Scooby-Doo na stopě (TV seriál)

Scooby-Doo, Where Are You!

• slovenský

Scooby-Doo, kde si?!

Animovaný / Rodinný / Mysteriózní / Komedie

USA, 1969, 34x21 min

Kreslený detektívny seriál o duchoch, monštrách, upíroch a iných nestvúrach po ktorých pátrala partia v hipy-dodavke s hovoriacim psom Scooby a dosť nenásytným, bolo na čo pozerať a zabávať sa na šarapatkách okolo prípadov ale samozrejme že v detských časoch ale aj tak fajn spomienky.(21.1.2008)

Tento seriál som miloval. Jasné, je to plné klišé a dej sa prakticky opakuje, ale má to svoje čaro. Navyše film je plný klasických Hammerovských monštier, ktoré pre mňa vytvárajú krásnu vtipnú béčkovú atmosféru. Seriál je plný dospelého humoru v podtexte. Psie sucháre (=drogy), po ktorých Scoob urobí čokoľvek, partia teenegerov, ktorí nechodia do školy a nie sú tu ani zmienky o ich rodičoch ... A nezabudnite, že je to banda hipíkov! A kto nemiloval Daphne? :) Zlatá éra Hanna-Barbera,.(1.1.2006)

Klasika...no comment(12.9.2008)

Shaggy a Scooby, to je dvojka k pohledání. A způsob jakým Scooby mluví, to je k sežrání. A i přesto, že jednotlivé díly jsou hodně schematické, se skvěle bavíte...(8.4.2003)

Stále dokola využívaný koncept je premisou seriálu stejně jako křeslem smrti.(18.2.2007)

• - Seriál měl premiéru v září roku 1969 a od prvního vysílání byl obrovským americkým trhákem. (CrypzzXD)

• - V rôznych epizódach si môžete všimnúť viackrát sa opakujúce chyby, ako Scoobyho psia známka bez iniciálovej skratky SD, Velmine okuliare bez modrých sklíčok či Shaggyho vždy inak vyzerajúca brada. (Momo_desu)

• - Shaggyho meno je Norville Rogers. (Momo_desu)