poster

V žáru královské lásky

 • anglický

  In the Light of the King's Love

 • anglický

  Flames of Royal Love, The

Komedie

Československo, 1990, 87 min

 • hous.enka
  ***

  Kupodivu mi to přišlo zábavné a zajímavě to interpretuje Klímova Sternenhocha. Co ve filmu postradám, je nějaká hlubší myšlenka. Moc se mi líbila scéna se svatební hostinou (lidi se stejně přijdou jen nažrat), svatební noc (jazyky poprvé), odhalující se Chýlková v lese (ta byla výýýborná!!) a sex Bolka a Ivany. Tenhle film je velká výzva a nesedne tedy každému.(21.11.2011)

 • paascha
  *

  Němec není právě režisér, kterého bych obdivoval, ale snad za odvahu, nebo drzost?, s jakou se vrhnul do Klímy si aspoň jednu hvězdu zaslouží. Dohromady s Žižkovskou věží a Landovským:-)(11.9.2007)

 • Flakotaso
  ****

  V rámci českého filmu tahle magořina asi opravdu nemá obdoby. Popsal bych to jako takovou obhroublější a neumětelštější jodorowštinu. Němec se po revoluci očividně naprosto utrhl z řetězu a narval do filmu všechno, co ho právě napadlo. Na natáčení musela být asi pořádná sranda. Čok byl však úžasný a za dlooouhé nohy Ivany Chýlkové musím alespoň půl hvězdičky přidat :).(21.12.2011)

 • maseer2
  odpad!

  Hynku, VILÉME, Jarmilo !(20.6.2008)

 • Radyo
  odpad!

  U některých scének jsem se zasmál, ale ani trochu si nejsem jist, zda byly myšleny jako vtipné, či zda prostě byly jen směšně trapné. Jako celek tenhle film patří do trezoru, ne snad pro "zakázané myšlenky", ale prostě proto, že jde o snůšku zhovadilostí a trapností a bude lepší, když už jej nespatří žádné lidské oko.(1.9.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace