Je typické nedělní ráno. Claire spřádá tajné plány ohledně své nové milenky Edie. Ruth se snaží přesvědčit George, aby šel ma mši. Nate si jde zaběhat a všechno se zdá v pořádku. Dokud David neoznámí, že "smrt se vyhýbá LA a v márnici nejsou žádná těla". David s Ruth pak odejdou do kostela. Nějaký starší pán zastaví před domem a zemře na infarkt. Federico se probudí u Sophie a požádá ji, jestli by u ní nemohl zůstat, protože ho žena vyhodila. Brzy nato musí Sophie čelit Vanesse a její sestře. Pak se Sophie s Ricem rozejde. Rico, který nemá kam jít, skončí u Fisherů. Ruth se trápí, že George věnuje spoustu času všemu možnému, jen ne jí. Třeba "zavraždění" neboli "prořezání" jejího oblíbeného stromu na zahradě. Brenda se zastaví u Nata a po chvilce se poddají něžnostem. Do toho vejde Joe a s Brendou se rozejde. David, ještě stále se zotavující z posttraumatického šoku, vítá u sebe doma známou tvář z minulosti, Sergea - jeho a Keithova paintballového spoluhráče. Následujícího večera se George, David, Claire a Nate sejdou k večeři a na stole najdou vzkaz od Ruth, že odešla bydlet k Bettině a v nejbližší době se nevrátí. (HBO Europe)

LachtanShows

Míchání Brendy do příběhu už mi přijde fakt na sílu, i chudák Nate se teď spíše plácá životem a divákovu pozornost udržuje teď třeba Ruth a její uvědomění, že si asi ani tentokrát nevybrala zcela šťastně. Nejlepší momenty ale přináší Ricova vztahová šaráda. ()