V žáru královské lásky

Flames of Royal Love, The

Komedie

Československo, 1990, 87 min

• honajz

Vždycky jsem tvrdil, že Jana Němce "dělala" Ester Krumbachová. Bez ní pan režisér nedokáže sám sobě určit hranice, kdy už to ještě jde, a kdy už je to trapné a přehnané a přeplácané. Ester by tomu dodala myšlenku, pocit, atmosféru. Jen Němcovou silou je z toho ale nepovedený a uřvaný, zmatený paskvil.(10.5.2013)

Kupodivu mi to přišlo zábavné a zajímavě to interpretuje Klímova Sternenhocha. Co ve filmu postradám, je nějaká hlubší myšlenka. Moc se mi líbila scéna se svatební hostinou (lidi se stejně přijdou jen nažrat), svatební noc (jazyky poprvé), odhalující se Chýlková v lese (ta byla výýýborná!!) a sex Bolka a Ivany. Tenhle film je velká výzva a nesedne tedy každému.(21.11.2011)

LFŠ 2009 Dobrý argument pro ty, kteří tvrdí, že komunismus neměl nikdy padnout. Něco tak špatného, a přitom v oné špatnosti důsledného, může natočit jen taková osobnost jako Jan Němec. 10/10(31.7.2009)

Dostala jsem chuť přečíst si knihu.(7.6.2015)

• SeBig

Může mi někdo říct jak mohl někdo natočit takovýhle film?? Opravdu zhovadilost.(5.4.2013)

• - Film navštívilo v kinech 320 511 diváků a vydělal 3 454 837 Kč. (Pumiiix)