Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gogos
  ****

  Prvni seri byla vynikajici, druha este prumer a treti uz celkem brak. Ale ja bych hodnotil jen prvni a mozna i druhou serii. Proste takova lidovka, dobry hlody, prijemny prostre, skvelej deda Jerabek. Proste to mam fakt docela rad...(18.10.2006)

 • Praxis
  ***

  Prostě průměrná česká zábava s nadprůměrnou geniálně sarkastickou Janou Štěpánkovou. A co se týče Nogy, nechápu to předabování Rychlým...(1.7.2008)

 • DaViD´82
  ***

  Pohodový, nenáročný, trochu laciný a ne vždy vtipný rodinný seriál, který by udělal lépe, kdyby měl díl kolem 25 minut a ne kolem hodiny; přeci jen se to rychle přejí.(17.4.2005)

 • flanker.27
  odpad!

  Zvláště ten díl, kdy se dohadují, jak budou bohatým Němcům "prodávat" český venkov, je pikantní... P.S. Nechápu, proč v každém podobném seriálu začne hezká holka chodit s takovým tím very happy very free kůl cizincem, co přitom vypadá, mluví a chová se jako buzna a postavit ho před zatlučení hřebíku by znamenalo destrukci v okolí jedné galaxie (viz taky Duch český).(18.2.2006)

 • woody
  ***

  Po Bylo nás pět určitě nejlepší porevoluční seriál.Jana Štěpánková jako ironická a prostořeká babička je naprosto geniální a nejlepší v seriálu.Scénář je taktéž výborný.Sice mě trošku zarazilo to přemístění děje v 2. sérii ale kvalitu to snížilo jen minimálně(ale bohužel přece jensnížilo)!Když se podívám co se dnes točí, tento seriál je potěšení pro každého, kdo se chce nenáročně(tím se myslí né trapně) pobavit.Uvidíme jak dopadne nová série ke které přistupuji spíše chladně.Ale opravdu nechápu zdejších zdejších 60%...(19.9.2003)

 • - Postavu tatínka Kudrny, kterého hraje Miro Noga nadaboval Petr Rychlý. (Elisebah)

 • - Po natočení první a druhé série následovalo knižní zpracování příběhu. U třetí série kniha předběhla seriál, neboť její natáčení bylo v jednu chvíli pro nedostatek peněz odloženo. (Lkprak)

 • - Hájovna se nachází v Ostrovci. Další natáčecí místa byla v Hořovicích, Cechovicích, Zbirohu, skiareálu Zadov. "Dům na prodej" v díle "Černý pátek na ranči" je Kouřimecká rybárna nedaleko Týřovic na Rakovnicku. Ta si "zahrála" taktéž ve filmu Smrt krásných srnců (1986). Statek z 1. série je statek za obcí Vysoké pole (tzv. Na Ryliskách) u cesty směrem k památníku Ploština. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace