Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  **

  Televízny seriál o rodine Kudrnovcov, ktorá sa rozhodla, že opustí mestský život a bude hospodáriť na statku, ktorý získali ako dedičstvo. Mne táto rodinka veru moc sympatická nikdy nebola. Ale nosatý Miro Noga, neatraktívna Milena Steinmasslová, či trapne uštipačná Jana Štěpánková to aspoň ako tak dokázali zahrať. Však to čo tam predvádzajú ich seriálové deti je naozaj herecká úbohosť. S prihliadnutím na to, že sa jedná o čiste televízny produkt, dávam "Ranču U zelené sedmy" dve hviezdičky. **(4.1.2009)

 • Hromino
  **

  Říkejte si co chcete, bijte si mě jak chcete, ale tenhle seriál mě nikdy nechytl za srdce. A zřejmě ani nechytne.(10.4.2009)

 • salahadin
  **

  No je to jen sedma, žádný eso, co si tady budeme namlouvat. Vím, komu je seriál určený - pospolité rodině sedící večer u TV, popíjející svařák, pojídající drobivý sušenky a vesele se bavící nad tou nejdivnější familií českého světa filmu, aneb jak balíci z města přijeli na venkov. A já, kterýžto nejsem zvyklý trávit večery u TV, jsem nucen rezignovat.....tihle veselí Kudrnovic v čele s protivnou Steinmasslovou mě nerozveselili...změnit scénář z podbízivého a nuceně veselého na morbidní, drsný, krvavý a nabitý úchylárnami, možná by z toho byla efektní Adamsova_rodinaCZ.avi.(19.12.2009)

 • L_O_U_S
  ***

  Seriál nijak oslnivých kvalit, který ale zaujme příjemným stylem vyprávění a rodinným humorem. Nejlepší série byla asi první; třetí řada už mi přišla rozháraná a bez nápadu. (377.)(19.7.2008)

 • MATADOR
  ***

  Příjemný rodinný seriál z české produkce. Hezky napsané postavy a pomalu se vyvíjející příběh. Jeden z mála dobrých českých seriálů.(20.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace