V žáru královské lásky

In the Light of the King's Love

Flames of Royal Love, The

Komedie

Československo, 1990, 87 min

Kupodivu mi to přišlo zábavné a zajímavě to interpretuje Klímova Sternenhocha. Co ve filmu postradám, je nějaká hlubší myšlenka. Moc se mi líbila scéna se svatební hostinou (lidi se stejně přijdou jen nažrat), svatební noc (jazyky poprvé), odhalující se Chýlková v lese (ta byla výýýborná!!) a sex Bolka a Ivany. Tenhle film je velká výzva a nesedne tedy každému.(21.11.2011)

Dostala jsem chuť přečíst si knihu.(7.6.2015)

• igi B.

Nepovedený zmarněný experiment, po němž se muselo i Klímovi klíma v hrobku vydýchat... Viděno hned tenkrát, rychle zapomenuto...:-( P.S. Mám rád knížky Ladislava Klímy, takže v tom to opravdu není...(23.2.2006)

• Ony

Opět se ukázalo, jak jsem zoufale bláhová. Myslela jsem si, že když to natočilo takové jméno na motivy mé milované knihy, když představitelé hlavních postav naprosto přesně typově sedí a ve vedlejších rolích se objeví takoví frajeři jako Jirka a Bolek, tak to prostě nemůže být tak špatné. No, ale je to opravdu hrozné; co do obsahu nemastné neslané, po technické stránce docela srandovní.(28.12.2007)

• maseer2

Hynku, VILÉME, Jarmilo !(20.6.2008)

• - Film navštívilo v kinech 320 511 diváků a vydělal 3 454 837 Kč. (Pumiiix)