Závada v holoprogramu Vica Fontaina přivede posádku k odvážné loupeži v kasinu. (SkyShowtime)

sirien odpad!

Naprosto zbytečnej a otravně nudnej simulátorovej filler. Váhal sem mezi odpadem a 1*, ale za ten Siskův zakomplexovanej rasově uvědomělej proslov v tom star treku v němž by tyto problémy měly být zapomenutou a PŘEKONANOU minulostí to je jasná volba (jakože nic proti sociálnímu aktivismu v SF obecně a ST konkrétně, ale tohle fakt neni ten správnej způsob). ()

Loki_Six

"Going to Vic's isn't going to make us forget who we are or where we came from. What it does is reminds us that we are no longer bound by any limitations - except the ones we impose on ourselves." ()

stefko

Vic Fontaine Seven pred tym nez na platno dorazila vynovena Ocean's Eleven. Toto mi v ST sice fakt nechybalo ale je to solidne spravene. V holodekovych castiach DS9 vynika. Avery Brooks si tuto cast urcite uzival, jednak dosla na pretras jeho oblubena agenda cernoskych prav v USA 60tych rokov, a tiez, kedze je profesor hudby, dostal konecne moznost zaspievat si. Taktiez sme zistili ze Ezri, i ked v mnohom nema na Jadziu, ma riadne dobre nohy. Ale ... zuri tam vojna s Dominion a o tej sme uz par casti nepoculi nic ... ()

• Doktor Bashir (Alexander Siddig) si v holoprogramu, který je zasazený do dvacátého století, objednává vodku 'stirred not shaken', což znamená 'promíchat, netřepat'. Touto frází paroduje a zároveň odkazuje na sérii Jamese Bonda a jeho vodku 'shaken not stirred' alias 'protřepat, nemíchat'. (Honzíno)