TV/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 6/10 Efekty 7/10/// +vtip, humor, cinická babička, rodinná atmosféra, scénář a hlavně Patrície Solaříková -no má to jen 3 řady a celkem 21 částí, což je málo, dokázal bych se dívat klidně na další tři řady, jo a proč byl potřeba ten český dabing, vysvětlí mi to někdo?/// První řadu ranče jsem už viděl kdysi hodně dávno a parádně jsem se u seriálu bavil. Další řady mi utekly a tak jsem celý seriál zhlédl až tento rok. První řada mě už tolik nebrala, jednak si ji dobře pamatuji a druhak mi přišla méně moderní. Na další dvě řady jsem byl hodně zvedavej, hlavně jak ty děcka vyrostou a seriál příjde s novými situacemi. Taky mě zajímalo jak se postavy budou vyvýjet dál. A jsem spokojen, každá část byla zajímavá a především hodně zábavná, škoda, že už seriál nemá pokračování./// Celkem 74%///(29.5.2009)

No jo, první dvě série byly hodně dobrý, ale ta třetí už nějak nemá šťávu. Jako kdyby se scénáristi vyčerpali a jen se opakovali sbíráním toho, co bylo dobrý v dřívějších dílech. I tak to má vysokou úroveň, proti všem ostatním našim seriálům (kromě humoresek), ale ta třetí série je už jen nuda.(12.2.2006)

Velice zdařilý komediální seriál s mimořádně vtipným scénářem (Ivo Pelant) a sympatickým obsazením. Milena Steinmasslová a Miro Noga sice přece jen občas trochu ujedou a (zejména v první sérii) s dobrými úmysly mírně přehrávají,. zato Lubomír Kostelka je jako děda Jeřábek, vyjukaný z bláznivé městské rodiny, velmi dobrý a Jana Štěpánková jako trhlá babička naprosto geniální!!! Letos by se měla točit třetí řada.(15.4.2003)

Když zprůměruju všechny řady je to na ty 3. P.S. Babi Jeřábková má gagy jako nikdo..(1.9.2006)

• IllIlIlIIl

Průměrný český seriál, ale několikanásobněkrát lepší jak Ulice ji podobne...(28.11.2007)