Arkanoid

„He loved women who drank vodka on the boats.“ V realite by senátor nepovedal, že spravme popravu, aj keď nemá žiadny efekt. Taký hlúpy nie je nikto. Inak si HBO vždy šlo realizmus. Naťahovačky okolo popravy, rozvíjanie Beecherovej povahy, O’Reilly ako vždy vytvára konflikt, ktorý je zaujímavo nasnímaný (netradičné uhly kamery zachytávajúce tváre hádajúcich sa). Posledné slová sú krásne strihnuté s náhlym vytrhnutím sa zo spánku na žene, s ktorou muž skončil, lebo bola poruke s rovnakými ťažkými emóciami, ako on sám. Oz tak dramatický, ako je divák zvyknutý. „Let‘s do it.“ Jazykové okienko: dago; mook. ()

darthvader77

Bible říká jasně: Nezabiješ. Ale bible také říká oko za oko. Přijde mil, že bůh je zmatený ohledně trestu smrti jako my všichni Snad jediná výtka je, že vyšetřování se jaksi vytratilo ze seriálu. Ale předpokldám, kdy bacháři neprásknou jeden druhého, že to je slepá ulička. Jefferson Keane odchází jako borec, pomůže sestře s transplantací ledviny, odpustí zaměstnanci věznice, jeho poslední přání k otci je, aby se usmířil s bratrem a jeho poslední slova patří tomu, že miluje svou rodinu. Absolutně fantastické. To mu se říká spasení. ()