poster

Mluv s ní

 • Španělsko

  Hable con ella

 • anglický

  Talk to Her

 • Slovensko

  Hovor s ňou

Drama / Romantický / Komedie

Španělsko, 2002, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KevSpa
  *****

  Další skvělá studie vztahů s nečekaným rozuzlením v podání Pedra Almodovára.(10.7.2002)

 • H34D
  ***

  Docela originálně se rozvíjející zápletka a celkově nápaditý a velice jemně zrežírovaný film, který dokáže rozpoutat diskuse na téma mezilidských vztahů i lidství samotného. Jen se mi zdá, že po první polovině pestrosti trošku ubyde a ukáže se, že ke správnému zážitku je nutný aktivní zájem diváka o danou tematiku... 7/10(16.11.2015)

 • Morien
  ****

  (1001) Takové absurdium natočené kompletně vážně. Takže se mi ve výsledku nechtělo ani smát, ani plakat. Jestli je to dobře, nevím. Každopádně se mi hodně líbilo pár jednotlivých scén a záběrů, takže závěrem asi můžu říct, že jsem si to sledování užila. A jo, když se tak zkoumám povzdálí, tak to ve mně vzbudilo citovou odezvu.(16.12.2009)

 • Molly
  ****

  Po krásném snímku Vše o mé matce trochu zklamání:o( Film má sice nápadité a neotřelé téma, přesto se nemohu ubránit pocitu, že do dokonalosti mu cosi chybí...(11.8.2003)

 • kinej
  *****

  Od filmu Na dno vášně, minimálně do filmu Volver (novější jsem neviděl) trvá obdivuhodná tvůrčí etapa tohoto génia španělského filmu. Po tuto dobu plodí Almódovar jeden úžasný film za druhým. Všechny tyto filmy jsou dokonalé po všech stránkách. Někomu se jeho filmy líbit nemusí, já je vidím jako bezchybné.Tolik vášně, smutku a romatiky umí převést na filmové plátno málokdo. Nádherně kompozičně vyřešené záběry, krásná hudební kulisa, do poslední chvíle naprosto nepředvídatelný scénář a skvělí herci, to vše je pro Almodóvara standart a platí to bezvýhradně i pro tento film. Tento je naívc okořeněn sympatickým prostředím moderního tance.(1.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace