daddy tiež stojí za zmienku. S Rossom mám spoločnú alergiu na homáre a Rachelin biely kostýmček bol cool. Už menej ma bavila linka s matracmi, ale vlastne aj to bolo dobré. Silné 4* za moju letnú terapiu Priateľov. ()

• Poprvé v seriálu můžeme vidět krev. (griph)