Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gogos
  ****

  Prvni seri byla vynikajici, druha este prumer a treti uz celkem brak. Ale ja bych hodnotil jen prvni a mozna i druhou serii. Proste takova lidovka, dobry hlody, prijemny prostre, skvelej deda Jerabek. Proste to mam fakt docela rad...(18.10.2006)

 • LiVentura
  ****

  Milá rodinná "prdlomedie"... :-)) Skvělá babička Jany Štěpánkové.(30.1.2010)

 • kinej
  **

  Nechápu, proč cpe Česká televize zrovna do tohohle šmejdu. Předloha možná není špatná, ale provedené je žalostné. lavně díky hereckým výkonu všech mladých protagonistů, kteří zde v tomto absolutně selhávají. Je zde vidět rozdíly, jak to vypadá když někdo hrát umí (Stašová) a neumí (omladina). Jejich antihraní působí tak křečovitě, že si to nejde nevšímat.(20.11.2006)

 • PauloZ
  ****

  Skvělá zábava tenhle seriálek :)(3.11.2010)

 • MM_Ramone
  **

  Televízny seriál o rodine Kudrnovcov, ktorá sa rozhodla, že opustí mestský život a bude hospodáriť na statku, ktorý získali ako dedičstvo. Mne táto rodinka veru moc sympatická nikdy nebola. Ale nosatý Miro Noga, neatraktívna Milena Steinmasslová, či trapne uštipačná Jana Štěpánková to aspoň ako tak dokázali zahrať. Však to čo tam predvádzajú ich seriálové deti je naozaj herecká úbohosť. S prihliadnutím na to, že sa jedná o čiste televízny produkt, dávam "Ranču U zelené sedmy" dve hviezdičky. **(4.1.2009)

 • - Hájovna se nachází v Ostrovci. Další natáčecí místa byla v Hořovicích, Cechovicích, Zbirohu, skiareálu Zadov. "Dům na prodej" v díle "Černý pátek na ranči" je Kouřimecká rybárna nedaleko Týřovic na Rakovnicku. Ta si "zahrála" taktéž ve filmu Smrt krásných srnců (1986). Statek z 1. série je statek za obcí Vysoké pole (tzv. Na Ryliskách) u cesty směrem k památníku Ploština. (M.B)

 • - Postavu tatínka Kudrny, kterého hraje Miro Noga nadaboval Petr Rychlý. (Elisebah)

 • - Ač děj seriálu se odehrává nedaleko Českých Budějovic, v půběhu první série se objevuje většina aut se zlínskou poznávací značku. Je to důsledek toho, že zpočátku na seriálu spolupracovaly Zlínské Ateliéry. Rovněž úvodní scény seriálu, které se odehrávaly na pražském sídlišti ve Vysočanech, byly filmovány ve Zlíně, konkrétně na sídlišti Jižní Svahy. (Lkprak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace