Garak a Worf sledují do Gama kvadrantu zakódovanou zprávu a učiní hrůzný objev. (SkyShowtime)

Dr_Virus12

Garak jako vždy zachraňuje další epizodu DS9. Ale krom toho mi přijde poněkud nelogické, a hodně pošetilé vyslat poze Runabout do nitra Gama quadrantu. O kterém se moc dobře ví, že je nehostiný, plný Jem Hadar lodí atd. Ještě k tomu, když vědí, že se zde může nacházet mnoho přeživších. Runabout by je stejně všechny nemohl odvést... Taže WTF. Kdyby poslali Defiant s maskovacím zařízením, tak by se mohli v klidu dostat prakticky kam by chtěli, mohli by odvést mnoho přeživších a měli by hlavně větší šanci na úspěch. ()

sirien

...když už se DS9 přestane věnovat hovadinám a rozhodne se pokračovat ve vyprávění příběhu, tak to dokonce stojí za to (kdybych to sledoval tejden po tejdnu, tak se na to ale přes ten všechen balast vykašlu). Celkově tomu není moc co vytknout - hezká zápletka, hezký zvrat, hezká gradace do pokračujícího dvoudílu, "rozmělněné" nějakými osobními mezihrami postav, které je dokonce někam posouvají. Velmi silné 4*. ()