Scooby-Doo na stopě (TV seriál)

Scooby-Doo, Where Are You!

• slovenský

Scooby-Doo, kde si?!

Animovaný / Rodinný / Mysteriózní / Komedie

USA, 1969, 34x21 min

Ve své době takřka revoluční seriál. Parta samostatných dětí, později teenagerů, řeší zapeklité duchařské případy a přitom se chovají jako normální dospělí, pes, který se po požití keksíku dostane do tranzu a je ochotný prakticky k čemukoli... kultovní záležitost z produkce společnosti Hanna-Barbera (mj. "Flinstoneovi", "Méďa Béďa"), která je však u nás spolu s většinou jejich seriálů prakticky neznámá.(28.9.2005)

Kreslený detektívny seriál o duchoch, monštrách, upíroch a iných nestvúrach po ktorých pátrala partia v hipy-dodavke s hovoriacim psom Scooby a dosť nenásytným, bolo na čo pozerať a zabávať sa na šarapatkách okolo prípadov ale samozrejme že v detských časoch ale aj tak fajn spomienky.(21.1.2008)

Sice ne tak pěkné jako jiná dílka Hanny a Berbery (Méďa Béďa, Flinstonovi), ale přesto vtipné a kultovní.(30.3.2003)

Klasika...no comment(12.9.2008)

Stále dokola využívaný koncept je premisou seriálu stejně jako křeslem smrti.(18.2.2007)