• eileen

Toto je něco pro mě naprosto nepochopitelného, nekoukatelného, napsala bych nejraději až dementního. Pro jakou věkovou skupinu to má být, to je neidentifikovatelné. Naprostá zbytečnost, nyní navíc po několikáté v TV a ještě po 21. hodině večer, což je hrůza, jen to zahlédnu v programu a už se mi ježí vlasy na hlavě!!!!(24.4.2014)

Dobrý nápady sem tam okořeněný totální hovadinou nebo ujetostí a postupně to šlo všechno z kopce a kvalita i uvěřitelnost příběhu i postav klesala. Poslední řadu jsem už ani nedodívala, to bylo moc i na mě. Většina postav se stala karikaturou sebe samotný, ustál to jenom tatínek. Babička dostávala k uzoufání nudný repliky a přednášela je jako sarkatiský vtípky nejvyšší kvality, a přitom tyhle hlášky mohly bejt tak leda letního výprodeje. Z polohy "celkem uvěřitelnej příběh o měšťácích na vesnici" se seriál posunul až ke "absurdní příběh o měšťácích na vesnici." Děti hrály podle věku od nejstarších nejlepších (Elis, chvílema Štěpán) k nejmladším nejhorším (otřesnej prkennej neherec Matěj). Dávám body za nápad a hlavně originální a vtipnou první třetinu a pak taky za Nogu a Štěpánkovou.(12.3.2011)

Ale jo, prvnich par dilu bylo zajimavych...(7.9.2003)

Skvělá zábava tenhle seriálek :)(3.11.2010)

Příjemný rodinný seriál z české produkce. Hezky napsané postavy a pomalu se vyvíjející příběh. Jeden z mála dobrých českých seriálů.(20.6.2008)